کد خبر : 69348
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 122 بازدید

مسئول نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست: آلودگی خرم‎آباد کذب است/ اشتباه سازمان بهداشت جهانی

  مسئول نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: خرم‎آباد هشتمین شهر آلوده جهان نیست.  مهندس علی سالاروند با کذب دانستن خبر شناخته شدن خرم‎آباد به عنوان هشتمین شهر جهان، افزود: حدود دو سال پیش یک دانشجوی اصفهانی در دانشگاه لرستان با ارائه مقاله‎ای خرم‎آباد را بیستمین شهر آلوده کشور اعلام کرد […]

40927t

 

مسئول نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: خرم‎آباد هشتمین شهر آلوده جهان نیست.

 مهندس علی سالاروند با کذب دانستن خبر شناخته شدن خرم‎آباد به عنوان هشتمین شهر جهان، افزود: حدود دو سال پیش یک دانشجوی اصفهانی در دانشگاه لرستان با ارائه مقاله‎ای خرم‎آباد را بیستمین شهر آلوده کشور اعلام کرد که سازمان بهداشت جهانی نیز در گزارش خود از آن استفاده کرد و به اشتباه خرم‎آباد را بیستمین شهر آلوده جهان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در این مقاله آمار و ارقام ارائه شده مورد تائید و استناد سازمان محیط زیست نبوده، اضافه کرد: خبری نیز که حال منتشر شده مورد تائید نیست.

سالاروند بیان کرد: در کشور حداقل 7، 8 کلان شهر داریم که آلوده هستند و خرم‎آباد بعد از آنها قرار دارد. اگر این آمار صحیح بود از این شهرها نیز باید قبل از خرم‎آباد قرار می‎گرفت.

مسئول نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست گفت: عراق کانون ریزگردهاست اما در این رده‎بندی نیامده که این باز جای شک کردن در این آمار دارد.

 

منبع خبر  : ایسنا

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :