کد خبر : 67596
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 198 بازدید

درخشان : برگزاری مطلوب انتخابات استانی، در گرو فرهنگ سازی انتخاباتی است

    به مناسبت ولادت امیرالمومنین علی علیه السلام  و روز پدر و با حضور اقشار مختلف مردم مراسم جشنی در مومن آباد الشتر برگزار گردید. به گزارش میرملاس ؛ در این مراسم، رییس اداره امور مشاورین دبیرخانه مجمع تشخیص مصحلت نظام با تبریک ولادت امام اول شیعیان گفت:مولود کعبه، وصی پیامبر،ساقی کوثر و تنها […]

7218748-3068-m

 

 

به مناسبت ولادت امیرالمومنین علی علیه السلام  و روز پدر و با حضور اقشار مختلف مردم مراسم جشنی در مومن آباد الشتر برگزار گردید.

به گزارش میرملاس ؛ در این مراسم، رییس اداره امور مشاورین دبیرخانه مجمع تشخیص مصحلت نظام با تبریک ولادت امام اول شیعیان گفت:مولود کعبه، وصی پیامبر،ساقی کوثر و تنها کسی که بر پیامبر رحمت نماز خوانده، علی علیه السلام است که باید جوانان ما در وجوه مختلف زندگی خود به ایشان تاسی جویند.

محمدرضا درخشان که در جمع اقشار مختلف مردم سخن می گفت، با برشمردن فضایل ماه رجب افزود: ازفضیلت و اهمیت ماه رجب همین بس که تولد شاه شریعت و مرد شجاعت در این ماه عزیز بوده و این ماه موسم خضوع و خشوع به درگاه الهى و عید اولیاء الهى است.

درخشان در ادامه به موضوع استانی شدن انتخابات اشاره نمود و گفت:برای برگزاری مطلوب انتخابات بصورت استانی باید ابتدا فرهنگ سازی انتخاباتی لازم صورت بپذیرد و نوع نگرش مردم به این موضوع تغییر نماید.

رییس اداره امور مشاورین دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در استان لرستان فعالیت احزاب ضعیف است، گفت: از جمله مزایا استانی شدن انتخابات؛ کمرنگ شدن تعصبات قومی و طایفه ای است و این طرح باعث می شود افراد رای دهنده به شناخت بهتری از مسائل و نیز افراد کاندید در سطح استان دست یابند.

وی همچنین افزود: در این بین وظیفه نمایندگان نیز بمراتب سنگین تر می شود و منتخبین مردم باید با نگاهی فراتر از حوزه انتخابیه خود به بررسی مسائل و مشکلات بپردازند که البته این مهم پیش از این نیز در شرح وظایف منتخبین مردم گنجانده شده بود.

این فعال سیاسی بااشاره به معایب این طرح گفت: با توجه به اینکه تا انتخابات مجلس زمان زیادی باقی نمانده نیاز هست که کار کارشناسی لازم جهت فرهنگ سازی و تغییر نگرش مردم به این موضوع صورت بگیرد .

وی افزود: همچنین لازم است توجه داشته باشیم که برگزاری انتخابات با شرایط موجود مستلزم هزینه های گزاف و نیروهایی مبلغ بیشتری برای کاندیداها می باشد که این امر شرایط حضور کاندیداها را در مناطق مختلف استان کمتر می نماید .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

با سلام و ضمن عرض تشكر از پايگاه خبري مير ملاس كه در پوشش خبرها بموقع عمل ميكند . معروض ميداريم كه سردار درخشان از ذخيره هاي طلايي قوم لر در مركز كشور مي باشد . با وجود مشغله كاري بالا و حساسيت مكان خدمت و انبوه مراجعات مردم اين چهره مردم دار هيچگاه ارتباط خود را با مردم نه تنها كم نكرده بلكه براي حل مشكلات لرستاني هاي عزيز هميشه بسان دوران رزم و جنگ ونبرد از جان مايه ميگذارد . البته در حقيقت بايد هم همچنين باشد . كسي كه در دوران جهاد ، رزم در ميدان نبرد را برگزيد و دفاع از ناموس و شرف ميهن را بر در جوار خانواده بودن و استراحت و بي خيالي برگزيد و در اين راه بارها مجروح و به درجه عظيم جانبازي نائل آمد و بعد از جنگ و در هنگامي كه گوشه نشينان بي خيال ديروز براي گرفتن غنايم به صف شدن حاضر نگرديد اجر عظيم جهاد را با دنياي نا چيز امروز عوض كند . حال از اين سردار بي ادعا مجددا در خواست مي نمايم به صحنه برگردد ( هر چند در سنگري ديگر در حال خدمت است ) و چون دوران دفاع مقدس از حق مردم مظلوم اين مرز و بوم دفاع نمايد

[پاسخ]

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت سردار درخشان
مطالب شما در جهت برگزاری انتخابات کاملا مفید و موثر بوده چنانچه در جهت انتخابات استان نیاز به وقت و تلاش بسیاری است از درایت و تدبیر شما سپاسگزارم با تشکر

[پاسخ]

ﻣﺤﻤﺪ جودكي در گفته :

ﺑﺎ ﻋﺮﺽ ﺳﻠﺎﻡ و ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺩﺍﺭ ﺩﺭﺧﺸﺎﻥ ﻣﻂﺎﻟﺒﺘﻮﻥ ﺑﺴﻴﺎﻯ ﺧﻮﺏ و ﻣﻔﻴﺪ ﺑﻮﺩ ﺍﻧﻘﻠﺎﺏ ﺑﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩﻱ ﺩﻟﺴﻮﺯ و ﻭﻓﺎﺩﺍﺭ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﻴﺎﺯ ﺩﺍﺭﺩ ﻣﻨﻮﻥ ﺍﺯ ﺍﻃﻠﺎﻉ رسانيتون

[پاسخ]

محمداحمدی. در گفته :

باسلام خدمت برادر جانبازسرداردرخشان شماازیادگاران هشت سال دفاع مقدس هستید که بامدیریت وفرماندهی عالی کارنامه درخشانی داشته اید مطمئن هستم دراین صحنه هم موفقیت خواهیدشد.باتشکر ازشمابلحاظ بیان مطالب مفیدتان .والسلام

[پاسخ]

نوروزیان در گفته :

ضمن عرض سلام وخدا قوت خدمت اقای درخشان امید است که بتواند د عرصه جهادپایداری وسرفرازی وابادانی ایران اسلامی همچون هشت سال دفاع مقدس درعرصه سازندگی باشد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :