کد خبر : 68634
تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 425 بازدید

درخشش کارگروه استانی دفتر پیشخوان لرستان در همایش ملی دفاتر پیشخوان کشور

  کارگروه استانی دفتر پیشخوان لرستان در سومین همایش ملی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی موفق به کسب مقام اول و عنوان برتر کارگروه های مربوط در سراسر کشور گردید.  به گزارش میرملاس ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان با اعلام این خبر افزود: در سومين همايش ملي […]

v305

 

کارگروه استانی دفتر پیشخوان لرستان در سومین همایش ملی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی موفق به کسب مقام اول و عنوان برتر کارگروه های مربوط در سراسر کشور گردید.

 به گزارش میرملاس ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان با اعلام این خبر افزود: در سومين همايش ملي دفاتر پيشخوان خدمات دولت و بخش عمومي غير دولتي و بر اساس ارزيابي هاي به عمل آمده توسط كارگروه راهبري دفاتر پيشخوان سراسر كشور مستقر در نهاد رياست جمهوري ،كارگروه استاني دفاتر پيشخوان لرستان، موفق به كسب مقام اول به عنوان كارگروه برتر در سراسر کشور گردید.

 علی کورانی فر بیان کرد: در این همایش با اهداء لوح تقدير و تنديس به استاندار محترم لرستان ،از عملكرد كارگروه در استان قدرداني گرديد.

 رئیس کارگروه استانی دفاتر پیشخوان ادامه داد: اين كارگروه در سال 94 با هدفگذاري اقتصادي نمودن دفاتر و ايجاد دسترسي ارزان ، سريع و شفاف براي هم استانيهاي عزيز با جديت واگذاري تصدي گري كليه دستگاههاي اجرايي استان به دفاتر را دنبال خواهد نمود.

کورانی فر با بیان اینکه در این راستا همکاری  و تعامل لازم با دستگاههای اجرایی بیش از پیش مد نظر قرار می گیرد، تصریح کرد: كاهش چشمگير بروكراسي اداري با همكاري و تعامل دستگاهها در دستور کار قرار دارد.

 وی عنوان کرد: در این زمینه به زودی دستگاههاي برتر استان معرفي خواهند شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بازوند در گفته :

اين موفقيت مهم را به جناب دكتر كوراني فر تبريك عرض ميكنيم

[پاسخ]

مسلم آزادبخت در گفته :

ارزشمند را ابتدا به معاونت محترم توسعه مدیریت استانداری مدیرکل فناوری اط لاعات استان و همچنین کارکنان کارگروه فناوری استان تبریک می گویم

[پاسخ]

كوراني نيا در گفته :

بازهم درخششي ديگر از بزرگ مرد كوهدشتي اين موفقيت ارزشمند را ابتدا به عامل موفقيت جناب كوراني فر و

مردم شريف لرستان و شهرستان كوهدشت و شهر كوناني صميمانه تبريك عرض مينمايم

[پاسخ]

یاسر فرهادی در گفته :

این موفقیت بزرگ رو به معاونت محترم پشتیبانی استانداری جناب آقای کورانی فر و همچنین خدمت دوست عزیزم مهندس پورسیف مدیر کل محترم انفورماتیک استانداری لرستان تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون ایشان را از خداوند منان آرزو دارم

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

زنده باد شخصیت پر تلاشه شهرمان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :