کد خبر : 6857
تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۱ - ۰۴:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 273 بازدید

دکتر کاییدی : طرح چهار خطه شدن جاده پلدختر – خرم آباد، مهر ماندگار شد

      به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده ی مردم پلدختر از قرار گرفتن طرح چهارخطه شدن جاده ی پلدختر-خرم آباد در دستور کار مهرماندگار خبر داد. دکتر علی کاییدی در گفتگو با مدیر میرملاس نیوز گفت : با پیگیریها و رایزنی های صورت گرفته با مهرابیان دستیار ویژه ی رئیس جمهور طرح چهار خطه شدن جاده […]

 
 
 
به گزارش میرملاس نیوز ؛ نماینده ی مردم پلدختر از قرار گرفتن طرح چهارخطه شدن جاده ی پلدختر-خرم آباد در دستور کار مهرماندگار خبر داد.
دکتر علی کاییدی در گفتگو با مدیر میرملاس نیوز گفت : با پیگیریها و رایزنی های صورت گرفته با مهرابیان دستیار ویژه ی رئیس جمهور طرح چهار خطه شدن جاده پلدختر – خرم آباد، در ردیف پروژه‌های مهر ماندگار قرار گرفت.
بنابراین گزارش همچنین درجلسه ای که باحضو دکترکاییدی و نیکزاد ,وزیر راه وشهرسازی ,برگزارشد دکتر کاییدی ضمن تاکید براهمیت این راه ارتباطی حساس خواستار تسریع در انجام احداث آن شد.گفتنی ست بالغ بر55 میلیارد ریال بودجه ی مصوب سالانه برای احداث چهارخطه کردن محور خرم آباد-پلدختر از قبل درنظرگرفته شده است که با قرار گرفتن این طرح در لیست پروژه های مهر ماندگار این بودجه به چند برابر افزایش خواهد یافت تا این پروژه تا پایان دولت نهم عملیات اجرایی آن به پایان برسد.
همچنین دکتر کاییدی طی دیدار با نیکزاد درخواست تعریض شدن جاده ی پلدختر به اندیمشک به طول 45 کیلومتر را مطرح نمود که مورد موافقت وزیر قرار گرفت و از بودجه مناطق حادثه خیر 35 میلیارد ریال برای این پروژه اختصاص گرفت.
گفتنی ست جاده ی خرم آباد به پلدختر از راه های ارتباطی حساس و پررفت وآمد غرب کشور به حساب می آید که روزانه مسافران بسیاری را از خود عبور می دهد.
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علیرضا در گفته :

با سلام
خواهشن در مورد جاده از سرپل سیمره تا شهرستان پلدختر هم یه فکری بشه. در حالیکه استانهای همجوار در حال عمران این جاده در حوزه خودشان هستند باز هم استان ما داره ضعیف عمل میکنه و این جاده که مدتی است مورد تردد تریلر های کشور همسایه قرار گرفته به یک قتلگاه برای مردم منطقه تبدیل شده است.

[پاسخ]

motale پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۷ تیر , ۱۳۹۱ ۱۸:۰۱:

oon jade ham dar hal ehdase o lodere va boldozer dare toosh kar mikone .man hamin dirooz oonja boodam va ba cheshme khodam didam

[پاسخ]

محمد در گفته :

با سلام خدمت جناب آقاي عليرضا خان شايان ذكر است : مطابق اخبار قبلي – در دوره گذشته با پيگيري هاي دكتركائيدي و دكتر فلاحت پيشه در ريف طرح هاي ملي قرار گرقته است و كار توسط جهاد نصر استان مركزي در محور پلدختر ( زانو گر) صورت مي گيرد , و واقعا بايد به دكتر كائيدي دستمريزاد گفت و از مردم هم به خاطر بصيرت لازم كه با آراشون نشون دادن تبريك گفت

[پاسخ]

پلدختری در گفته :

Ahsant doc.Kaeedi

[پاسخ]

احسنت بر کاییدی

[پاسخ]

علی جودکی نژاد در گفته :

خداقوت ای امیر کبیر لرستان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :