کد خبر : 67573
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 262 بازدید

بزرگداشت استاد “حمید ایزدپناه ” در پایتخت

  موسسه ی بین المللی “دهخدا “برای مفاخر فرهنگی ایران و جهان بزرگداشت برگزار می کند. به گزارش میرملاس ؛  به پاس یک عمر تلاش و پژوهش و خدمت استاد ” حمید ایزدپناه ” به فرهنگ و هنر سرزمین اهورایی لرستان، آیینی باشکوه روز شنبه 19 اردیبهشت ماه ساعت 5 بعدازظهر در موسسه ی دهخدا […]

hamid iazadpanah

 

موسسه ی بین المللی “دهخدا “برای مفاخر فرهنگی ایران و جهان بزرگداشت برگزار می کند.

به گزارش میرملاس ؛  به پاس یک عمر تلاش و پژوهش و خدمت استاد ” حمید ایزدپناه ” به فرهنگ و هنر سرزمین اهورایی لرستان، آیینی باشکوه روز شنبه 19 اردیبهشت ماه ساعت 5 بعدازظهر در موسسه ی دهخدا (بنیاد افشار) به نشانی تهران خیابان ولیعصر بالاتر از پارک وی نبش خیابان عارف نسب پلاک 12 برگزار می شود.

دوستداران فرهنگ و هنر وادب ایران گرامی برای سپاس و ستایش از چهره ی فاخر و فرهنگی لرستان بزمی پرشور و مهر می آرایند.دیدار پژوهشگر، باستان شناس، شاعر و ترانه سرا و آموزگار عاشقی و مهربانی دیدنی خواهد بود.در این نشست خنیاگران نامی لرستان حشمت رجب زاده و فرج علی پور عاشقانه های استاد ایزدپناه(صفای لرستانی) راپیشکش خواهند کرد تا به یاد داشته باشیم ” هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق” ! “نازارم ای نازارم” ، “شوق وصل” و “چش و ره” هنوز در دل ها و بر زبان ها جاریست…هنوز لرستان به یاد عاشقانش “عشق” می سراید.

به امید دیدار هم استانی های هنردوست و ادب پرور

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :