کد خبر : 69551
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 238 بازدید

بروجردی مجدداً رئیس کمیسیون امنیت‌ملی مجلس شد

      عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از انتخاب مجدد علاء‌الدین بروجردی به عنوان رئیس این کمیسیون از سوی اعضا خبر داد. محمدصالح جوکار عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز کمیسیون امنیت‌ملی مجلس، اعضای هیئت‌رئیسه این کمیسیون برای اجلاسیه چهارم و […]

 139402111258354345214613

 

 

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از انتخاب مجدد علاء‌الدین بروجردی به عنوان رئیس این کمیسیون از سوی اعضا خبر داد.

محمدصالح جوکار عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز کمیسیون امنیت‌ملی مجلس، اعضای هیئت‌رئیسه این کمیسیون برای اجلاسیه چهارم و پایانی مجلس از سوی اعضای کمیسیون تعیین شدند.

وی افزود: در این جلسه، انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی مجلس در اجلاسیه چهارم برگزار شد که بر این اساس، علاء‌الدین بروجردی به عنوان رئیس، حجت‌‌الاسلام سبحانی‌نیا و منصور حقیقت‌پور به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم رئیس با رأی اکثریت اعضای کمیسیون انتخاب شدند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تصریح کرد: در ادامه جلسه امروز این کمیسیون، سیدحسین نقوی‌حسینی و محمدحسن آصفری به عنوان اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون انتخاب شدند.

جوکار در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه، نوذر شفیعی به عنوان سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی در اجلاسیه چهارم انتخاب شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امیر از کوهدشت در گفته :

دورود خدا بر دکتر خوش فکر و پر تلاش

[پاسخ]

کمیسیون امنیت ملی به چه درد ما می خورد. ما آب و غذا نداریم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :