کد خبر : 67532
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 287 بازدید

مدیرعامل صندوق بازنشستگی: بیکاری معضل اصلی استان لرستان است

  معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت:بیکاری معضل اصلی استان لرستان است.    محمود اسلامیان در حاشیه جلسه شورای هماهنگی تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان لرستان درجمع خبرنگاران افزود: با وجود امکانات و پتانسیل بالا و مردم خوب استان این معضل زیبنده لرستان نیست . وی به […]

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری

 

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت:بیکاری معضل اصلی استان لرستان است.

 
 محمود اسلامیان در حاشیه جلسه شورای هماهنگی تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان لرستان درجمع خبرنگاران افزود: با وجود امکانات و پتانسیل بالا و مردم خوب استان این معضل زیبنده لرستان نیست .

وی به جایگاه نامناسب استان لرستان در آمار رتبه بیکاری اشاره نمود و اظهار داشت :بستر سازی برای ایجاد اشتغال مهمترین راهکار برون رفت از این معضل می باشد.

اسلامیان با اشاره به اینکه دولت بامعظلات و مشکلات بسیاری مواجه است و امکان ورود به ایجاد اشتغال کاری سخت است تصریح کرد : در این راستا باید فضایی در لرستان ایجاد شود که سرمایه گذاران خارجی و داخلی در حوزه صنعت و گردشگری ورود پیدا نمایند .

وی به انتخاب شایسته و بجای استاندار لرستان از طرف دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود :تلاش استاندار لرستان و دیدگاه حاکم در استان بسیار مناسب است و اگر این دیدگاه تعممیم پیدا نماید توسعه صنعتی لرستان کار قابل وصولی است و می تواند خیلی از مشکلات استان را حل کند.

 

منبع : ایرنا

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :