کد خبر : 69495
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 206 بازدید

خجسته : عملیات اجرایی کارخانه لاستیک سازی خرم آباد با حضور معاون رییس جمهوری آغاز می شود

  فرماندار خرم آباد گفت: عملیات اجرایی کارخانه لاستیک سازی خرم خرم آباد هفته جاری با حضور دکتر شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری  آغاز می شود.  به گزارش میرملاس ، حبیب الله خجسته پور افزود: این طرح از مصوبات سفر هیات دولت به لرستان است که پس از ماهها  تلاش و پیگیری مسوولان به ویژه […]

IMG_3302

 

فرماندار خرم آباد گفت: عملیات اجرایی کارخانه لاستیک سازی خرم خرم آباد هفته جاری با حضور دکتر شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری  آغاز می شود.

 به گزارش میرملاس ، حبیب الله خجسته پور افزود: این طرح از مصوبات سفر هیات دولت به لرستان است که پس از ماهها  تلاش و پیگیری مسوولان به ویژه استاندار لرستان به مرحله اجرا رسیده است.

 وی اظهار داشت: زمین احداث طرح در محل شهرک صنعتی شماره دو خرم آباد تامین شده و عملیات اجرایی طی مراسمی سه شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.

 ایشان ادامه داد: این طرح با ایجاد  یک هزار و 200 فرصت شغلی مستقیم و همکاری 81 درصدی بخش خصوصی  و 19 درصدی سازمان گسترش نوسازی اجرایی می شود.

 خجسته اعتبار برآورد شده برای اجرای این طرح را هفت هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:ظرفیت تولید این کارخانه سالیانه 50 هزار تن لاستیک پیش بینی شده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :