کد خبر : 70340
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 232 بازدید

چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری در لرستان برگزار شد/ منتخبین مشخص شدند

  به گزارش میرملاس ،در دومین روز از از ماه مبارک رمضان ، ماه بهار قرآن و همزمان با سراسر کشور چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری در لرستان نیز برگزار شد. دكتر پيمان آستركي معاون درمان دانشگاه كه رياست هيأت نظارت بر انتخابات سازمان نظام پرستاري در لرستان را نيز بر عهده دارد در […]

15-6-20-201181

 

به گزارش میرملاس ،در دومین روز از از ماه مبارک رمضان ، ماه بهار قرآن و همزمان با سراسر کشور چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری در لرستان نیز برگزار شد.

دكتر پيمان آستركي معاون درمان دانشگاه كه رياست هيأت نظارت بر انتخابات سازمان نظام پرستاري در لرستان را نيز بر عهده دارد در اين خصوص گفت: چهارمين دوره ي انتخابات سازمان نظام پرستاري با نهايت آرامش و در سلامت كامل از ساعت 8 صبح روز جمعه بيست و نهم خرداد ماه همزمان با سراسر كشور برگزار شد و جامعه خدوم و پرتلاش پرستاري استان با زبان روزه در پاي  صندوقهاي رأي حاضر شده و متخبيني خود را برگزيدند.

معاون درمان دانشگاه گفت: اين انتخابات در پنج حوزه خرم آباد ، بروجرد، دورود، ازنا و اليگودرز و نورآباد و الشتر برگزار شد و 12 صندوق اخذ رأي شامل 8 صندوق ثابت و چهار صندوق سيار به اين امر اختصاص يافته بود تا آراء جامعه پرستاري استان را جمع آوري نمايند.

دكتر آستركي در خصوص ميزان آراء مأخوذه و نتايج شمارش آراء نيز گفت: بلافاصله پس از اتمام ساعت رأي گيري ، شمارش آراء صورت گرفت كه در خرم آباد از 369 رأي مأخوذه آقاي مجيد عاليپور با 171 رأي حائز بيشترين آرا در بين پرستاران گرديد و شش پرستار ديگر به ترتيب شهريار رشيد زاده با 150 رأي، گلچين رشيدي با 140 رأي، پروين ايدون با 137 رأي، مرتضي علوي پور با 135 رأي، اكبر شمشيري با 107 رإي و خسرو كريم نژاد با 105 رأي بعنوان اعضاي اصلي هيأت مديره سازمان نظام پرستاري خرم آباد انتخاب شدند و قاسم كنار كوهي با 97 و معصومه ارنواز با 84 رأي بعنوان اعضاء علي البدل پرستاري تعيين شدند.

در گروه بهياران نيز اكبر اميري با كسب 139 رأي بعنوان عضو اصلي انتخاب و ذبيح اله خسروي با 93 رأي بعنوان علي البدل انتخاب شد.

در گروه هوشبري و اتاق عمل نيز مسعود خادمي با كسب 150 رأي بعنوان عضو اصلي و بهزاد دريكوند با كسب 86 رأي بعنوان عضو علي البدل انتخاب شدند.

khabaronline

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :