کد خبر : 69618
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 283 بازدید

معاون پارلماني رئيس‌جمهور : رقابت سياسي نبايد به خصومت بينجامد

  معاون پارلماني رئيس‌جمهور گفت: گروه‎هاي سياسي در جريان انتخابات سال جاري با حرمت نهادن به شعار سال، در رقابتي سالم حضور پيدا کنند.  حجت‌الاسلام مجيد انصاري در سفر به شهرستان رومشگان با اشاره به دو انتخابات مهم کشور در سال جاري افزود: بسيار خوشحاليم که نظام سياسي ايران، مردم‎سالار است و طي سال‎هاي گذشته […]

photo_2015-06-17_20-44-26

 

معاون پارلماني رئيس‌جمهور گفت: گروه‎هاي سياسي در جريان انتخابات سال جاري با حرمت نهادن به شعار سال، در رقابتي سالم حضور پيدا کنند.

 حجت‌الاسلام مجيد انصاري در سفر به شهرستان رومشگان با اشاره به دو انتخابات مهم کشور در سال جاري افزود: بسيار خوشحاليم که نظام سياسي ايران، مردم‎سالار است و طي سال‎هاي گذشته 32 انتخابات و همه‎پرسي برگزار کرده است.

وي بيان کرد: گروه‎هاي سياسي، احزاب و جمعيت‎ها بايد در جريان انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شوراي اسلامي با حفظ منافع، وحدت ملي و اخوت و برادري عمومي با حرمت نهادن به شعار سال در رقابتي سالم و اخلاقي حضور پيدا کنند.

اين مقام مسئول با تاکيد بر اينکه رقابت سياسي نبايد به خصومت بينجامد، ادامه داد: نتايج انتخابات بايد منتهي به تقويت همبستگي ملي و انسجام بيشتر بين دولت و ملت شود. انصاري اضافه کرد: امروزه دشمنان به ويژه رسانه‎هاي صهيونيستي درصدد ايجاد شکاف ميان دولت و ملت هستند به همين خاطر بايد در جريان انتخابات نهايت هوشمندي را به خرج داد. وي با اشاره به اينکه انرژي سياسي در بين مردم کوهدشت بالاست، اظهار کرد: وجود اين نشاط سياسي در بين مردم اين شهرستان مي‎تواند الگويي براي ديگر استان‎ها شود و البته شرط آن داشتن بينش سياسي، وحدت ملي و انسجام و اخوت ملي است.

معاون پارلماني رئيس‌جمهور يادآور شد: نبايد در رقابت‎هاي سياسي براي توسعه شهرستان و استان تعصبات را دخيل کرد و بايد براي توسعه استان هوشياري و هوشمندي را در انتخابات به کار گرفت.

همچنين انصاري در مراسم کلنگ‎زني کارخانه ذوب آهن آذرپاد بيان کرد: اداره کشور بزرگ ايران، رفع نيازمندي‎هاي مردم و توسعه و پيشرفت اين کشور که آهنگ تشکيل حکومت عدل اسلامي قبل از حکومت عدل جهاني را دارد با سخنراني و شعار ممکن نيست بلکه بايد در ميدان عمل با تکيه بر همدلي و همزباني بين دولت و مردم و استفاده از ظرفيت نخبگان و دانشمندان به گونه‎اي برنامه‎ريزي کرد که رشد و توسعه پايدار در تمام عرصه‎ها شکل گرفته و شتاب پيدا کند.

اين مقام مسئول ادامه داد: ايران در منطقه‎اي حساس واقع شده که حوادثي سهمگين به صورت طوفان‎هايي از توطئه، خيانت و دغل‎بازي قدرت‏‎هاي غربي و جهاني در اطراف آن رخ مي‎دهد؛ عراق، سوريه، فلسطين، افغانستان، يمن و ديگر کشورهاي اسلامي امروزه در معرض آسيب‎هاي بزرگ قرار گرفته‎اند.

معاون پارلماني رئيس‌جمهور اظهار کرد: توطئه‎گران با استفاده از عناصر مزدور خود در کشورهاي اسلامي ثروت اين کشورها را به اسلحه تبديل کرده و آن را بر سر مسلمين‌زده و براي نابودي زيرساخت‎هاي جهان اسلام به کار مي‎گيرند و چهره خشن و وحشي از اسلام به جهانيان عرضه مي‎کنند.

انصاري اضافه کرد: در ميان اين منطقه ناامن کشور ايران به لطف خداوند متعال و در پرتو عنايات ولي عصر(عج)، رهبري مقام معظم رهبري و حضور يکپارچه مردم هميشه در صحنه به عنوان مرکز ثبات، امنيت و اقتدار در منطقه نقش ايفا مي‎کند؛ بايد قدر اين نعمت بزرگ را بدانيم و براي ترويج اين امنيت به ديگر کشورهاي منطقه تلاش کنيم.

وي با تاکيد بر اينکه يکي از راه‎هاي تثبيت امنيت، ايجاد اميد و نشاط در جامعه و نسل جوان است، تصريح کرد: زماني که تحصيل‎کردگان و جوانان شغل مناسب، آزادي اسلامي، درآمد خوب و حضور پرنشاط در عرصه‎هاي مختلف داشته باشند مي‎توان امنيت را تثبيت و ترويج کرد.ایسنا

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سلام سفر معاون رئیس جمهور به چه خاطر بوده است؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با سلام به مدير محترم سايت با توجه به رسالت خبر نگارى شما و و شخصيت معاون رئيس جمهورى براى چه شما از علت سفر ريس جمهور هيچ اشاره اى نکرديد؟؟؟!

[پاسخ]

بی سمت ها در گفته :

سلام ناشناس
اومدن کارخانه ذوب آهن آذر پاد رومشکان رو کلنگ زدن که الانم دارن کار میکنن البته کار عمرانیش از یک ماه پیش شروع شده
و انشالله حدود 450 نفر از کوهدشت و 150 نفر از رومشگان مشغول به کار میشن
بیشتر رشته های فنی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :