کد خبر : 67768
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 740 بازدید

تشکر رئیس جمهور از تلاش‌های ارزنده استاندار لرستان

    رئیس جمهور از تلاش‌های ارزنده استاندار لرستان تشکر کرد. به گزارش میرملاس ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر روحانی در جلسه هیأت دولت ضمن تشکر از تلاش‌های ارزنده استاندار و سایر دستگاه‌های اجرایی، خاطرنشان کرد: همچنان که در سال ۱۳۹۳، صد درصد اعتبارات تعهدات سفر تخصیص یافته است، اعتبارات مورد نیاز سال ۱۳۹۴ نیز از […]

IMG19500294

 

 

رئیس جمهور از تلاش‌های ارزنده استاندار لرستان تشکر کرد.

به گزارش میرملاس ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر روحانی در جلسه هیأت دولت ضمن تشکر از تلاش‌های ارزنده استاندار و سایر دستگاه‌های اجرایی، خاطرنشان کرد: همچنان که در سال ۱۳۹۳، صد درصد اعتبارات تعهدات سفر تخصیص یافته است، اعتبارات مورد نیاز سال ۱۳۹۴ نیز از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تأمین خواهد شد.

در این جلسه مهندس هوشنگ بازوند استاندار لرستان گزارشی در خصوص «وضعیت استان و آخرین اقدامات انجام شده در زمینه طرح‌های مصوب سفر رییس جمهوری و میزان تحقق آنها» به هیأت وزیران ارائه داد.

این گزارش به مواردی از قبیل اقدامات انجام شده در این استان از آغاز دولت تدبیر و امید در ارتباط با تکمیل طرح‌های نیمه تمام و متوقف شده، ساماندهی افزایش پروازهای استانی، تعامل با سرمایه‌گذاران خارجی جهت گسترش همکاری‌های اقتصادی در استان و توسعه زیرساخت‌های عمرانی و برنامه‌های بلند مدت دولت در راستای دستیابی به رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در استان پرداخته است.

در این گزارش همچنین چالش‌های پیش رو و پیشنهادات شورای برنامه‌ریزی استان لرستان مورد بررسی قرار گرفت.

 

  

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حسین و حسن ملکشاهی در گفته :

الهیار ملکشاهی:در صورت تغییر کاربری در سد معشوره استعفا خواهم داد

۱۴/اردیبهشت جمعی از اعضای ستاد مردمی سد معشوره در جلسه ای با حضور امام جمعه محترم شهرستان،نماینده مردم کوهدشت و رومشگان و فرماندارکوهدشت گردهم آمدند و نگرانی مردم شهرستان کوهدشت را از تغییر در حجم سد معشوره و نیز تعطیلی آن مطرح کردند.

12-copy

این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد.بهزاد رشیدیان نماینده کشاورزان کوهدشت و ستاد مردمی معشوره گزارشی از فعالیت سد معشوره و نیز تغییر در حجم آب اختصاص داده شده به شهرستان کوهدشت را مطرح کرد.

نماینده کشاورزان افزود:بنا بر اخبار موثق،سیمای سدّ معشوره تغییر خواهد کرد، و حجم برداشت آب از این سد از دویست و پنجاه میلیون متر مکعب برای مصارف آبیاری کشاورزی به بیست و پنج میلیون متر مکعب یعنی یک دهم فقط برای مصارف گلخانه ای آن هم بصورت محدود کاهش یافته است. این در حالی است که زمین های تشنه ی ما همچنان چشم به راه قطرات آبی است که از سدّ معشوره بیاید.این مقدار آب دیگر پاسخگوی کل شهرستان نخواهد بود و این در حالی است که زمین های استان خوزستان بصورت غرقابی آبیاری می شوند.

امام جمعه شهرستان،الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت و کرم محمدی فرماندار ضمن ابراز تاسف و نگرانی از این مسئله قول پیگیری از طریق مراجع قانونی دادند.

ملکشاهی در ادامه این جلسه افزود:چنانچه تغییری در روند ساخت سد معشوره و نیز حجم کاربری آن صورت بگیرد از سمت نمایندگی مجلس استعفا خواهد داد.

علی طولابی/سایت حکمت کوهدشت

[پاسخ]

اصلاح طلب واقع گرا در گفته :

درود بر نماينده قدر وپرتلاش شهرمان ملكشاهي قهر مان

[پاسخ]

باسلام خدمت نماینده محترم کوهدشت ورومشکان . از زحمات ایشان تشکر می نمائیم لیکن اگر عملیات اجرائی سد درطول مدت باقیمانده
تاانتخابات شروع شود وسرعت بگیرد قطعا دررای آوری آقای ملکشاهی تاثیرفراوانی دارد

[پاسخ]

قدرت اله گراوند در گفته :

درود بر نماینده شجاع و مردمی .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :