کد خبر : 67716
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 411 بازدید

میرزایی : فرمانداری ویژه الیگودرز به یک مطالبه مردمی تبدیل شده است

  به گزارش میرملاس به نفل فارس، ولی‌الله میرزایی عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به پیگیری‌های نماینده الیگودرز در جهت ارتقاء این شهرستان به فرمانداری ویژه اظهار داشت: نماینده الیگودرز در ملاقاتی که با معاون اول رئیس جمهور داشته قول مساعد ارتقاء فرمانداری ویژه را گرفته است. وی با اشاره […]

 

به گزارش میرملاس به نفل فارس، ولی‌الله میرزایی عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به پیگیری‌های نماینده الیگودرز در جهت ارتقاء این شهرستان به فرمانداری ویژه اظهار داشت: نماینده الیگودرز در ملاقاتی که با معاون اول رئیس جمهور داشته قول مساعد ارتقاء فرمانداری ویژه را گرفته است.

وی با اشاره به شعار سال جاری گفت: این خواسته مقام معظم رهبری نباید تنها یک شعار تلقی شود، بلکه لازم است، آن را ضرورت و نیاز امروز کشور بدانیم.

میرزایی مدیریت را زمان آزمون و خطا ندانست و افزود: مدیریت عرصه آزمون است و لازم است، مدیران با عملکرد خود در جهت افزایش اعتماد مردم به نظام تلاش کنند و از بروز بدبینی‌ها جلوگیری کنند.

وی افزود: 200 پروژه با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد تومان در الیگودرز در حال اجرا است که همگی فعال بوده و در حالی که برای چهار خطه الیگودرز به خمین سه میلیارد تومان اعتبار مصوب شده بود، با پیگیری نماینده الیگودرز این مبلغ به هفت میلیارد تومان افزایش یافت که با این مبلغ پروژه در سال جاری تکمیل می‌شود.

فرماندار الیگودرز گفت: از محل اعتبارات مناطق محروم مبلغ پنج میلیارد تومان به استان لرستان اختصاص یافت که با تلاش نماینده مردم الیگودرز دو میلیارد تومان از مبلغ مذکور به الیگودرز اختصاص یافت که با آن چهار پروژه در بخش بشارت و ززوماهرو تعریف شده است.

وی افزود: تسریع در گازرسانی به 50 روستا و شول‌آباد، تجهیز بیمارستان جدید، راه‌اندازی درمانگاه روستای پرچل از مطالبات مردم هستند که خواستار انجام آنها هستیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کرم م نژاد در گفته :

باسلام خدمت اقای میرزایی انشاالله همیشه این چنین سربلند باشی روزی را ببینیم که در شهرستان خودمان از چنین افراد لایق استفاده شود

[پاسخ]

کوهدشت بعدازخرم آبادوبروجردسومین شهرستان پرجمعیت استانه اونوقت الیگودرز میخواد فرمانداری ویژه بشه . درودبرتوکلی نماینده پرتلاش الیگودرز

[پاسخ]

آفرين بر فرماندار پرتلاش اليگودرز . چرا نبايد از همچنين افرادي كه داراي تجارب ارزنده اي هستند در كوهدشت استفاده نشود .

[پاسخ]

بايد قدر اينها را دانست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :