کد خبر : 69867
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 311 بازدید

میرزایی اصل :‌ ایجاد فرمانداری ویژه مطالبه عمومی مردم الیگودرز است‌

  به گزارش میرملاس ، ولی‌الله میرزایی عصر امروز در مراسم آبگیری سد حوزیان الیگودرز، اظهار داشت: شهرستان الیگودرز وسیع‌ترین شهرستان استان لرستان است که یک‌پنجم مساحت استان را به خود اختصاص داده است. وی بابیان اینکه 362 روستای دارای سکنه در شهرستان الیگودرز وجود دارد، افزود: شهرستان الیگودرز از لحاظ موقعیت جغرافیایی شرایط ویژه‌ای دارد و […]

1131

 

به گزارش میرملاس ، ولی‌الله میرزایی عصر امروز در مراسم آبگیری سد حوزیان الیگودرز، اظهار داشت: شهرستان الیگودرز وسیع‌ترین شهرستان استان لرستان است که یک‌پنجم مساحت استان را به خود اختصاص داده است.

وی بابیان اینکه 362 روستای دارای سکنه در شهرستان الیگودرز وجود دارد، افزود: شهرستان الیگودرز از لحاظ موقعیت جغرافیایی شرایط ویژه‌ای دارد و به شکل کم‌نظیری‌ با سایر استان‌های کشور مرز مشترک دارد و از لحاظ تقسیمات کشوری نیز رتبه اول را در کشور دارد.

فرماندار الیگودرز عنوان کرد: به واسطه اجرای پروژه‌ «قم رود» و انتقال منابع آبی الیگودرز به استان‌های قم و مرکزی، 1000 هکتار از اراضی آبی شهرستان الیگودرز به دیم تبدیل‌شده و 16 روستا نیز با مشکل کم آبی مواجه شده است.

وی تصریح کرد: تأمین شدن آب سایر استان‌ها از شهرستان الیگودرز، سبب خوشحالی بوده و آن را یک ظرفیت می‌دانیم ولی باید سعی شود که خسارت‌های ناشی از اجرای این طرح در نیز جبران شود که در این راستا پیشنهادشده که دو سد و یک ایستگاه پمپاژ در این شهرستان احداث شود.

میرزایی بیان کرد: 200 پروژه کوچک و بزرگ با اعتباری بیش از 500 میلیارد تومان در شهرستان الیگودرز در حال اجرا است.

وی گفت: یکی از مطالبات عمومی مردم شهرستان الیگودرز ایجاد فرمانداری ویژه در این شهرستان است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مرادی کیان در گفته :

آقای میرزایی اصل بحق فرماندار لایق وشایسته ای است.آرزوی ما توفیق روزافزون ایشان در این سمت وکلیه مراحل زندگیشان می باشد.انشاا…

[پاسخ]

حیدری در گفته :

درود بر آقای میرزایی اصل که در هرجایی خدمت کرده اند، فارغ از مسائل جناحی ، به فکر معیشت مردم بوده اند و منشأ خیر برای آن منطقه بوده اند.

[پاسخ]

دلفانی در گفته :

فرمانداری ویژه آرزوی است که همه شهرهای لرستان بویژه کوهدشت ودلفان دارند زیرا این شهر لیاقت فرمانداری ویژه را دارند تا هم از محرومیت نجات کنند وهم مستقیم از کشور بودجه دریافت کنند .کاش نمایندگان ماهم مثل بروجرد بودند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام آقای میرزایی مثل این که هوای الیگودرز خیلی سرده

[پاسخ]

قرعلیوند در گفته :

آقای ناشناس … عکس مال قدیمه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :