کد خبر : 7000
تاریخ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 381 بازدید

حاشیه دیدار گهر و ملوان / سر و شیشه با هم شکست!

    به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ هواداران دو تیم فوتبال گهر زاگرس و ملوان انزلی با یکدیگر درگیر شدند و در این بین سر یکی از تماشاگران شکست.   دیدار تیم‌های گهر درود و ملوان انزلی از هفته اول رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 20:45 شب گذشته به میزبانی ورزشگاه انقلاب کرج آغاز شد که […]

 

 

به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ هواداران دو تیم فوتبال گهر زاگرس و ملوان انزلی با یکدیگر درگیر شدند و در این بین سر یکی از تماشاگران شکست.

  دیدار تیم‌های گهر درود و ملوان انزلی از هفته اول رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 20:45 شب گذشته به میزبانی ورزشگاه انقلاب کرج آغاز شد که این دیدار با حاشیه‌هایی همراه بود.
تماشاگران لرستاني كه با اتوبوس از شهرهاي لرستان آمده بودند در ورزشگاه حضور داشتند. آن‌ها به اينكه چرا لرستان نبايد يك ورزشگاه مناسب جهت بازي‌هاي ليگ برتر داشته باشد اعتراض داشتند. كوليوند و اكبريان نمايندگان لرستانی استان البرز و قاعدرحمت نماينده مردم درود و ازنا و همچنین استاد ایرج رحمانپور هنرمند محبوب لرستانی  در ورزشگاه حضور داشتند.

در نيمه نخست بين هواداران دو تيم درگيري لفظي به وجود آمد و با شدت گرفتن اين درگيري، الفاظ نامناسبي بين تماشاگران رد و بدل شد. اين درگيري لفظي به زد و خورد فيزيكي نيز منجر شد كه در نتيجه آن چند تن از هواداران هر دو تيم مجروح و مضروب و توسط آمبولانس مستقر در ورزشگاه به بيمارستان منتقل شدند. همچنين صندلي‌هاي ورزشگاه انقلاب و شیشه های اتوبوس های حاضر در ورزشگاه  نيز در اثر اين زد و خوردها شكسته شد.

مدير ورزشگاه انقلاب از اين درگيري بسيار ناراحت بود و معتقد بود كه نيروي انتظامي بايد مانع رخ دادن چنين حوادث ناگواري مي‌شد.

* استقبال از این دیدار با اینکه هیچ کدام از دو تیم از استان البرز نیستند، بسیار خوب بود. با توجه به فراهم نبودن شرایط برگزاری بازی‌ها در دورود بازی‌های خانگی گهر در کرج برگزار می‌شود.
* در ترکیب ملوان بازیکنانی مانند مازیار زارع، پژمان نوری و جواد شیرزاد حضور داشتند و از سوی دیگر علیرضا محمد و مجتبی زارعی از بازیکنان سرشناس گهر بودند. ضمن اینکه علیرضا نیکبخت واحدی و محمد پروین که در ترکیب 18 نفره گهر حضور ندارند از روی سکوهای ورزشگاه این دیدار را تماشا ‌کردند.
این دیدار با یک گل به سود ملوان به پایان رسید.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رضا در گفته :

استانی که ورزشگاه نداشته باشه چه بهتر امتیازشومیفروختن چقد باید گهر دربدر باشه

[پاسخ]

7چشمه میشنان پاسخ در تاريخ شنبه ۳۱ تیر , ۱۳۹۱ ۱۳:۰۰:

دوست عزیز چرا امتیازشو بفرشون!!؟ چرا نمیگی یه استادیوم آبرومند بسازن؟
مسئولین بی عرضه باید از استان برن نه تیم گهر زاگرس….

[پاسخ]

فری در گفته :

ای ول دمتون گرم شخصیت اول بازی

[پاسخ]

وجدان در گفته :

باور کن در همه ادوار به لرستان ظلم شده این هم از این دوره.

[پاسخ]

امیر در گفته :

با سلام و خسته نباشید با همین رفتار هاست که در کل ایران لر ها رو آدمهایی ساده و بی فکر می دونن این چه کاری بود

[پاسخ]

رضا ياراحمدي پاسخ در تاريخ شنبه ۷ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹:

پدر تمام عرب و ترك و كرد و …. را در مي آوريم

[پاسخ]

محسن در گفته :

بازی دلچسبی نبود – اگه داور هم خطا کرده تماشاگران گهر نباید این وضعیت رو پیش میاوردن کمیته داوران هست ولی خودتون قضاوت کنید با هم وطنهای لر نیستم چون اونا فکر ندارن با کارشناسان هستم این اتفاق بین دو نیمه افتاد در صورتی که تا دقیقه 54 مساوی بود پس دلیلی نداشت درگیری پیش بیاد از جای دیگر آب میخوره و اونم آقای عابدینی است .

[پاسخ]

منصف باشيم پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱ مرداد , ۱۳۹۱ ۱۹:۲۱:

اول ادب داشتن يكي از خصلتهاي نيكوي انساني است كه دريغ از وجودش در شما آقاي محسن حيف از نام نيكو كه داري
بينم شما بازيهاي گهر زاكرس رد ليگ يك پي گير كردين چند بار درگيري آنجا يافتي در ضمن تماشاگران ملوان چي تا حالا چند بار درگيري ايجاد كرده اند قدري اطلاعات چيز خوبي است
انچه دل آدم را آتش مي زنه بي توجهي به يك استان و مردم آن است در كل يك استان دريغ از ورزشكاه حتي درجه پايين اش

[پاسخ]

كوشكي در گفته :

اهاي مسولين فوتبال استان .هيچي چي بگم فايده نداره هرچه بگيم كشكه ديگه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :