کد خبر : 69554
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 627 بازدید

سرپرست جديد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد

دكتر پيمان آستركي به عنوان سرپرست جديد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي لرستان معرفي و از خدمات دكتر سياوش بيرانوند قدردانی شد. به گزارش”میرملاس“به نقل ازآریا،حجت الاسلام مراديان مسوول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه در اين آئين با بیان این که پست‌ها و مناصب،اعتباري و گذرا هستند و آنچه ماندگار است عمل به […]

دكتر پيمان آستركي به عنوان سرپرست جديد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي لرستان معرفي و از خدمات دكتر سياوش بيرانوند قدردانی شد.

به گزارش”میرملاس“به نقل ازآریا،حجت الاسلام مراديان مسوول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه در اين آئين با بیان این که پست‌ها و مناصب،اعتباري و گذرا هستند و آنچه ماندگار است عمل به تكليف و خدمت به مردم است كه مورد رضايت خداوند متعال قرار گيرد،تصریح کرد:اين جايگاه‌ها به راحتي تغييرمي‌كنند ونبايد به پست هاي گذرا دل بست كه اميدوارم همواره خدا را در همه حال بياد داشته باشيم و خداي متعال هم توفيق عمل به دستوراتش را به همه عنايت فرمايد.

در ادامه دكترساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان نيز با اشاره به خلقت انسان و استناد به آياتي از كلام وحي گفت: تغيير يكي از الزامات خلقت انسان بوده و بشر بر اساس فطرتش بطور دائم و مرتب در حال تغيير و دگرگوني است واين تغير مدام در سير تكاملي انسان از بدو تولد تا پايان عمر بخوبي مشهود است ولي آنچه مهم است اخلاص عمل و توفيق ثبت كار نيك در پرونده اعمال  است كه انسان را ماندگار و جاودانه مي‌كند.

رئيس دانشگاه به سجاياي اخلاقي دكتر بيرانوند و تلاش ارزشمند ايشان در طول چندين سال خدمت صادقانه به مردم اشاره كرد و گفت :دكتر بيرانوند يكي از مديران جوان و ارزشمند دانشگاه در عرصه خدمت بي ريا و صادقانه به مردم است كه در اين راه تلاش‌هاي زيادي كرده ومنشاء خدمات ارزنده اي بوده است.


دكترسياوش بيرانوند معاون سابق درمان دانشگاه نيزدر پايان اين مراسم،قبول مسووليت را نوعي ايثاروازخود گذشتگي عنوان كرد وگفت:افتخار خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران سعادت و فرصت مغتنمي است كه نصيب هركسي نخواهد شد اماخدمت گزاران نظام بايد بدانندهرچه درمسير خدمت تلاش نمايند در قياس با ايثار شهدا،جانبازان،آزادگان وخانواده هاي مكرم آن ها هيچ كاري انجام نداده اند چراكه اقتدار،آسايش و امنيت امروزايران اسلامي مديون خون شهدا و ايثار ايثارگران است.

دكتر بيرانوندهمكاري با رياست دانشگاه  را بسيار ارزنده تلقي كرد و ازحسن اعتماد ايشان در تداوم خدمت در مسند معاونت درمان طي دو سال گذشته تقديركرد .

شايان ذكر است در پايان اين مراسم با تقديم لوح سپاس از خدمات قريب به شش ساله دكتر بيرانوند تجليل بعمل آمد و ابلاغ دكتر پيمان آستركي با حفظ سمت مديريت حراست دانشگاه به ايشان تقديم شد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

جناب دکتر آسترکی تو بیمارستان کوهدشت خیلی از مردم می میرن ، برخی از کارمندان و بدبختانه مسئولین بدون حضور در محل کار برای 60 تا 90 روز حقوق و کارانه و حق سرپرستی و … را می گیرند.
اینجا مادر ، نوزاد ، کودک ، پیر و جوان خیلی راحت می میرن.
اینجا زائه به زایشگاه داه داده نمی شه.
اینجا نوزادان تو دستشویی قدم به این دنیای “زیبا” می ذارن.
بعد از مرک نوزادان وقتی هم که شکایت میشه و محکوم می شن و دیه بریده می شده بازهم از زیر بار پرداخت دیه شانه خالی می کنند.
خلاصه آقای آسترکی عزیز
اینجا همه چی خوبه
خوبه خوب

[پاسخ]

نادری در گفته :

خی دوست داریم

[پاسخ]

جناب اقای دکتر استرکی انتصاب حضرتعالی رابه سرپرستی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان تبریک می گویم انشالله با درایت وشایستگی که جنابعالی دارید درسایه توجهات حضرت ولی عصر(عج)وخدمت به خلق الله موفق وسرافراز باشید
ایرانشاهی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :