کد خبر : 68637
تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 308 بازدید

معاون استاندار لرستان : شخصیت‎های علمی و معرفتی لرستان شناسایی شوند

  به گزارش میرملاس ؛ علی کورانی‎فر در همایش نکوداشت آیت الله  بلند نظر که در مصلی شهرستان سلسله برگزار شد، اظهار داشت: بهره‎گیری از ذخایر معرفتی، علمی و پیوند این ذخایر با سرمایه‎ها از الزامات یک کشور است. وی افزود: تبدیل گنج‎های معرفتی به سرمایه‎های فنی و نیروی متخصص گام بعدی برای موفقیت یک کشور […]

_MG_1891

 

به گزارش میرملاس ؛ علی کورانی‎فر در همایش نکوداشت آیت الله  بلند نظر که در مصلی شهرستان سلسله برگزار شد، اظهار داشت: بهره‎گیری از ذخایر معرفتی، علمی و پیوند این ذخایر با سرمایه‎ها از الزامات یک کشور است.

وی افزود: تبدیل گنج‎های معرفتی به سرمایه‎های فنی و نیروی متخصص گام بعدی برای موفقیت یک کشور است.

معاون توسعه و برنامه‎ریزی استانداری لرستان، با بیان اینکه از دیگر الزامات موفق اداره کشور، کاستن و برداشتن فاصله آسیب زای بین علم و عمل است، عنوان کرد: هرچه این فاصله آسیب‎زای بین علم و عمل کمتر شود بهتر می توان به آن اهداف رسید.

وی با اشاره به اینکه باید سرمایه‎های علمی و معرفتی را شناسایی کرد افزود: با شناسایی کردن این سرمایه‌ها می توان از وجود آن‌ها بهره برد چرا که جوهره اصلی این شخصیت‎ها، پیوند پیوسته با انقلاب است که به زندگی افراد هویتی خدایی و متعالی می‎بخشد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سبزی در گفته :

درود بر کورانی فر ساعی وپرتلاش ان شاء الله موفق باشی

[پاسخ]

مصطفی شکری در گفته :

دانایی به خودی خود؛ قدرت است. فرانسیس بیکن

از اینکه مجموعه استانداری در حال تغییر رویکرد از مدیریت “سنتی” به مدیریت “علمی” است بسیار خوشنودم.
ولی هنوز گام های زیادی با وضعیت مطلوب فاصله داریم.

[پاسخ]

امید در گفته :

کاملا مشخص است که جناب آقای کورانی فر قصد دارند با رویکردی علمی به حوزه منابع انسانی در لرستان نگاه بپردازند. در استان لرستان در تمام ابعاد علمی-فنی و معرفتی ( شامل ورزشی، هنری، دینی و…) نیروهای انسانی قابل و نام آور وجود دارد اما همانگونه که آقای کورانی فر هم اشاره داشته اند فاصله بین علم و عمل یعنی عدم استفاده از این پتانسیلها به عنوان خطراتی بالقوه که ریسک آسیب زائی بالایی دارند، تلقی می شود. آسیب هائی که بسیاری از اونها رو شما دوستان زحمت کش میرملاس اطلاع رسانی می کنید (اتفاقات ناخوشایندی مثل بحران آب، وضعیت بسیار نابسامان شهری کوهدشت، حوادث و …….).
اگر آقای کورانی فر برنامه ای تبیین و تدوین بکنند که حداقل خروجی آن شناسائی نظام مند پتانسیلهای نیروی انسانی استان لرستان و به تبع آن تشکیل بانک توانمندیهای این استان باشد. سرآغاز مسیری رو باز می کنند تا شاید در آینده بتوان بین مشکلات استان و توانمندیهای نیروی انسانی لرستان یک تعامل منطقی و سیستماتیک ایجاد کرد. یعنی یک موقعیت برد-برد بین نیروی انسانی و نقاط نیازمند بهبود در استان( که ماشالله کم هم نیست.)
و …
برای جناب کورانی فر آرزوی موفقیت دارم.

[پاسخ]

محمداحمدی.الشتر در گفته :

ضمن خسته نباشیدایکاش درخصوص مقام معنوی وعلمی آیت الله بلندنظربیشتربیان می فرمودید

[پاسخ]

شاكرم گراوند در گفته :

درود برشما اميدوارم منشآ تحولات خير وعالمانه در استان باشيد.شهيد مطهري گفته؛ «اين مديريت است كه از ضعيف ترين ملت ها، قوي ترين ملت ها را مي سازد.»

[پاسخ]

فردین گراوند در گفته :

خسته نباشید به همکار خوب و با دانشم جناب کورانی فر خسته نباشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :