کد خبر : 70333
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 106 بازدید

سفیر سوئد به لرستان سفر می‌کند

  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: شنبه سی‌ام خردادماه به دعوت اتاق خرم‌آباد سفیر سوئد وارد خرم‌آباد می‌شود.  «حسین سلاح‌ورزی» در جمع خبرنگاران، افزود: برنامه‌های مختلفی برای سفر دو روزه‌ی «پیتر تیلر» در نظر گرفته شده است.  وی با بیان این‌که ملاقات با نماینده‌ی ولی‎فقیه در لرستان یکی از برنامه‌های «تیلر» […]

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: شنبه سی‌ام خردادماه به دعوت اتاق خرم‌آباد سفیر سوئد وارد خرم‌آباد می‌شود.

 «حسین سلاح‌ورزی» در جمع خبرنگاران، افزود: برنامه‌های مختلفی برای سفر دو روزه‌ی «پیتر تیلر» در نظر گرفته شده است.

 وی با بیان این‌که ملاقات با نماینده‌ی ولی‎فقیه در لرستان یکی از برنامه‌های «تیلر» است، اظهار کرد: دیدار با استاندار لرستان هم‌چنین معاون برنامه‌ریزی وی از جمله‌ برنامه‌هایی است که تدارک دیده شده است.

 سلاح‌ورزی با اعلام این‌که سفیر سوئد در ایران از شرکت پتروشیمی خرم‌آباد بازدید می‌کند، تصریح کرد: دیدار با شهردار خرم‌آباد هم‌چنین رئیس دانشگاه لرستان از دیگر برنامه‌هایی است که برای سفر دو روزه‌ «پیتر تیلر» به لرستان در نظر گرفته شده است.

 رئیس پارلمان بخش خصوصی لرستان با اشاره به این‌که نشست مشترک و تخصصی سفیر و مشاور ارشد اقتصادی سفارت سوئد با نمایندگان بخش خصوصی لرستان در محل اتاق بازرگانی خرم‌آباد انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان نیز از برنامه‌هایی است که به انجام می‌رسد.

 رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد تصریح کرد: روز سه‌شنبه با پایان یافتن برنامه‌های سفر، «پیتر تیلر» خرم‌آباد را به مقصد تهران ترک می‌کند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :