کد خبر : 69217
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 206 بازدید

ملکشاهی:47 درصد اعتبارات ماده 180 در لرستان تخصیص یافته است

  رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص اعتبارات سال 93 لرستان از مصوبات سفر هیات دولت به استان بوده و این در حالی است که پارسال 47 درصد اعتبارات ماده 180 تخصیص یافته است. به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، الهیار ملکشاهی روز سه شنبه در دیدار مجمع نمایندگان استان با نماینده […]

81632222-6494778

 

رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص اعتبارات سال 93 لرستان از مصوبات سفر هیات دولت به استان بوده و این در حالی است که پارسال 47 درصد اعتبارات ماده 180 تخصیص یافته است.

به گزارش میرملاس به نقل از ایرنا، الهیار ملکشاهی روز سه شنبه در دیدار مجمع نمایندگان استان با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد بدون اشاره به میزان اعتبارات افزود: در برخی ردیف های اعتباری نیز حدود 90 درصد اعتبار به استان داده شده است.

وی با انتقاد از اجرایی نشدن این مصوبه هیات دولت در استان گفت: سال گذشته با تهدید استعفای نمایندگان استان، یکهزار و 540 میلیارد ریال به بودجه استان افزوده شد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسا یل و مشکلات لرستان گفت: نرخ بیکاری شهرستان کوهدشت به 42 تا 43 درصد می رسد و از نرم استان نیز بیشتر است.

ملکشاهی افزود: با اجرای طرح های در دست اقدام از جمله ذوب آهن رومشکان 600 فرصت شغلی جدید در منطقه ایجاد می شود و پتروشیمی کوهدشت نیز با 400 فرصت شغلی در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه روغن صنعتی کوهدشت آماده آغاز عملیات اجرایی است تصریح کرد:طرح احداث کارخانه لاستیک سازی نیز مصوب شده و چنانچه این طرح ها به بهره برداری برسد نرم بیکاری کوهدشت به نرم استانی کاهش می یابد.

وی میزان اراضی آبی کوهدشت، لرستان و کشور را به ترتیب 10، 20 و 40 درصد است ادامه داد: سفره های آب زیرزمینی در کوهدشت و رومشکان خشک شده واین مناطق با بحران آب مواجه هستند.

به گفته وی از اعتبارات ماده 180 نیز پنج میلیارد ریال برای ساخت مصلی و سه میلیارد ریال برای کمک به احداث مساجد پرداخت شده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

خداقوت دکتر عزیز

[پاسخ]

درود خدا برشما که از همه ظرفیت های خود به نحو احسن در جهت توسعه پایدار در شهرستان استفاده می کنید مردم بعدا می فهمند چه کارهای اساسی انجام داد ه اید

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

از تلاشها وپیگیری مجدانه شماتشکر می کنیم دکتر

[پاسخ]

شاید در گفته :

ازانجاکه اینهمه عملکردنموداری نداردهمیشه مارابعدامتوجه میکندواین یعنی اتفاقی نیفتاده..بعدا….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :