کد خبر : 67450
تاریخ انتشار : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 296 بازدید

اینترنت پرسرعت 3G در کوهدشت راه‌اندازی می‌ شود

    مدیرعامل مخابرات لرستان گفت: با توجه به اینکه کوهدشت یکی از شهرستان‌های بزرگ و مهم در لرستان است، بزودی اینترنت پرسرعت 3G را در کوهدشت راه‌اندازی می‌کنیم. به گزارش میرملاس به نقل فارس ، هومان محمودی سه‌شنبه شب در دیدار با فرماندار کوهدشت اظهار داشت: با توجه به اینکه کوهدشت یکی از شهرستان‌های بزرگ […]

3G_Android_Apple_01

 

 

مدیرعامل مخابرات لرستان گفت: با توجه به اینکه کوهدشت یکی از شهرستان‌های بزرگ و مهم در لرستان است، بزودی اینترنت پرسرعت 3G را در کوهدشت راه‌اندازی می‌کنیم.

به گزارش میرملاس به نقل فارس ، هومان محمودی سه‌شنبه شب در دیدار با فرماندار کوهدشت اظهار داشت: با توجه به اینکه کوهدشت یکی از شهرستان‌های بزرگ و مهم در لرستان است، بزودی اینترنت پرسرعت 3G را در کوهدشت راه‌اندازی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه پوشش‌دهی مناطق مختلف کوهدشت در دستور کار است، اظهار کرد: در راستای توسعه پوشش تلفن همراه مسیرهای مواصلاتی و رفع مشکل نقاط کور کوهدشت چندین سایت جدید آماده بهره‌برداری است.

مدیرعامل مخابرات لرستان با بیان اینکه نیروهایی به منظور حفاظت از تجهیزات مخابراتی و تجهیزاتی که دچار خرابی می‌شوند، به شکل شبانه‌روزی در شهرها فعالیت می‌کنند تصریح کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت متولی اینترنت کشور است که امیدواریم مشکل خدمات‌رسانی در حیطه   اینترنت‌ پرسرعت را به مردم در سریع‌ترین زمان به مردم ارائه کنیم.

محمودی با تاکید بر اینکه در جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شهروندان انتظار می‌رود، نسبت به پرداخت بدهی‌های معوق خود اقدام کنند از ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در روستاها خبر داد و گفت: قصد داریم به روستاهای دور که خانوارهای کمی در آنها سکونت دارند نیز این خدمات را ارائه کنیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

والا قرار بود رایتل هم در خرداد سال گذشته به کوهدشت بیاد.. ولی کو رایتل
امیدوارم شعار نباشه

[پاسخ]

اییییییییول!

ولی تو رو خدا زودتر

[پاسخ]

همشهری در گفته :

با تشکر از مسئولین ارتباطات استان قسمت غربی رومشکان برا سیمکارتهای همراه اول خوب آنتن نمی دهد و مرتب باید جابجا بشی تا جای خوبی برای آنتن دهی پیدا کنی خواهشمند است این نقیصه را برطرف نمایید.ممنون

[پاسخ]

همین امسال راه اندازی میشه آیا؟؟؟؟

[پاسخ]

رامین رحمانپور در گفته :

جای تشکر و سپاس داره. اما سرعت3‎ Gو 4Gکه در سایر کشورهاست با ایران بسیار متفاوته. ما در بین190کشور دنیا از نظر سرعت و هزینه اینترنت در رده های آخر قرار داریم (پایین تر از افغانستان و عراق و سوریه و فلسطین). بیشترین سرعت اینترنت را سنگاپور و کره جنوبی دارند. و آمریکا و کانادا و اروپا بعد از اونها قرار دارند. جالبه بدونید سرعت امارات و آمریکا تقریبأ برابراست. کره جنوبی امسال با راه اندازیBroad band به کاربران این کشور این امکان را میدهد که یک دی وی دی 1گیگ رو در1ثانیه دانلود کنند. تازه ما به 7مگ افتخار میکنیم. تازه قیمت اینترنت در ایران2000برابر کشورهای جنوب شرق آسیا ست. اونا برود باند دارند ما لاکپشت باند!!!

[پاسخ]

رسول میرزاییان در گفته :

در بیشتر شهرها و استان های کشور از جمله استان خوزستان شهرهایی مانند کوت عبدالله و اهواز و دزفول و خرمشهر و آبادان و …اینترنت 4Gهم راه اندازی شده اما در لرستان و مخصوصاً کوهدشت فعلاً خبری از 3G هم نیست!!!

[پاسخ]

محسن باوندپور در گفته :

خدا کنه این از اون وعدهای سر خرمن نباشه هر چند گوشمون از اینا دروغهای قشنگ پر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :