کد خبر : 67999
تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 189 بازدید

دستگيري 3 قاچاقچي با 600كيلو ترياک در لرستان

  دستگيري 3 قاچاقچي با 600كيلو ترياک در لرستان فرمانده انتظامي لرستان در جمع خبرنگاران از انهدام يک باند سه نفره سوداگر مرگ و کشف 600 کيلوگرم ترياک خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از پايگاه خبري پليس ، سردار “محمد قنبري ” در جمع خبرنگاران استان ، گفت : در عمليات روز گذشته […]

unnamed

 

دستگيري 3 قاچاقچي با 600كيلو ترياک در لرستان

فرمانده انتظامي لرستان در جمع خبرنگاران از انهدام يک باند سه نفره سوداگر مرگ و کشف 600 کيلوگرم ترياک خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از پايگاه خبري پليس ، سردار “محمد قنبري ” در جمع خبرنگاران استان ، گفت : در عمليات روز گذشته كه منجر به دستگيري سه قاچاقچي ، توقيف سه دستگاه خودرو ، كشف سه قبضه سلاح جنگي و بيش از 1100 عدد فشنگ شد ، از قاچاقچيان مقدار 600 كيلو گرم ترياك كه از استان هاي شرقي كشور به لرستان بارگيري شده بود كشف شد.

“قنبري “در ادامه اظهار داشت : در عملياتي ديگر ماموران اين فرماندهي با انهدام دو باند خريد و فروش سلاح و مهمات و توقيف يك دستگاه خودرو ، تعداد 40 قبضه انواع سلاح جنگي و شكاري كشف كردند.

وي با بيان اين مطلب كه ، پليس لرستان با اشرافيت اطلاعاتي كه بر استان دارد ،از ابتداي سال جاري تا كنون در سلسله عمليات هاي انهدام باندهاي ترانزيتي در استان ، با انهدام 13 باند سوداگر مرگ و توقيف 66 دستگاه خودرو ، 880 كيلو گرم انواع مواد مخدر و 340 قبضه انواع اسلحه غير مجاز كشف كرده است.

فرمانده انتظامي لرستان با اشاره به اينكه ، عرصه را هر روز بر سوداگران مرگ و متخلفاني كه بخواهند امنيت عمومي را مختل نمايند تنگ تر نموده ، خاطر نشان كرد : پليس لرستان علاوه بر برخورد با باند هاي مواد مخدر و سلاح در استان ، در اين مدت اقدام به 190 عمليات طرح پاكسازي نقاط آلوده و جرم خيز در سطح استان و جمع آوري يك هزار و 870 نفر معتاد پر خطر کرده است .

اين مقام ارشد انتظامي ،با اشاره به برخورد جدي با قانون شكنان و مجرمان ، خطاب به مردم لرستان ، گفت : فرزندانشان در نيروي انتظامي تا ايجاد امنيت مطلوب در خور و شان آنان تا پاي جان ايستاده اند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :