کد خبر : 69231
تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 80 بازدید

دکتر عبدی : حل مشکلات با همدلی و همزبانی به نتیجه خواهد رسید

    نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: برای حل معضلات استان نیازمند کار جهادی هستیم که با همدلی و همزبانی به نتیجه خواهد رسید. به گزارش میرملاس به نقل ایسنا، ایرج عبدی در دیدار مجمع نمایندگان استان با نماینده ولی فقیه با بیان اینکه جوانان لرستان بیشتر به توجه نیاز دارند […]

57846_orig_7

 

 

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: برای حل معضلات استان نیازمند کار جهادی هستیم که با همدلی و همزبانی به نتیجه خواهد رسید.

به گزارش میرملاس به نقل ایسنا، ایرج عبدی در دیدار مجمع نمایندگان استان با نماینده ولی فقیه با بیان اینکه جوانان لرستان بیشتر به توجه نیاز دارند و متاسفانه دستگاه‎های متولی آن را رعایت نمی‎کنند، اظهار کرد: رئوس قوانین مجلس رفع موانع تولید و قانون توازن بوده است که در این باره برای رفع موانع تولید 10 سال معافیت مالیاتی دراستان در نظر گرفته شده است؛ همچنین اعتبارات استانی به اندازه 100 میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی با تاکید براینکه برای 3000 روستای استان کارهای خوبی انجام شده است، یادآور شد: وضعیت فعلی لرستان نیازمند توجه ویژه است.

عبدی با انتقاد از اینکه در لرستان موالید کاهش یافته و سن ازدواج و مهاجرت افزایش داشته است، تصریح کرد: برای حل این مسایل نیازمند کار جهادی هستیم که با همدلی و همزبانی به نتیجه خواهد رسید.

وی یادآور شد: در راستای بحث اشتغال نورم بیکاری به زیر 15 درصد رسیده است اما باز هم فاصله داریم.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس با اشاره به اینکه 4000 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی در نظر گرفته‎ایم تا امیدی در بین جوانان ایجاد و فرصتی بوجود آید تا به آنها کمک کنیم، افزود: همچنین کارگروهی برای استان‎های ایلام، کرمانشاه و لرستان ایجاد شده تا در برنامه ششم توسعه به صورت ویژه موضوع اشتغال را به عنوان فصلی درنظر بگیریم و روی آن کار کنیم.

عبدی گفت: با وجود تحریم‎ها و مشکلاتی که در بحث اعتبارات داشتیم بودجه استان افزایش یافت و این درحالیست که بودجه کشوری افزایش اندکی داشته و یا اصلا افزایش نداشته است.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس یادآور شد: با این اوصاف یک‎هزار میلیارد تومان بودجه به لرستان اختصاص یافت.

عبدی خاطرنشان کرد: نیاز ضروری استان همدلی است. با توجه به اینکه انتخابات مجلس و خبرگان را در پیش داریم حساسیت‎هایی در سطح منطقه وجود دارد که چنانچه همدلی نباشد خطراتی متوجه کشور خواهد شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امرایی در گفته :

دکترعبدی ایام انتخابات جمله ای زیرعکساش نوشته بود(من رویایی درسردارم )نمیدانم آخرش اون رویا چی بود

[پاسخ]

مردانی در گفته :

باسلام خودش گفته رویا واقعیت که نبوده مردم نباید سریع حرفهای کاندیدا رو باور کنن به عملکردهای قبلیشون نگاه کنن مثلا اقای عبدی چه گلی به سر بیمارستان عشایر زده که بخواد به شر شهر خرم آباد بزنه مدیر سایت مدیون مردمی اگر حرفی سازنده هست رو نمایش ندی همه حرفی رو نمایش میدی حرف مارو نمایش نمیدی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :