کد خبر : 70567
تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 249 بازدید

بیرانوند : مردم حق دارند از مسئولان آرزوهایشان را مطالبه کنند

  بیرانوند خطاب به دولت گفت:‌ مردم حق دارند از مسئولین مطالبه آرزوهایشان را بکنند، تلاش کنید و آیه‌ی یاس نخوانید. به گزارش میرملاس ، نماینده بروجرد در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت:‌امکانات کشور زیاد است. چاره کار شما اجرا کردن اقتصاد مقاومتی است. شما باید به کمک سایر قوا […]

231-26

 

بیرانوند خطاب به دولت گفت:‌ مردم حق دارند از مسئولین مطالبه آرزوهایشان را بکنند، تلاش کنید و آیه‌ی یاس نخوانید.

به گزارش میرملاس ، نماینده بروجرد در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت:‌امکانات کشور زیاد است. چاره کار شما اجرا کردن اقتصاد مقاومتی است. شما باید به کمک سایر قوا الگوی اسلامی و ایرانی پیشرفت را تدوین و روح آن را بر سایر قوانین حاکم می‌کردید.

اوافزود: این شمایید که می‌توانید بر روی اخذ مالیات متمرکز شوید. ابزار قانونی را هم در اختیار دارید . این شمایید که می‌بایست یارانه پردرآمدها را قطع کنید. این شمایید که اگر دستور دهید مدیران هزینه‌های زائد را حذف خواهند کرد.همانگونه که بر روی درمان متمرکز شدید بر روی مطالبات اقتصادی شهروندان هم متمرکز شوید.

او به دولت توصیه کرد: از هیاهوی قاچاقچیان کالا و متواریان از مالیات و یارانه بگیران پردرآمد نگران نباشید مردم در این امور از شما حمایت خواهند کرد.

بیرانوند درپایان ضمن تاکید بر اینکه آمریکا شیطان بزرگ است و منشاء بسیاری از پلیدی هاست به رئیس جمهور گفت:‌ برداشت غرب از تعامل سازنده تعامل نیست بلکه تسلیم بلاشرط است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

فوق لیسانس بیکار در گفته :

آقای بیرانوند آرزو دارم با مدرک ارشد روانشناسی بالینی در کشورم کار پیدا کنم

[پاسخ]

حسین بور در گفته :

دوباره به موعد انتخابات نزدیک شدیم و اقایان به یاد مردم افتادند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

ای بابا کدوم مردم کدوم مسولین خدا خیرت بده

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام . آفرین برمدرس لرستان خسته نباشید دلاور

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :