کد خبر : 68536
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 330 بازدید

مراسم افتتاحیه نخستین پرواز مستقیم خرم‌آباد_نجف فردا برگزار می‌شود

مدیر فرودگاه خرم آباد از برقراری پرواز خرم آباد – نجف در این فرودگاه خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از مهر،اسفندیار کیانی اظهار داشت: فردا راس ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه صبح پرواز خرم آباد – نجف در فرودگاه خرم آباد برگزار می شود. وی با بیان اینکه این پرواز از سوی شرکت […]

مدیر فرودگاه خرم آباد از برقراری پرواز خرم آباد – نجف در این فرودگاه خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از مهر،اسفندیار کیانی اظهار داشت: فردا راس ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه صبح پرواز خرم آباد – نجف در فرودگاه خرم آباد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این پرواز از سوی شرکت هواپیمایی تابان در فرودگاه خرم آباد برگزار می شود گفت: ظرفیت این پرواز ۱۶۰ نفر است.

مدیر فرودگاه خرم آباد بیان داشت: به دلیل اینکه این پرواز، جزء پروازهای خارجی محسوب می شود مسافران باید حداقل سه ساعت قبل از برگزاری پرواز در فرودگاه خرم آباد حاضر باشند.

کیانی با بیان اینکه این پرواز در ماه یک بار برقرار می شود عنوان کرد: در صورت افزایش متقاضیان تعداد پروازهای خرم آباد – نجف افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه مدت اقامت مسافران در کشور عراق یک هفته است تصریح کرد: زمان برگشت پرواز فردا خرم آباد – نجف روز سه شنبه هفته آینده خواهد بود.

مدیر فرودگاه خرم آباد یادآور شد: هم اکنون در هفته ۲۶ نشست و برخواست هواپیما در فرودگاه خرم آباد به غیر از پروازهای موردی صورت می گیرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :