کد خبر : 68857
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 163 بازدید

دکتر کاییدی : دولت و ملت باید برای حفظ امنیت و آزادی به هم کمک کنند

    رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای حفظ نعمت امنیت و آزادی، دولت و ملت باید به هم کمک کنند.  به گزارش میرملاس به نقل فارس؛  علی کائیدی ظهر امروز در هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان لرستان که با رویکرد گسترش عدالت آموزشی به همت خیرین مدرسه‌ساز در خرم‌آباد برگزار شد، […]

2372753_604

 

 

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای حفظ نعمت امنیت و آزادی، دولت و ملت باید به هم کمک کنند.

 به گزارش میرملاس به نقل فارس؛  علی کائیدی ظهر امروز در هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان لرستان که با رویکرد گسترش عدالت آموزشی به همت خیرین مدرسه‌ساز در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: اگر وحدت و همدلی بین دولت و ملت نبود، اولین گزینه آمریکا حمله نظامی می‌شد.

وی با بیان اینکه امروز با پوست و گوشت خود تهدید دشمن را حس می‌کنیم، افزود: در هیچ برهه تاریخی تا این حد کشورمان تحت فشار دشمنان و نظام سلطه نبوده است اما متأسفانه برخی‌ها تهدیدات را نادیده می‌‌گیرند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس با تأکید بر اینکه باید قدر نعمت آزادی و امنیت حاکم بر کشور را بدانیم، گفت: برای حفظ نعمت امنیت و آزادی دولت و ملت باید به هم کمک کنند و همدلی داشته باشند.

کائیدی در ادامه با تأکید بر ضرورت گسترش فرهنگ کار خیر در جامعه و اشاره به اینکه مدرسه‌سازی یک بلوغ معنوی و یک صدقه جاریه است، افزود: کار خیرین مدرسه‌ساز کار انبیاء است، چون با جهل مبارزه می‌کنند.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دکتر علی فروتن در گفته :

دنیا اینه اگر خدا عمری به ادم بده خیلی چیرهای باور نکردنی که روزی بخواب آدم نمی آمد هم با جشم خواهی دید.
بله کار کار استاد کریم است.
خیلی بزرگی خدا به بزرگیت شکر می کنم.و در مقابل تقدیرت تعظیم می نمایم…………………..

[پاسخ]

پلدختر در گفته :

مردم قدر امنیت و ازادی را خوب میدانند و پشتوانه نظام هم هستند.اما شما……

[پاسخ]

کارشناس استانداری در گفته :

جناب کائیدی
یکی از مولفه های اصلی امنیت پایدار ایجاد اشتغال وتوسعه بهداشت ودرمان است لطفا” توضیح دهید دراین 7سال نمایندگی جنابعالی برای لرستان بویژه حوزه انتخابیه پلدختر چه اقدامات اساسی برای این 2 مورد انجام داده اید؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام دکتر . امنیت باصداقت مسئولین می آید ……..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :