کد خبر : 6810
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 167 بازدید

قائد رحمت:مجتمع غذایی دورود با اختلاس 3000 میلیاردی مرتبط است / سرمایه شرکت در قالب سهام به مردم واگذارمی شود

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک ملی برای واگذاری سهام مجتمع غذایی شهرستان دورود اعلام آمادگی کرده است ،گفت:کار واگذاری سهام این مجتمع غذایی در حال بررسی و پی گیری های نهایی است.  عباس قائد رحمت  در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز؛ در این رابطه اظهار داشت: با […]

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک ملی برای واگذاری سهام مجتمع غذایی شهرستان دورود اعلام آمادگی کرده است ،گفت:کار واگذاری سهام این مجتمع غذایی در حال بررسی و پی گیری های نهایی است.

 عباس قائد رحمت  در گفت و گو با خبرنگار میرملاس نیوز؛ در این رابطه اظهار داشت: با مساعدت دادستانی کشور و طبق قول بانک ملی سهام این مجتمع را به مردم شهرستان دورود و در صورت لزوم به مردم لرستان واگذار می شود

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه وی به دادستان کل کشور در رابطه با این مجتمع غذایی تصریح کرد: دادستان کشور نیز قول داده با هماهنگی قاضی پرونده موانع قانونی را برای واگذاری سهام این مجتمع به مردم دورود و لرستان را برطرف کند.

قائد رحمت اظهارداشت: کارخانه صنایع غذایی گهر لرستان یکی از واحدهای تولیدی مهم گروه امیر منصور آریا است که  با هدف تولید سه هزار 500 میلیون لیتر آب معدنی در سال ، در مراحل پایانی تکمیل سازه ها و نصب ماشین آلات به روز دنیا است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :