کد خبر : 68596
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 173 بازدید

همایش روابط عمومی آئینه همدلی و همزبانی در لرستان برگزار شد

  همایش روابط عمومی آئینه همدلی و همزبانی روز چهارشنبه در سالن آمفی تئاتر استانداری لرستان برگزار شد. به گزارش میرملاس به نقل ایرنا در این همایش ضمن تقدیر از پیشکسوتان روابط عمومی ها ادارات از چند روابط عمومی نیز به صورت نمادین با اهدای لوح یادبود تجلیل شد . همچنین از مدیران و مسئولان […]

photo_2015-05-30_15-15-56

 

همایش روابط عمومی آئینه همدلی و همزبانی روز چهارشنبه در سالن آمفی تئاتر استانداری لرستان برگزار شد.

به گزارش میرملاس به نقل ایرنا در این همایش ضمن تقدیر از پیشکسوتان روابط عمومی ها ادارات از چند روابط عمومی نیز به صورت نمادین با اهدای لوح یادبود تجلیل شد .

همچنین از مدیران و مسئولان روابط عمومی ادارات فنی و حرفه ای خرم آباد، فرمانداری الیگودرز ،فرمانداری پلدختر ،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ،کمیته امداد لرستان ، اداره راه و شهر سازی ، تامین اجتماعی استان ،شرکت توزیع برق لرستان ،اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ،اداره کل گاز لرستان،اداره آب منطقه ای لرستان ،اداره کل آموزش و پرورش ،علوم پزشکی لرستان به عنوان روابط عمومی های برتر و فعال در عرصه اطلاع رسانی تجلیل به عمل آمد.

همچنین از طرف استاندار لرستان به پاس زحمات مسئولین روابط عمومی های استان مدیران موظف شدند که مسئولان روابط عمومی ادارات خود را با پرواز مستقیم هواپیما به کربلای معلی بفرستند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :