کد خبر : 69472
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 74 بازدید

کمبود منابع مالی شهرداری خرم آباد مشکل مردم نیست! / مردم حق اعتراض دارند

خرم آباد – استاندار لرستان از وضعیت جمع آوری زباله ها در مرکز این استان انتقاد کرد. به گزارش “میرملاس” به نقل از مهر،هوشنگ بازوند ظهر شنبه در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان از عدم جمع آوری زباله ها در سطح شهر خرم آباد انتقاد کرد و اظهار داشت: دیروز در بازدیدی که […]

خرم آباد – استاندار لرستان از وضعیت جمع آوری زباله ها در مرکز این استان انتقاد کرد.

به گزارش “میرملاس” به نقل از مهر،هوشنگ بازوند ظهر شنبه در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان از عدم جمع آوری زباله ها در سطح شهر خرم آباد انتقاد کرد و اظهار داشت: دیروز در بازدیدی که از سطح شهر خرم آباد داشتم واقعا از وضعیت انباشته شدن زباله ها در سطح شهر من خجالت کشیدم.

وی خطاب به شهردار خرم آباد گفت: یا به مدیریت خدمات شهرداری تذکرات لازم داده شود و یا در غیر اینصورت وی را عزل کنید.

استاندار لرستان همچنین در ادامه خطاب به یحیی عیدی بیرانوند شهردار خرم آباد با بیان اینکه من دیروز از وضعیت انباشته شدن زباله ها در سطح شهر خرم آباد عکس گرفتم و برای شما ارسال کردم ادامه داد: مردم حق دارند که در این زمینه اعتراض کنند.

بازوند با بیان اینکه موضوع کمبود منابع مالی شهرداری خرم آباد که مشکل مردم نیست، مشکل خود شهرداری است افزود: شما از همان ابتدای کار شهرداری را با این وضعیت مالی تحویل گرفتند و اگر می دانستید که نمی توانید کار کنید چرا تحویل گرفتید؟

وی ادامه داد: زمانی که من استانداری لرستان را تحویل گرفتم بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه نیمه کاره در لرستان وجود داشت آیا دیگر باید بگویم که نمی شود کاری در لرستان انجام دهم و از کجا پول بیاورم.

استاندار لرستان بر ضرورت برخورد با سهل انگاری متولیان در این زمینه از سوی شهرداری خرم آباد تاکید کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند و هیت علمی دانشگاه در گفته :

استاندار محترم
هرگاه صحبت از شهرداری وشورای شهر میشود، هزار آه از نهادمان بلند می شود!!!
شما که خود بهتر میدانید این حدیث مفصل را…

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :