کد خبر : 67808
تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 243 بازدید

جعفر طولابی : بسته آسیب شناسی برگزاری انتخابات در لرستان اجرا شد

  مدیر کل سیاسی و انتخابات لرستان گفت: بسته آسیب شناسی برگزاری انتخابات با هدف شناسایی و رفع چالش های احتمالی در استان اجرا شد. به گزارش میرملاس ؛  جعفر طولابی افزود:این بسته با هدف شناسایی نقاط ضعف انتخابات گذشته در سه مرحله قبل، حین و بعد انتخابات تدوین و اجرا شده است.  وی اظهار […]

v250

 

مدیر کل سیاسی و انتخابات لرستان گفت: بسته آسیب شناسی برگزاری انتخابات با هدف شناسایی و رفع چالش های احتمالی در استان اجرا شد.

به گزارش میرملاس ؛  جعفر طولابی افزود:این بسته با هدف شناسایی نقاط ضعف انتخابات گذشته در سه مرحله قبل، حین و بعد انتخابات تدوین و اجرا شده است.

 وی اظهار داشت: انتظار می رود با توجه به دستاوردهای این بسته و شناسایی برخی نقاط ضعف از جمله تنش های قومی و طایفه ای ، دو انتخابات مهم سالجاری به بهترین نحو برگزار شود.

 طولابی تبلیغات زود هنگام را از جمله چالش های انتخاباتی در سراسر کشور دانست و گفت: برخی از این تخلفات در استان نیز شناسایی  و توسط فرمانداران به افراد خاطی تذکر داده شده اما تا کنون پرونده قضایی خاصی تشکیل نشده است.

 وی ابراز امیدواری کرد با  آموزش کامل اعضای هیات اجرایی و هیات نظارت ، انتخابات مجلس خبرگان رهبری  و مجلس شورای  اسلامی در سالجاری با سلامت کامل و مشارکت  حداکثری برگزار شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :