کد خبر : 70610
تاریخ انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,404 بازدید

فرماندار پلدختر : خبر استعفایم شایعه است/ قصد شرکت در انتخابات را ندارم

  فرماندار پلدختر شایعه استعفایش برای شرکت در انتخابات مجلس را تکذیب کرد. به گزارش میرملاس ؛ قدرت‌الله ترابی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با  فارس ، در خصوص خبر استعفای خود برای شرکت در انتخابات مجلس اظهار داشت: شایعاتی که در چند روز گذشته در خصوص استعفای من برای شرکت در انتخابات در برخی شبکه‌های اجتماعی […]

81569013-6383834

 

فرماندار پلدختر شایعه استعفایش برای شرکت در انتخابات مجلس را تکذیب کرد.

به گزارش میرملاس ؛ قدرت‌الله ترابی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با  فارس ، در خصوص خبر استعفای خود برای شرکت در انتخابات مجلس اظهار داشت: شایعاتی که در چند روز گذشته در خصوص استعفای من برای شرکت در انتخابات در برخی شبکه‌های اجتماعی و در سطح جامعه شنیده می‌شود، صحت ندارد و قصد استعفای انتخاباتی را ندارم.

وی افزود: تا روز و ساعتی که به عنوان فرماندار پلدختر هستم با تمام توان به کار خود ادامه می‌دهم.

گفتنی است چند هفته‌ای است که خبر رفتن فرماندار پلدختر نقل مجالس است و حتی گفته شده، جانشین وی هم از طرف استاندار لرستان انتخاب شده و به‌زودی معرفی می‌شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صادق کشوری در گفته :

باسلام و عرض ارادت محضر مهندس پرتلاش و خستگی ناپذیر برادر ترابی نژاد
باستحضار برسانم که مهندس ترابی نژاد از ارکان اصلی ایل بزرگ پاپی و اقشار فرهیخته استان می باشند و اکثر نیروهای ارزشی و فعال سیاسی و اجتماعی استان دوستدار اخلاق حسنه و شایستگی بی نظیر ش بوده و از اقدامات سراسر بیدریغ و خداپسندانه اش با تمام توان و قوت دفاع می نمایند ضمنا باوجود اصرار بیشتر نخبگان و بلاخص ایل بزرگ پاپی از کاندیداتوری امتناع نموده و فرصت مجلس دهم را به سایرین داده و خود همچنان در اریکه فرمانداری پلدختر مشغول به فعالیت می باشد .اینجانبان جمع کثیری از کنشگران سیاسی-جتماعی و بزرگان طوایف از خدمات و زحمات ایشان بی نهایت سپاسگزاریم و برای همیشه و همه وقت منتظر ارشادات و پیشنهادات سازنده اش می باشیم .خداوند خیرتان دهد برادر جهادگر خستگی ناپذیرم.

[پاسخ]

کاردان در گفته :

ترابی جان
خدا از شما این همه زحمت وتلاش برای عمران وآبادی لرستان را قبول نماید!!!!!!

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

مهندس جان مردم می دونند شما تشریف نمیارید نیازی به تکذیبه نبود.

[پاسخ]

مجيد نصیری در گفته :

بعد از سالها یک فرماندار خوب برامون اومده اگه بزارن

[پاسخ]

طاهری در گفته :

باسلام کار بع خوبی می گنید اگر در انتخابات شرکت نمی کنید چون احتمال زیاد رأی نمی آورید وفرمانداری پلدختر راهم از دست می دهید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :