کد خبر : 68283
تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 135 بازدید

محمودی : شرکت مخابرات لرستان ۱۶ میلیارد تومان از مردم طلب دارد

  مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان از طلب ۱۶.۵ میلیارد تومانی این شرکت از مردم خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل مهر؛  هومان محمودی  در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر شرکت مخابرات استان لرستان بیش از ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از مردم طلب دارد. وی بیان داشت: از این […]

3090_orig

 

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان از طلب ۱۶.۵ میلیارد تومانی این شرکت از مردم خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل مهر؛  هومان محمودی  در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر شرکت مخابرات استان لرستان بیش از ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از مردم طلب دارد.

وی بیان داشت: از این میزان ۱۰ میلیارد تومان مربوط به مشترکان تلفن ثابت و شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نیز مربوط به مشترکان تلفن همراه است.

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان در بخش دیگری از سخنان خود از واگذاری تلفن ثابت به مشترکان طی امسال خبر داد و عنوان کرد: در مجموع برنامه ما در این زمینه واگذاری ۱۳ هزار شماره تلفن ثابت در استان است.

محمودی همچنین از ایجاد شش سایت تلفن همراه در استان طی امسال خبر داد.

وی همچنین رفع نقاط کور تلفن همراه در لرستان را یکی دیگر از برنامه های این شرکت برشمرد و ادامه داد: در این راستا تعداد نقاط کور تلفن همراه به خصوص در مناطق گردشگری لرستان شناسایی شده و به زودی بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته رفع خواهند شد.

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان به واگذاری خط های “ای دی اس ال” به روستائیان لرستان اشاره کرد و گفت: تا کنون زمینه اتصال ۲۰۴ روستای لرستان به اینترنت فراهم شده است.

محمودی با تاکید بر ضرورت استقبال مردم روستاههای استان از اتصال اینترنت تصریح کرد: در مجموع ۱۵ هزار و ۵۸۶ پورت اینترنت در استان برای روستائیان در نظر گرفته شده و این در حالیست که تا کنون تنها چهار هزار و ۷۳۰ پورت اینترنت از سوی متقاضیان خریداری شده است.

وی همچنین با اشاره به ایجاد شش سایت تلفن همراه در لرستان بیان داشت: برای هر کدام از این سایتها اعتباری معادل ۵۰۰ میلیون تومان نیاز است.

مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان همچنین از فعالیت ۳۶۰ دفتر “ای سی تی” روستایی در لرستان خبر داد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

لطفا مشکل نقاط کور را حل کنید.استان لرستان نقاط کور زیادی دارد.

[پاسخ]

اسفندیار.دانشگاه در گفته :

باسلام. جناب آقای محمودی فکری به حال منطقه گلدشت بکنید. که دربعضی از قسمت ها فاقد تلفن ثابت هستند.با سپاس

[پاسخ]

اهالی کوی ارتش ایثار یک در گفته :

با سلام اداره مخابرات خرم اباد و ریاست ان مهندس محمودوند در زمینه تکریم ارباب رجوع تشکر دارم

[پاسخ]

هاشمی نسب در گفته :

واقعا از پیگیری های شبانه روزی ناصر محمودوند در زمینه اینترنت پر سرعت منطقه کیو تشکر ویژه داریم

[پاسخ]

واقعا حیفه منم تقدیر نکنم از حسن اخلاق و پیگیری کارها جناب محمودی ریس خرم اباد اقای محمودوند واقعا زحماتش جای تقدیر داره

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :