کد خبر : 67580
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 216 بازدید

سارق اينترنتی در کوهدشت دستگير شد

  رئيس پليس فتا استان لرستان از دستگيری سارق اينترنتی در اين شهرستان خبر داد. به گزارش میرملاس ، سرهنگ فرهاد ابدال چگني ظهر یکشنبه به خبرنگاران گفت: مأموران پليس فتاي شهرستان كوهدشت در پي شكايت يك شهروند مبني بر اينكه از حساب بانكي وي به صورت غير مجاز مبلغ ۱۵ ميليون ريال برداشت شده […]

 

رئيس پليس فتا استان لرستان از دستگيری سارق اينترنتی در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش میرملاس ، سرهنگ فرهاد ابدال چگني ظهر یکشنبه به خبرنگاران گفت: مأموران پليس فتاي شهرستان كوهدشت در پي شكايت يك شهروند مبني بر اينكه از حساب بانكي وي به صورت غير مجاز مبلغ ۱۵ ميليون ريال برداشت شده است، موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: کارشناسان پليس فتا كوهدشت تحقيقات خود را آغاز کرده و با اقدامات فني توانستند متهم را كمتر از ۲۴ ساعت شناسايي و دستگير کنند.

سرهنگ ابدال چگني ادامه داد: با ارائه مدارک و مستندات از سوي پليس، متهم لب به اعتراف گشود و گفت که با ترفندهاي متقلبانه رمز دوم کارت عابر بانک شاکي را به دست آورده و اقدام به خالي کردن حساب وی کرده است.

رئيس پليس فتا استان لرستان با بيان اينكه متهم با تشكيل پرونده به مقام قضايي معرفي شد، از شهروندان خواست که در حفظ و نگهداري کارت عابر بانک و رمز دوم آن نهايت دقت را داشته باشند و از فروشگاه هاي مورد اعتماد خريد کنند تا ضريب امنيت حساب بانكي آنها افزايش يابد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :