کد خبر : 68778
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 347 بازدید

کورانی فر: انتصاب ها در دولت یازدهم بر مبنای توانمندی و شایستگی است

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: انتصاب مدیران در دولت یازدهم بر مبنای توانمندی و شایستگی افراد، همسویی با نظام و اعتقاد داشتن به برنامه های محوری دولت است.  به گزارش میرملاس ، علی کورانی فر  در مراسم معرفی مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش و مدیر کل بازرسی عملکرد و امور […]

IMG10394153

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: انتصاب مدیران در دولت یازدهم بر مبنای توانمندی و شایستگی افراد، همسویی با نظام و اعتقاد داشتن به برنامه های محوری دولت است.

 به گزارش میرملاس ، علی کورانی فر  در مراسم معرفی مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش و مدیر کل بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری لرستان با اشاره به مدیریت در دولت یازدهم افزود: مدیریت در دولت یازدهم یک فرآیند کارشناسی و تعهدآور است و افرادی که موفق به خدمت به مردم می شوند باید سیاست های نظام و دولت را مدنظر داشته باشند.

 وی با اشاره به وضعیت کلی لرستان گفت: مدیران استان به ویژه مدیران ستادی استانداری باید با توان مضاعفی فعالیت کنند تا محرومیت حاصل کارهای غیرکارشناسی سالهای گذشته جبران شود.

 وی تصریح کرد: با توجه به تاکید دولت و استاندار، مبنی بر توسعه دانش محور، دفتر آموزش و پژوهش استانداری لرستان باید به نقطه آغاز این تحول تبدیل شود.

 کورانی فر همچنین از مدیر کل بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری لرستان خواست با دقت نظر بالا به  شکایات و درخواستهای مردمی  رسیدگی شود.

 در این مراسم حمید کشکولی به عنوان مدیر کل بازرسی عملکرد و امور حقوقی و مهران علی پناه به عنوان مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش استانداری لرستان منصوب شدند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مصطفی قادری کنگاوری در گفته :

برادر عزیز و بزرگوار جناب حاج کورانی فر ضمن احترام به گفته های حضرتعالی اما جهت اطلاع شما باید بعرض برسانم اولا عزل و نصب انچنانی در استان لرستان صورت نگرفته برای مثال فرماندار کوهدشت در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید انتخاب شده اما ایا این صلاحبت رو داره که بدون اجازه نماینده که با قالیباف بوده بخشداران رو انتخاب کنه ایاانتخاب فرماندار الیگودرز ریس اداره اموزش و پرورش بروجرد معاونت تربیت بدنی استان و ……………… در راستای دولت تدبیر وامید بوده ایا روسای انتخابی اموزش و پرورش که الحق و الانصاف بجز ان مورد ذکر شده و اداره رومشکان که هنوز عوض نشده همگی با دولت تدبیر و امیدند صلاحیت لازم را در انتخاب کادر اداری معاونین و مدیران مدارس در هماهنگی با دولت تدبیر و امید دارند ، چه بخواهیم و چه نخواهیم نظر اکثریت سیاسیون استان بر اینست که اولا روند تغییرات با وجود نه نماینده مخالف دولت بسیار کند بوده و اگر صورت گرفته با ز کارشکنی های فراوانی در راستای انتخاب نیروهای پایین دستی صورت گرفته که رضایت بخش نیست .

[پاسخ]

محمود مهکی۰ قم در گفته :

باسلام جناب آقای کورانی معشوره چه شد از انتصاباب خسته شده ایم

[پاسخ]

محمد سام در گفته :

جناب آقای کورانی کجا مدیران عوض شدن.مدیر اداره برق .مسکن.شرکت غله و …هستن سر پستشون

[پاسخ]

عزیز جمالی دلفان از کرمانشاه در گفته :

به برادر عزیزم حاج حمید کشکولی تبریک میگویم موفق باشید

[پاسخ]

سلام . مردم کار وصداقت می خواهند نه انتصاب ….

[پاسخ]

علي در گفته :

آقاي كوراني فر عزيز مدير ا ن ارشد برق استان همان قبلي ها هستند كه با اين دولت به هيچ وجه همسو نيستند و حرف دولتمردان را اعتنا نمي گذارند

[پاسخ]

م الف در گفته :

نه عزیزم کدام انتصاب بر اساس شایستگی بود فقط بر اساس روابط است اقای کورانی خود وافق بر این مدعا هستن

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

اداره آموزش وپرورش استثنایی استان را دریابید که نیاز به تغییر وتحول اساسی دارد هاورا

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :