کد خبر : 68604
تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 332 بازدید

ثبت ۱۲ پس لرزه در خرم آباد/ خسارات ظرف ۷۲ ساعت برآورد می شود

  میرملاس نیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان از ثبت ۱۲ پس لرزه از شب گذشته تا کنون در خرم آباد خبر داد.   رضا آریایی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: به دنبال وقوع زلزله ۴.۳ ریشتری شب گذشته در خرم آباد این شهرستان نیم میلیون نفری شاهد وقوع ۱۲ پس لرزه دیگر بوده […]

1711832

 

میرملاس نیوز:

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان از ثبت ۱۲ پس لرزه از شب گذشته تا کنون در خرم آباد خبر داد.

 

رضا آریایی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: به دنبال وقوع زلزله ۴.۳ ریشتری شب گذشته در خرم آباد این شهرستان نیم میلیون نفری شاهد وقوع ۱۲ پس لرزه دیگر بوده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه زمین لرزه اصلی در عمق چهار کیلومتری زمین به وقوع پیوست و از نوع زلزله های سطحی بود مردم دچار وحشت شدند به طوریکه برخی خانواده ها ترجیح دادند شب را در فضای باز و پارکها سپری کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان با بیان اینکه در حال حاضر در زمینه خسارات زلزله نمی توانیم اظهار نظر دقیقی داشته باشیم افزود: از امروز صبح کار برآورد خسارات با همکاری بخشداری های خرم آباد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان شروع شده است.

آریایی ادامه داد: در این راستا مقرر شده است ظرف مدت زمان ۷۲ ساعت خسارات ناشی از این زلزله برآورد شده و گزارش لازم تهیه و برای جبران خسارات به تهران ارسال شود.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :