کد خبر : 69213
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 433 بازدید

بازدید محسن هاشمی از پروژه های عمرانی دانشگاه آزاد خرم آباد

  محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از پروژه های آموزشی، ورزشی و مهمانسرای دانشگاه آزاد واحد خرم آباد بازدید کرد. به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، مهندس هاشمی درباره پروژه های عمرانی این واحد دانشگاهی گفت: سایت واحد خرم آباد حدود 36 هکتار مساحت دارد که در آن 35هزار متر ساخت و […]

81630072-6490870

 

محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از پروژه های آموزشی، ورزشی و مهمانسرای دانشگاه آزاد واحد خرم آباد بازدید کرد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، مهندس هاشمی درباره پروژه های عمرانی این واحد دانشگاهی گفت: سایت واحد خرم آباد حدود 36 هکتار مساحت دارد که در آن 35هزار متر ساخت و ساز انجام شده و در حال حاضر 4 پروژه عمرانی آموزشی، ورزشی، مهمانسرا و آزمایشگاهی در زمینی به مساحت 24هزار مترمربع در حال ساخت است.

وی همچنین در جریان بازدید  از دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد از یادمان شهدای این دانشگاه که به یاد شهدای استان 6 هزار اصله درخت در آن کاشته شده، بازدید کرد.

بنابر این گزارش معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی پس از بازدید از از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد و دورود و خرم آباد قرار است از واحدهای دانشگاه آزاد در کوهدشت و پلدختر نیز بازدید کنند.

طبق اعلام معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان مهندس هاشمی نشستی نیز با استاندار لرستان در محل استانداری این استان داشتند.

بازدید معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از واحدهای دانشگاهی این استان بدون اطلاع و حضور خبرنگاران انجام شد.

 

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :