کد خبر : 68106
تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 102 بازدید

محمدرضا درخشان:انتقال فرهنگ جهاد و شهادت به نسل جوان از اهداف مجمع جهاد و شهادت استان است

  اولین مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت استان لرستان هفته گذشته در خرم آباد برگزار شد. محمدرضا درخشان عضو کمیته هماهنگ کننده این مجمع در گفتگوی اختصاصی با میرملاس گفت:  مجمع “پیشکسوتان جهاد و شهادت استان لرستان” ، مجموعه ای است که بصورت غیر دولتی وغیرانتفاعی با منشور دین محوری، ولایت مداری، ایثارگری ،خود باوری […]

photo_2015-05-11_21-33-06

 

اولین مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت استان لرستان هفته گذشته در خرم آباد برگزار شد.

محمدرضا درخشان عضو کمیته هماهنگ کننده این مجمع در گفتگوی اختصاصی با میرملاس گفت:  مجمع “پیشکسوتان جهاد و شهادت استان لرستان” ، مجموعه ای است که بصورت غیر دولتی وغیرانتفاعی با منشور دین محوری، ولایت مداری، ایثارگری ،خود باوری و عزت انقلابی و ملی به صورت مردم نهاد تشکیل شده است.

رییس اداره مشاورین دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: تلاش برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ، باز تولید فرهنگ جهاد و شهادت ،انتقال فرهنگ جهاد و شهادت به نسل جوان ، مستندسازی و تحقیق وپژوهش درباره دفاع مقدس از جمله محورهای تشکیل این مجمع می باشد.

وی همچنین به میرملاس گفت افزود:این موسسه در چهارچوب اهداف و موضوعات مندرج در اساسنامه و بدون وابستگی به اشخاص حقیقی و حقوقی تشکیل شده اما در برابر فعالیت های خود دارای مسوولیت حقوقی و مالی مستقل می باشد.

درخشان افزود:بزودی طی فراخوانی مجمع “پیشکسوتان جهاد و شهادت استان لرستان” بصورت عادی، فعال، ویژه و نیزافتخاری عضوگیری خواهد نمود.

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

با سلام ضمن تشكر فراوان از آقاي آزادبخت و هم چنين سايت خبري مير ملاس كه در پوشش خبرهاي استان لرستان سر آمد عمل مي نمايد .
سردار سرافراز سپاه اسلام برادر جانباز جناب آقاي درخشان الحق و الانصاف زحمت شما در بر پايي همايش اولین مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت استان لرستان ستودني و قابل تقدير است . ضمن عرض خدا قوت و خسته نباشيد اميدواريم مجددا نسبت به بر پايي اين نوع همايشها آستين همت بالا زده شده را بالاتر بزنيد و در معرفي فرهنگ شهادت به نسل جوان پيش قدم باشيد . از اين همه لطف و تلاش براي شناساندن فرهنگ لرستان و فقر و بيكاري و ديگر تنگناههاي لرستان از شما متشكريم
حق نگهدار شما

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :