کد خبر : 70203
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 87 بازدید

قرارگاه سازندگی خاتم(ص) درشهرستان دلفان نیروگاه می سازد

    استاندار لرستان گفت : قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) موافقت اولیه خود را برای احداث نیروگاه 500مگاواتی سیکل ترکیبی در شهرستان دلفان اعلام کرده است . به گزارش میرملاس، هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: صحبت های اولیه برای اجرای طرح نیروگاه 500 مگاواتی برق در شهرستان دلفان با […]

81649950-6526212

 

 

استاندار لرستان گفت : قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) موافقت اولیه خود را برای احداث نیروگاه 500مگاواتی سیکل ترکیبی در شهرستان دلفان اعلام کرده است .

به گزارش میرملاس، هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: صحبت های اولیه برای اجرای طرح نیروگاه 500 مگاواتی برق در شهرستان دلفان با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) انجام شده است که امیدواریم بتوانیم دراین رابطه آن را نهایی کنیم .

وی اظهار داشت : امیدواریم بتوانیم زیرساخت های لازم را در این زمینه در شهرستان دلفان ایجاد کنیم تا نظر مسئولان وزارت نیرو را جلب کنیم .

وی، مشارکت در طرح های بزرگ و ملی را یکی از خصوصیات بارز مردم شهرستان دلفان عنوان کرد و ادامه داد : این مهم یک فرصت بسیار خوبی است و زمینه جذب و تمایل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری را فراهم نموده است و می توان آینده ای روشن و امیدوار کننده برای این شهرستان پیش بینی کرد.

استاندار لرستان ، با اشاره به اعتبارات عمرانی اختصاصی به شهرستان های استان افزود : در توزیع اعتبارات عمرانی امسال بصورت انقباضی است اما به شهرستان دلفان توجه ویژه ای خواهد شد .

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کاردان در گفته :

شهرهای دیگر سردارعبداللهی ندارند تکلیفشان چیست؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :