کد خبر : 70483
تاریخ انتشار : ۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 132 بازدید

سرپرست جدید کتابخانه‌های عمومی لرستان منصوب شد

  به گزارش میرملاس ؛ با حکم صادره از سوی علی‌رضا پورمختار، دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سرپرست جدید کتابخانه‌های عمومی لرستان منصوب شد.  بر اساس این حکم  رضا مختارپور به عنوان سرپرست کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان لرستان منصوب شد. رضا مختارپور پیش از این سابقه فعالیت به عنوان کارشناس […]

DSC_0050 [800x600]

 

به گزارش میرملاس ؛ با حکم صادره از سوی علی‌رضا پورمختار، دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سرپرست جدید کتابخانه‌های عمومی لرستان منصوب شد. 

بر اساس این حکم  رضا مختارپور به عنوان سرپرست کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان لرستان منصوب شد.

رضا مختارپور پیش از این سابقه فعالیت به عنوان کارشناس امور کتابخانه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان لرستان، برگزیده همایش کارشناسان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال ۹۲، ترجمه کتاب «طراحی فضاهای کتابخانه‌ای برای کودکان» و نگارش مقالات علمی و پژوهشی در مجلات تخصصی را در کارنامه کاری خود داشته است. قابل ذکر است پیش از این امیر فرزامی از ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ به مدت ۱۵ ماه سرپرستی امور کتابخانه‌های لرستان را بر عهده داشت. 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رضا در گفته :

این که هردو مثل همند،عجب شباهت وتمامی!!!!!؟

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :