کد خبر : 67580
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 211 بازدید

سارق اینترنتی در کوهدشت دستگیر شد

  رئیس پلیس فتا استان لرستان از دستگیری سارق اینترنتی در این شهرستان خبر داد. به گزارش میرملاس ، سرهنگ فرهاد ابدال چگنی ظهر یکشنبه به خبرنگاران گفت: مأموران پلیس فتای شهرستان کوهدشت در پی شکایت یک شهروند مبنی بر اینکه از حساب بانکی وی به صورت غیر مجاز مبلغ ۱۵ میلیون ریال برداشت شده […]

 

رئیس پلیس فتا استان لرستان از دستگیری سارق اینترنتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میرملاس ، سرهنگ فرهاد ابدال چگنی ظهر یکشنبه به خبرنگاران گفت: مأموران پلیس فتای شهرستان کوهدشت در پی شکایت یک شهروند مبنی بر اینکه از حساب بانکی وی به صورت غیر مجاز مبلغ ۱۵ میلیون ریال برداشت شده است، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا کوهدشت تحقیقات خود را آغاز کرده و با اقدامات فنی توانستند متهم را کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ ابدال چگنی ادامه داد: با ارائه مدارک و مستندات از سوی پلیس، متهم لب به اعتراف گشود و گفت که با ترفندهای متقلبانه رمز دوم کارت عابر بانک شاکی را به دست آورده و اقدام به خالی کردن حساب وی کرده است.

رئیس پلیس فتا استان لرستان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شد، از شهروندان خواست که در حفظ و نگهداری کارت عابر بانک و رمز دوم آن نهایت دقت را داشته باشند و از فروشگاه های مورد اعتماد خرید کنند تا ضریب امنیت حساب بانکی آنها افزایش یابد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :