کد خبر : 67970
تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 276 بازدید

راهپیمایی حمایت از مردم یمن و محکومیت جنایات آل سعوددر خرم آباد برگزار شد

  راهپیمایی مردمی در حمایت از مردم یمن و محکومیت جنایات ضدبشری آل سعود در خرم آباد برگزار شد. به گزارش میرملاس به نقل ایرنا ،بعد از نماز جمعه امروز همزمان با پیام نماینده ولی فقیه در استان و همزمان با سراسر کشورمردم غیور و ولایتمدار لرستان با توجه به ادامه جنایات دولت آل سعود […]

139401281534249125114163

 

راهپیمایی مردمی در حمایت از مردم یمن و محکومیت جنایات ضدبشری آل سعود در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش میرملاس به نقل ایرنا ،بعد از نماز جمعه امروز همزمان با پیام نماینده ولی فقیه در استان و همزمان با سراسر کشورمردم غیور و ولایتمدار لرستان با توجه به ادامه جنایات دولت آل سعود در به شهادت رساندن و مجروح ساختن مردم بی گناه یمن تظاهرات گسترده ای را برپا نمودند.

در این تظاهرات و به دلیل اعمال ممنوعیت در ارسال کمکهای دارویی و غذایی و از بین بردن زیرساخت های حیاتی آن کشور که با حمایت و هدایت دولت آمریکا انجام می شود مردم با سر دادن شعارهایی همچون کودک کشی را از غزه تا یمن متوقف کنید، مرگ بر آل سعود، مرگ بر آمریکا و …اعتراض خود را نسبت به این جنایات ابراز داشتند.

راهپیمایی مردمی در حمایت از مردم یمن و محکومیت جنایات ضدبشری رژیم آل صعود باحضور نماینده ولی فقیه در لرستان ،برخی از مسئولین استان ،بسیجیان ،کسبه و بازار،ورزشکاران و همه اقشار مردمی برگزار گردید.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مهندس رامین رحمانپور در گفته :

تفکر مذموم و متحجرانه ی سلفی گری که با حمایت اعراب و مفتی های وهابی در منظقه ، فقط چهره اسلام را مخدوش میکند و هر انسان آزاده ای باید نفرت و انزجار خود را از تروریسم و ناامنی بیان دارد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :