کد خبر : 68850
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 315 بازدید

انتصاب محمد رضا آزادبخت به عنوان عضو گروه مشورتی ایثارگران استاندار

    به گزارش میرملاس ؛ مهندس بازوند استاندار لرستان طی حکمی محمد رضا آزادبخت را به عنوان عضو گروه مشورتی ایثارگران استانداری منصوب نمود . محمدرضا آزادبخت از آزادگان سرافراز ۸ سال دفاع مقدس و جانباز جنگ تحمیلی است که هم اکنون معاونت فرمانداری کوهدشت را نیز عهده دار می باشد . متن حکم […]

IMG_2895

 

 

به گزارش میرملاس ؛ مهندس بازوند استاندار لرستان طی حکمی محمد رضا آزادبخت را به عنوان عضو گروه مشورتی ایثارگران استانداری منصوب نمود . محمدرضا آزادبخت از آزادگان سرافراز ۸ سال دفاع مقدس و جانباز جنگ تحمیلی است که هم اکنون معاونت فرمانداری کوهدشت را نیز عهده دار می باشد .

متن حکم مهندس بازوند بدین شرح است :

جناب آقای محمد رضا آزادبخت
سلام علیکم
با توجه به تعهد ، تجربه و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان << عضو گروه مشورتی ایثارگران استاندار >> منصوب می شوید ، امید است با استعانت از خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ، حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ، فرهنگ ایثار و شهادت ، اندیشه های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و تبعیت از مقام معظم رهبری موفق و موید باشید .
 
 
 
 
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ضمن عرض تبریک جناب اقای ازادبخت باتوجه به شایستگی وتوانمندی سرگار امیدوارم ایثارگرانی راکه در راه استقرار وحفظ ارزشهای انقلاب اسلامی ازنعمت جان خویش گذشته وفقط رضای قادرمتعال رادرنظرداشته وبموقع اقدامی نکرده ایم وحال با اسیب امورات میگذرانیم فراموش نفرمایید

حافظ آزادبخت در گفته :

برادر ازادبخت سلام انشاالله مثل دوران دفاع مقدس ،مقدس در امورات با سربلندی خدمتی همراه با توفیقات روزافزون نصیبتان شود

اسماعیل امرایی در گفته :

جناب اقای ازادبخت با ارزوی توفیق روزافزون امیدوارم در ارایه نظرات وحل مشکلات جامعه ایثارگری موفق وموید باشید

عزیز جمالی دلفان از کرمانشاه در گفته :

تبریک حاج ازادبخت عزیز

محمدحسین یاری در گفته :

برادر گرامی جناب آقای محمدرضا ازادبخت ! با آرزوی توفیق روز افزون امید است شاهد بیش از پیش خدمات ارزنده شما به ویژه در مناطق محروم باشیم .

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :