کد خبر : 6803
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 199 بازدید

توکلی:راه اندازی واحدهای تولیدی صنایع تبدیلی محصولات كشاورزی / به دنبال صنعتی كردن بخش كشاورزی هستیم

   عضو كمیسیون كشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه كمیسیون كشاورزی مجلس به دنبال صنعتی كردن بخش كشاورزی است،گفت: با اعطای تسهیلات، واحدهای تولیدی صنایع تبدیلی محصولات كشاورزی در سطح كشور راه اندازی می شوند.  محمد تقی توكلی در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز ،افزود: در راستای ایجاد اشتغال و بهبود فضای […]

 

 عضو كمیسیون كشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه كمیسیون كشاورزی مجلس به دنبال صنعتی كردن بخش كشاورزی است،گفت: با اعطای تسهیلات، واحدهای تولیدی صنایع تبدیلی محصولات كشاورزی در سطح كشور راه اندازی می شوند.

 محمد تقی توكلی در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز ،افزود: در راستای ایجاد اشتغال و بهبود فضای جایگزین اشتغال و افزایش راندمان تولید و برون رفت از وضعیت نابسامان تولیدات كشاورزان تسهیلات مرتبط حوزه كشاورزی به تصویب رسیده است.

وی اظهارداشت: در برنامه هایی كه در كمیسیون كشاورزی مجلس پی گیری می شود ضمن تحول درساختار سنتی كشاورزی و حركت به سمت مكانیره شدن بستركشاورزی ، به دنبال جایگزینی طرح های صنایع تبدیلی مرتبط در حوزه تولیدات كشاورزی هستیم.

رییس كمیته آب مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرایی كردن این طرح گفت: با سرمایه گذاری درصنعت كشاورزی، صنایع تبدیلی تحولات خوبی در این حوزه به دنبال خواهد داشت.

توكلی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های حوزه كشاورزی در سطح استان لرستان گفت: با توجه كاهش آب سفره های زیر زمینی و خشكسالی در چند سال گذشته اجرای طرح های صنایع تبدیلی علی رغم اینكه از بیكاری كشاورزان جلوگیری می كند، راندمان تولیدات آنها را در دیگر محصولات كشاورزی جایگزین روش های سنتی افزایش خواهد داد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :