کد خبر : 68007
تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 394 بازدید

معاون استاندار لرستان به جولان برخی تفرقه افکنان اخطار داد

    معاون سیاسی- امنیتی استانداری لرستان در خصوص جولان برخی تفرقه افکنان در استان هشدار داد و گفت: رفتار واعمال این افراد به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.  به گزارش میرملاس به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، سیدسعید شاهرخی در جلسه شورای اداری استان با حضور مرتضی میرباقری قائم مقام وزیر کشور […]

v265

 

 

معاون سیاسی- امنیتی استانداری لرستان در خصوص جولان برخی تفرقه افکنان در استان هشدار داد و گفت: رفتار واعمال این افراد به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

 
به گزارش میرملاس به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، سیدسعید شاهرخی در جلسه شورای اداری استان با حضور مرتضی میرباقری قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی فرهنگی افزود: با شروع دولت یازدهم و انتصاب مدیریت ارشد

 اجرایی استان، طی دو سال گذشته وحدت میان مسوولان شدت یافته به نحوی که کارنامه 600 روزه تیم مدیریتی استان در این برهه درخشان است.

وی تقویت روحیه نشاط و امید را محور کار مسوولان استان دانست و ادامه داد: علیرغم تاکیدات نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان، شاهد برخی بداخلاقی های سیاسی هستیم که از برخی مسائل ملی سرچشمه دارد.

معاون سیاسی- امنیتی استانداری لرستان گفت: افراد اندکی با اغراض سیاسی وارد استان می شوند و سعی می کنند با رفتار و صحبت های خود مردم را ناامید کنند.

 شاهرخی با اشاره به اینکه سلامت، جدیت و حرکت تیم مذاکره کننده هسته ای مورد تاکید همه به ویژه رهبر معظم انقلاب بوده گفت: برخی افراد که در مکانهای دیگر تریبونی در اختیار ندارند به کرات در استان جولان می دهند و برخلاف سیاست های وحدت آفرین در استان عمل می کنند.

وی با اخطار به این افراد اضافه کرد: این افراد باید به رای و خواسته مردم توجه کنند چرا که مردم خواهان تغییر در سیاست های داخلی و خارجی بوده اند و دولت نیز این مهم را اثبات کرده است.
وی ادامه داد: پس از تایید تیم مذاکره کننده هسته ای توسط رهبری، اتهام ناروا به دولت و تیم هسته ای به معنای جاماندن از رهبری و یا قرار گرفتن در مقابل رهبری است.
معاون سیاسی- امنیتی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه فضای باز سیاسی در استان حاکم است گفت: ما رفتار افرادی که قصد دارند آب به آسیاب دشمن بریزند را  غیرقابل پذیرش و غیرقابل قبول می دانیم.
شاهرخی همچنین با بیان اینکه بیکاری منشا بسیاری از جرائم و آسیب های اجماعی می باشد اضافه کرد:  این در حالی است که لرستان علیرغم درد رنج آور بیکاری فاقد جرائم خشن  بوده و  آمار وقوع جرائم خرد نیز نسبت به میانگین کشوری در لرستان کمتر است.

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نورآبادی در گفته :

باسلام و ادب
منظور چه کسانیست ؟ روشنتر بفرمایید :

[پاسخ]

مسئول بيكاري. صنعت معدن تجارت. 2 -تعاون كار ورفاه اجتماعي 3- جهاد كشاورزي .كه همشون نور چشمي استاندار هستن.با لابي اومدن پست گرفتن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :