کد خبر : 71029
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,294 بازدید

مرتضی محمودوند : فعالیت احزاب هیچ سودی برای مردم لرستان نداشته است

      مراسم افطار المومنین شنبه شب در تهران با حضور جمع کثیری از لرستانیهای مقیم پایتخت برگزار گردید. به گزارش میرملاس ؛ در این مراسم که هر ساله با همت حاج مرتضی محمودوند مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می گردد با استقبال پرشور لرستانیها همراه می شود . در خلال این […]

میرملاس 

 

 

مراسم افطار المومنین شنبه شب در تهران با حضور جمع کثیری از لرستانیهای مقیم پایتخت برگزار گردید.

به گزارش میرملاس ؛ در این مراسم که هر ساله با همت حاج مرتضی محمودوند مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می گردد با استقبال پرشور لرستانیها همراه می شود . در خلال این مراسم مشاور لرستانی دبیر مجمع در سخنانی ضمن خیرمقدم و قبولی طاعات و عبادات گفت: از اینکه به دعوت ما و دوستان پاسخ دادید و در این مراسم شرکت کردید تقدیر و تشکر می نماییم .

مرتضی محمودوند گفت: حضار محترم،امروزه با گذشت 36 سال از انقلاب شکوهند ملت ایران آنطور که باید وشاید مشکلات و معضلات مردم استان حل نشده و مردم با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.

محمودوند با انتقاد از فعالیت احزاب در لرستان گفت: متاسفانه احزاب نیز نتوانسته اند به مطالبات مردم لرستان پاسخ دهند ومشکلات را حل کنند چراکه اداره حزب بصورت خانوادگی صورت می گیرد و در راستای حل مشکلات مردم قدمی برنداشته اند .

مشاور دبیر مجمع تشخیص در ادامه اظهارداشت: هیچ حزبی تاکنون نتوانسته با استفاده از فعالیتهای خود از ظرفیتها و توانمندیهای جوانان نجیب و شریف لرستانی استفاده کنند چون بدنبال سیاسی کاری بوده اند و سیاسی کاری که بدنبال تامین منافع مردمی نباشد توجیه ندارد .

وی همچنین افزود: کسی منکر کار سیاسی نیست اما سیاسیت و کار سیاسی می بایست در راستای رفاه مردم ، منویات مقام معظم رهبری و خون شهدا باشد تا بتوانیم در جهت حل مشکلات مردم حرکت کنیم .

محمودوند همچنین با انتقاد از عدم استفاده از جوانان لرستانی در بدنه دولتها خطاب به مسئولین گفت: در هیچ دولتی از ظرفیت و پتانسیل و توانمدیهای های جوانان لرستانی به نحو مطلوب استفاده نشده و ضعف اساسی برای احزاب محسوب می گردد  مرتضی محمودوند در پایان سخنانش گفت: همه ما و مسئولین می بایست طوری در خدمتگزاری گام برداریم که همه طبقات لرستان در رفاه و آرامش به زندگی ادامه دهد و دغدغده ای نداشته باشند.

لازم به ذکر است این مراسم حدودا 7 سال است بصورت مداوم با همت حاج مرتضی محمودوند و دوستانش تدارک دیده می شود و خوشبختانه با استقبال پرشور لرستانیهای مقیم مرکز و مردم استان همراه می شود ، جالب تر اینکه در این مراسم هر ساله شاهد حضور عده زیادی از مسئولین محلی و کشوری و اقشار جامعه شامل غنی و ضعیف هستیم که با حضور خودشان مهرتاییدی بر برگزاری مداوم این مراسم می زنند امیداست همه کسانیکه داعیه خدمتگزاری به مردم را دارند آنها نیز همچون بانیان این مراسم  فارغ از هرگونه مسائل جناحی و سیاسی قدمی برای مردم استان بردارند .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

انشاا… ببينيم روز به روز مشكلات مردم لرستان كمتر بشه . حق مردم لرستان بيش از ايني كه هست بايد باشد .ما مردمي هستيم كه هميشه تاريخ به عشق ايران رنده بوديم منابع خدادادي زيادي هم داريم لذا نبايستي در اين وضعيت باشيم .

[پاسخ]

هم استاني در گفته :

با سلام
بنده كارمند يكي از وزارتخانه هاي كشورمي باشم كه تاكنون با دو مديرخرم آبادي و دو مدير بروجردي و يك مديراليگودرزي درمحل خدمتم افتخار همكاري داشته ام ميخواهم خدمت تمام عزيزان لرستاني كه به يك منصبي ميرسند عرض كنم كه متاسفانه بعضي ازماها كه درمنصبي قرارمي گيريم هم استانيهايه مكارخودرافراموش مي كنيم البته دربين همه ما اين جمله زياد كفته شده كه مالرها دوست نداريم كه همشهريانيمان را دركنارخود ببينيم چون ميترسيم كه جايگاه خودراازدست بدهيم. بنده خودم اهل خرم آباد نيستم اما مديران خرم آبادي (آقايان محمدرضا بهراوند شهردار سابق خرم آباد و محمدرضا ولدي از مديران سابق استانداري لرستان) بيشترهواي هم استانيها رو داشتند با تشكراز همه عزيزان لرستاني

[پاسخ]

محسن در گفته :

(اللهم اغن کل فقیر)
به امید روزی که ببینیم این افطارها برای رضای خدادرماه مبارک به فقرای شهرمان داده بشه ….
آیابهترنیست ما که دم ازشهرخودمان میزنیم ولی به فکربیچارگان ومردم فقیر این دیار نباشیم ….خداگواه است دراین گرمای شدید خانواده ها هستند که پنکه ساده ندارن تحقیقی درحوالی شهرمان کنیم خواهیم دید مستحق کیست .
نمیدانم چرا افطاری ها رو درمناطق فقیر نمیدن …

[پاسخ]

علي پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۵ تیر , ۱۳۹۴ ۱۴:۱۸:

تهران مربوط به همه ايران است.لذا اي عزيزان كه براي رفع مشكلات لرستان وقت مي گذترند جاي تقدير و تشكر دارند .عزيزم مردم لرستان درسته كه محروم و فقر زده هستيم اما ديگه گدا نيستيم .سر بي شام مي خوابيم اما عزت خودمان حفظ مي كنيم.

[پاسخ]

محسن پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰:

چرافقط بلدیم با کلمات بازی کنیم بیاییم دلسوز انه ازدیارخودمان سازندگی وکمک ودستگیری انجام بدیم.
مگرمن گفتم تهران ازآن ایران نیست میگم بفکر شهرمان باشیم وخدا میداند این افرادنیازمند از همسایگان قدیمی خود دکتر هستند من از روی محبتی که آقای محمودوند به اهل بیت دارند گفتم وگرنه هیچ منظور سیاسی ویاتخریبی نداشتم…درپناه امام زمان عج

[پاسخ]

دانشجو در گفته :

ای کاش همه مسئولین دلسوزی وشهامت حاج مرتضی محمودوندراداشتند.ایشان یک ظرفیت بزرگ برای لرستان وغرب کشورهستند

[پاسخ]

بیرانوند پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۰۹:۳۵:

دانشجوی عزیز شما چه شهامتی از ایشان دیدی؟؟؟؟ بگو تا ما هم با شهامتهای ایشان و دیگر کسانی که ادعای برتری را دارند بدونیم؟؟؟!!!
آقای محمودوند تا کنون چه کار مهمی برای لرستان و یا شهر خرم آباد کرده؟؟؟؟؟
لطفا شناخت خود را نسبت به هم بالا ببریم بعد ….

[پاسخ]

دانشجو1 در گفته :

لطفا بگویید ایشان چه کارهای برای لرستان کرده که ما بی خبریم ؟؟؟

[پاسخ]

امیدعلی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۷ تیر , ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴:

ایشان این مراسم را حدود 8 ساله که در تهران برگزار می کنه و در تمام مراسمات از مسئولین خواسته که به مشکلات جوانان لرستانی رسیدگی کنند و در ضمن تا جایی که اطلاع دارم ایشان نه پست اجرایی داشته که بتواند کاری برای مردم انجام دهد و نه در جایی که بوده کوتاهی کرده،، تعصب و غیرت ایشان در دفاع مشکلات در تهران بارها و بارها خود را نمایان کرده و هر کسی از او در تهران کاری یا مشکلی داشته با تمام وجود سعی در برطرف کردن کارش داشته

[پاسخ]

رسول در گفته :

با سلام بجای طرح موضوع با پایتخت نشینان بهتر بود با مردمی که می خواهیم کاری برایشان بکنیم افطارمان را صرف می کردیم

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۵ تیر , ۱۳۹۴ ۱۶:۵۷:

طرح مشکل و موضوع و بیان درست آن بسترساز رفع مشکل است آن هم در مقر و جایگاه اصلی خودش
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد آقای محمودوند به حق و به جا بیان کردندالتماس دعا

[پاسخ]

فريدي در گفته :

سلام
با احترام به ايشان
اگر احزاب را تقويت كنند
رَآه چاره محروميت ميباشد
زيرا رقابت توسعه مداري شكل ميگيرد

[پاسخ]

مهدی در گفته :

دوست گرانقدرتنگ نظری وسطحی نگری تاکی؟مگرازاول انقلاب تاحالاکسی گامی برای لرستان برداشته که حاج مرتضی برنداشته.یکباردرطول تاریخ یک چهره ملی ومطرح حکومتی برای نامزدشدن به حوزه انتخابیه خرم آباداومده ومابجای حمایت چوب لای چرخش میکنیم.ایشان ذی نفوذترین وحکومتی عنصرسیاسی مالرستانی هاست که درسطحوح عالی حکومتی شناخته شده است.ایشان سابقه معاونت مهمترین وزارتخانه دولت رادرکارنامه دارند.

[پاسخ]

reza پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۱۵:۳۵:

آقا مهدی عزیر پس شما آقای درویش وند که معاون وزیر دفاع بوده رو در نظر نمیگیرید که میگید از اول انقلاب تا الان یک نفر اومده؟؟؟؟ پس سردار نظری چی میشه؟؟؟؟ اینا هم بودن برادر ی کم تحقیق کن.

[پاسخ]

واقع گو در گفته :

حاج مرتضی محمودوند که مسئولیت اجرایی در دولت ها نداشتند که انتظار کارهای بزرگ از ایشان دارید دانشجو نیک گفته آقای محمودوند یک ظرفیت است که باید ازش درست استفاده بشه ان شاءالله

[پاسخ]

منصف در گفته :

خداشاهده وقتی نامزدهای حوزه انتخابیه خرم آبادراازهرنظرباآقای محمودوندمقایسه میکنم به همشون سره.ازسابقه ونفوذوصداقت گرفته تاتیپ وقیافه.حداقل یکبارهم که شده بذاریم کسی مثل ایشون بره که سرش بهتنش می ارزه.

[پاسخ]

رضایی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۰۷:۰۶:

حداقل اجازه میدادی قیافه بقیه رو هم ببینیم بعد مقایسه می کردی آقای با انصاف

[پاسخ]

همشهری پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹:

آقای منصف بی انصاف
لطفا نظر شخصی خود را به همه کاندیداهای محترم تعمیم نده ….
تا حالا که کار مثبتی از طرف ایشان انجام شده صورت نگرفته الکی دیگران را بزرگ جلوه ندید……

[پاسخ]

راستگو پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵:

جناب منصف این انصافت که تیپ و قیافه دیگران رو هم زیر سوال می بره منو کشته خدا خودش به مردم رحم کنه

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۷ تیر , ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷:

جناب راستگوی عزیزازلحن این بنده خدامعلومه که تیپ وقیافه رودراولویت آخرقرارداده.به جمله توجه کن:ازنفوذوصداقت وتوان تاقیافه.نگفته فقط قیافه.جالبه بدونی که روایت داریم وقتی دوامام جماعت باشرایط برابرداریم بهتره اون کسی جلوبره که قیافه بهتری داره.توروخدااین کسانی که توحوزه انتخابیه خرم آبادنامزدشدن چی توچنته دارن؟قیافه پیشکش .کدومشون درسطوح ملی میشناسنش؟کدومشون برنامه داره؟کدومشون…..

[پاسخ]

راستگو پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۷ تیر , ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸:

جناب ناشناس گرامی منظورم اینه وقتی بقیه کاندیداها نیامده اند و حتی قیافه آنها معلوم نیست چگونه می توان چنین قضاوتی داشت این تفکر یعنی نادیده گرفتن دیگران بعد هم کدوم طرح کدوم برنامه کدوم سرشناس . بقول سعدی که خدایش بیامرزد هرکس عقل خود را بکمال نماید و فرزند خود را بجمال

[پاسخ]

reza پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۱۵:۳۸:

منصف اسمی هم از سردار درویش وند و سردار نظری ببر درویش وند هم معاون وزیر بوده دو دوره احمدی نژاد

[پاسخ]

ورزشكار در گفته :

با سلام خدمت همه دوستان. حاج مرتضى محمودوند چشيام فرش زير پاته كه ميايى هرچه دارم همشو يجا فداته كه ميايى
حاج مرتضي كسي هست كه در سن ١٣ سالگي خودشو ثابت كرده به همه، در شرايطي كه خيلي ها حتي جرأت رفتن به پشت جبهه را هم نداشتن كه سيب زميني پوست بكنند حاج مرتضي تفنگ به دست گرفته و از ناموس و كشورش جانانه دفاع كرد و در اين راه ٣ بار مجروح شد و به درجه رفيع جانبازي نائل گرديد. ايشان پست اجرايي نداشته اند كه كارخانه يا شركتي براي ما درست كنند ولي در چند سمتي كه در ورزش داشتند باز هم خود را ثابت كردند. در زماني كه عضو هيئت رئيسه فدراسيون وزنه برداري بودن بيشترين امكانات ورزشي را براي استان خود تهيه كردن كه تمام ورزشكاران هنوز كه هنوز است دعا گوي او هستند و از آن امكانات دوران او استفاده ميكنند بيشترين ملي پوش رشته وزنه برداري استان در زماني كه ايشان عضو هيئت رئيسه فدراسيون بودند انجام گرفت. بعد هم كه به عضويت در هيئت مديره فدارسيون ورزشهاي رزمي كشور نائل شدند. براي اولين بار مسابقات قهرماني كشور و انتخابي تيم ملي را در خرم آباد برگزار كرد كه به خاطر شرايط خوب ميزباني براي ورزشكارانمان بيشترين اعضاي تيم ملي از بچه هاي استان انتخاب شدند. حال برسد به روزي كه مسئوليت اجرايي به ايشان سپرده شود. من به عنوان يك ورزشكار لر تا آخرين نفسم فرياد ميزنم حاج مرتضي محمودوند

[پاسخ]

قاسمی در گفته :

در کشوری که احزاب وتشکل ها فعال نباشند آن روز مرگ سیاسی آن سرزمین است و قلم جای خود رابه الم خواهد داد

[پاسخ]

ورزشكار در گفته :

اه لرستون بى كس يا محمودوند يا هيچكس
متأسفانه همين پست رفت هاى شهرمان به علت درگيرى هاى احزاب و كروه هاست كه از پتانسيل خود فقط براى درگيرى وثبات خود استفاده ميكنند نه پيشبرد آرمان هاي شهر. بياييم فرا جناحى فكر كنيم و فقط به فكر پيشرفت شهر باشيم نه پيشرفت حزب

[پاسخ]

صادق پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۱۳:۴۵:

لرستان بی کس نیست و قطع والرجال هم نیست اگر چشمان خود را باز کنیم و دنبال منیت و منافع شخصی نباشیم

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۸ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵:

دکتر عبدی دوباره تکرار خواهد شد… ما از ورد افراد تندرو به مجلس جلوگیری میکنیم سردار ها و امیرها تا بحال هیچ کاری ب ای لرستان و خرم اباد نکرده اند

[پاسخ]

امیر در گفته :

سلام به خوانندگان میرملاس و درود خدا بر محور اتحاد لرستان دکتر مرتضی محمودوند که به نظر بنده حقیر ظرفیتی بی بدیل نتنها برای لرستان بلکه برای تمام لرهای سرار سر ایران می باشد

[پاسخ]

اصلاح طلب پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۵ تیر , ۱۳۹۴ ۱۷:۳۷:

اقای محمودوند توانایی نمایندگی رو ندارن پس بهتره مدیون مردم نشن

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۰۰:۲۰:

جنابتان توانایی اظهار نظر درست نداری پس بهتره اول یاد بگیری بعد …..

[پاسخ]

همشهری در گفته :

با سلام
درود بر شرف حاج مرتضی محمودوند که با شجاعت تمام از حق و حقوق ملت لر زبان دفاع می کند.
در جواب شخصی که گفتند چرا به قشر فقیر کمک نکردند و افطاری رو در شهر خودمون برگذار نکردند باید گفت در اجتماعی که برای افطاری دور هم جمع شدند همه جز قشر ثروتمند نبودند. بلکه همان قشر زحمت کشی بودند که به دلیل نبود کسب و کار مجبور به مهاجرت شهر تهران شدند

[پاسخ]

فعال سیاسی در گفته :

ایشان ازموقعیت بسیارخوبی درحکومت جمهوری اسلامی برخوردارندوبه ضرث قاطع بایداذعان کنم که کمترکسی ازعناصرسیاسی لرستان به اندازه ایشون مسئولیتهای والای حکومتی داشته….لرستان به یک چهره حکومتی وعالیرتبه مثل محمودوندنیازداره.

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

مسئولیت های مهم و خطیر انسان های جامع از حیث علمی ، شخصیتی ،سیاسی و فرهنگی می طلبد که آقای محمودوند دارای این ویژگی هاست و نیز با شناختی که مسئولین رده بالای نظام از وی دارند و همچنین اشرافیت ایشان بر امور مختلف استان و کشور وحتی جهان چهره ای اثرگذار است و توان بسترسازی برای رشد شهرستان و استان را دارد خداوند به خدمتگزاران نظام توفیق روزافزون دهد

[پاسخ]

پارسا در گفته :

دورود خدا بر حاج مرتضی محمودوند
ان شاالله همیشه موفق و پیروز باشند

[پاسخ]

نیما در گفته :

جناب محمودوند همین که لر ها را با این همه منیت دور هم جمع کردید از شما ممنونیم و این نشان از مقبولیت و مشروعیت شما در بین هم استانی ها دارد

[پاسخ]

سیاوش شاه کرمی در گفته :

دکتر محمودوند کار بسیار پسندیده ای انجام داده اید از اینکه نخبگان تهرانی نشین را برای چاره جویی در راستای حل مشکلات استان دور هم جمع کردید از شما متشکریم.
دوستانی که انتقاد کرده اند خواهشا شما این مراسم را داخل استان بگیرید.

[پاسخ]

صادق پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۱۳:۵۰:

نخبگان تهرانی نشین مگر از مشکلات ما خبر دارند؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

کسی که به حزب اعتقاد ندارد چگونه میخواد کاندیدا شود متاسفم که اینگونه افراد ادعای نامزدی در انتخابات را دارند

[پاسخ]

بیرانوند(فرهنگی) پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۵ تیر , ۱۳۹۴ ۲۰:۵۸:

آقایون عباسی فروسیدعیسی وملکشاهی رادوآقامحمدی وایمانی وامامی و…که به حزب اعتقادداشتندچه گلی به سرلرستان زدند.بادقت متن خبرروبخونیدبعدحرف بزنیدبزرگوار.محمودوندنافی حزب نیست بلکه تحزب رادرلرستان یک پروژه شکست خورده میداند

[پاسخ]

برادر پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵:

جناب بیرانوند
چرا فقط زمان انتخابات سر و کله کاندیداها ( از جمله جناب محمودوند) پیدا میشه ؟؟؟؟!
کجایند دوستان بی ادعا؟؟؟؟؟

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۵ تیر , ۱۳۹۴ ۲۲:۵۲:

نقد ایشان به فعالیت و کار حزبی در لرستانه ، اگه احزاب در لرستان درست فعالیت و عمل کردن پس چرا وضعیت لرستان اینگونه است از فقر و بیکاری می نالد منصفانه نقد کنید و نظر بدید

[پاسخ]

رضا ص در گفته :

با سلام و عرض قبولي طاعات و عبادات دوستان عزيز
گويي انتخابات مجلس شوراي اسلامي روز به روز نزديك تر ميشود و چهره هايي كه از انتخابات گذشته تابحال خبري از آنان نبود!!! بشتر ديده مي شوند…
حق يار و نگهدارتان

[پاسخ]

صالح در گفته :

درود خدا بر شیر مرد بی ادعا حاج مرتضی محمودوند

[پاسخ]

صالح در گفته :

سلام
وجدانا اصل مطلب و عنوان کرده ،عمق صحبتهای ایشون عامل اصلی عقب ماندگی استان و نشون میده ،وجدانا درود خدا بر شرف اینچنین بزرگواری

[پاسخ]

بیرانوند(فرهنگی) در گفته :

دوست گرانقدرواصلاح طلب ازلحن وطرز کلامتان مشهوداست که بی اساس وکینه جویانه صحبت میکنیدوشناختی ازجناب محمودوندندارید

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

محمودوندازگزینه های تصدی یکی ازوزارتخانه های دولت بودند………جهت اطلاع

[پاسخ]

مهدی بیرانوند در گفته :

بعضی از دوستان خیلی شلوغش کردند این شخص هم مثل یک لر تبار تهرانی نه مسوليت افتخار مباره نه تیب ونه ذی نفوذی بیایم صداقت را در عمل قرار دهیم من از لر نشین ها بلدم در تهران مسوليتش و نفوذش صد برابر این آقا هست دوتا کارگر لر از تهران پیمانکار طلبشان نداد گفته برید شکایت کنید شانس دوتا کارگر حراست آن وزارت لر بوده رفته بودن دفترش گفت پولم گرفتیم از پیمانکار بلیط هم برا شهر مان داد و هر نفر سیصد اضافه داد این میگم مسول لر

[پاسخ]

طرحان در گفته :

حضرات پایتحت نشین من به عنوان یک لرستانی از شما می \رسم چرا شهر ودیار خودتان را فراموش کرده اید وبه تهران رفته ای و قصد بازگشست ندارید؟من به شما عزیزان عرض می کنم خدا وکیلی کدومتان قصد دارید بعد از باز نشستگی به لرستان بر گریدید/.شما مدینه فاضله تان تهران است و دوست دارید انجا کمار کنید زندگی کنید وبمانید پس لطفا سنگ ما را به سینه نزنید ما همچنان می مانیم با فقز خود می سازیم من نمی دام این بزرگوار کی هست کجا هست وچه شغلی دارد اقای مخمود وند من کلی غرض کردم منظورم فرد خاصی نبود اما از اقای لنکرانی وزیر دولت احمدی نزاد یاد بگیرید بعد از بر کناری از وزارت به کرمان برگشت

[پاسخ]

مجتبی در گفته :

محمودوند هم مثل اقامحمدی از مخلصان رهبری است و تو دهن ضد ولایت فقیه میزند

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۸ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷:

پس حتما رای میاره

[پاسخ]

امین در گفته :

باسلام حرف اقای محمودوند بحث نبود احزاب نیست ایشون از احزابی که بعد از به قدرت رسیدن وسو استفاده از رای واعتماد مردم فقط به فکر خانواده واقازاده ها وفوق فوقش چند تا از رفقاشون هستند میگن .وبرادر عزیز با گذشت سی وچند سال میشه بفرمایید احزابی که درراستای خدمت مردم لرستان قدم برداشتند کدومند مگر به غیر ازاین که فقط ازمردم بعنوان سکوی پرتاب استفاده کردن کدوم حزب دراستان ما بعد از حاکم شدن از نخبگان وصاحبان فکر وایده برای پیشرفت استان استفاده کردند هنرشون این از ابدارچی تامدیر کل اموزش وپرورش جابجا کنن کجا به توانایی افراد نگاه شده .خیلی از بزرگان وصاحبان اندیشه که میتونستند به داد این مردم مظلوم برسن توسط همین احزاب خانه نشین شده ویا ازدیار خود ترد شده اند .پس باید به دور از شعار دادن به کسانی اعتماد کنیم که دایره مدیریت ونخبه پروری رو محدود به افراد تحت امرشون نکنند وبه درستی از همه ظرفیتها استفاده کنند

[پاسخ]

امین در گفته :

میزان رای ملت است. دورود خدا بر مردم لرستان و حاج مرتضی محمودوند در زمانی که هیچ کس جرات انتقاد از دولت قبل رو نداشت وهمه فعالین به به چه چه برای دولتمردان گذشته میکردند این فقط اقای محمودوند ومردم خرم اباد بودند که خیانت وچپاول معاونین وبرخی دولتمردان دولت گذشته رو افشا کردند وبا ایجاد اتحاد بی سابقه میان اصلاح طلب واصول گرا یان واقعی باشهامت تمام مقابل جریان انحرافی ودزدان بیت المال ایستادند وخدا روشکر الان یک به یک دارند به سزای کارهاشون میرسند.واین قضیه شعور سیاسی بالای اقای محمودوند و حقانیت مردم لرستان رو میرسونه.البته اقایون هم بادزدیدن رای مردم که هنری به غیر از دزدی بلد نیستند خاستند به خیال خودشون تلافی کنند و ضربه به ایشون بزنند.ولی بدخواهان ما قوم بزرگ لر باید بدونند ما همواره جوانان اگاه وبالیاقت داریم که درمقابل کج فهمی وعوام فریبی دولتمردان بایستند.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

درود بر حاج مرتضی محمودوند مشکل‌گشای شهرمون

[پاسخ]

محمد سگوند در گفته :

عشق منى حاج مرتضى محمودوند دوستت داريم يه گله كر ديارى

[پاسخ]

ایمان پیرحیاتی در گفته :

با سلام مرتضی همون کسیه که مردم میخوان چهار سال پیش که کسی جرات نداشت اسم مقامات دولتی که متخلف بودن رو بیاره محمودوند اونهرو فریاد زد و واقعیت ها رو گفت صراحت گفتاری و اشرافیتی که به مسایل کلان کشور داره ویژگی برجسته ایشونه دانشجوی دکترا روابط بین الملله ریس دانشگاه مجمع تشخیص مصلحت نظامه نایب ریس کمیسیون امنیت ملی دبرخانه مجمع است بعضی دوستان گفتن چه کار کرده واسه شهرش زمانی سیزده ساله بود برا دفاع از شرف مردم به جبهه رفت جانباز شد و برگشت هر کسی از استان هر کاری داشت مرتضی به دیده منت پیگیر کارش بوده مرتضی از تمام نمایندگان لرستان نفوذ بیشتری داشته و دارد با سران نظام ارتباط نزدیک تری دارد قسم به قران محید مرتضی محمودوند خیانت به رای مردم نمیکند یا علی

[پاسخ]

امین در گفته :

برادران وخواهران عزیز به خدا فسم که ما الان بر سرسفره ماه رمضانش میهمان هستبم اقای محمودوند کسی هستند که بر سر مصالح وعزت وشرافت مردم لر با هیچ کی وهیچ چیز معامله نخواهد کرد وبه خاطر متاع چند روزه دنیا مثل خیلی از اقایون به خاطر خوشایند این واون به مر دمش پشت نخواهد کردوبارها ثابت کرده شجاعانه درد دل مردمش هر جا که نیاز باشه رو بدور از مسایل جناحی بیان کرده وبه قول خودایشون که بارها در محافل وسخنرانیهای عمومی گفتندبر سر مصالح ودفاع از تمامیت عزت وشرافت این مردم تعارفی با کسی ندارم. به درستی در زمانی که برخی از دولتمردان گذشته به دنبال مردم فریبی بودند وخودشون پاکترین معرفی میکردند تنها اقای محمودوند شجاعانه مقابلشون ایستاد وبا نام ونشان رسواشون کرد وخدا رو شکر الان دارند به سزای عملشون میرسن.

[پاسخ]

رضایع پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۰۷:۰۳:

لطف کنید مستندات مخالفت های ایشان را ارائه نمایید

[پاسخ]

سید محمد میر عباس در گفته :

درود خدا بر بزرگ مرد لر

[پاسخ]

جوانان خرم ابادی پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۸ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸:

ما جوانان لرستانی حمایت دوباره خود را از دکتر عبدی اعلام میکنیم… و خواستار حضور دانشمند عزیز دکتر رضا سپه وند در عرصه انتخابات هستیم

[پاسخ]

سجاد در گفته :

با سلام،بنده خود به شخصه در جلسه حضور داشتم و فیلم هر دو سخنرانی؛هم مال سردار محمودوند و هم اقای دکتر عباسی فرد رو گرفتم و دارم.اصلا سردار همچین حرفی نزد و سایت خبر انلاین که خبر رو زده یا برداشت اشتباه داشته از صحبتها یا اینکه سانسور کرده!!!اقای محمودوند فقط ناراحتی و گلگی کردن از هم استانی(که نامش رو نبرد)و گفت این عزیز گفته چون جلسه سیاسی من نمیام.که سردار گفت این جلسه یه افطارالمومنین و کاری به جریان و حزب خاص نداره.فقط همین!ولی سخنرانی دکتر عباسی بینظیر بود و برای جلسه هم نام انتخاب کردن و اسمش رو از این پس چشم روشنی گذاشتن.امین جان امیوارم محبت کنی و کامنت بنده رو درج نمایی و اگر لازم بود تا فیلم هر دو سخنرانی رو برات ارسال کنم؟

[پاسخ]

محمديان پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱:

بنده نيز در آن جلسه حضور داشتم و حاجى بسيار محكم تأكيد كرد كه حزب و جناح هيچ كارى براى مردم شهرمان نكرده اند
فيلم تمام سخنرانى رو هم با گوشى خودم گرفتم پس جناب حرف حاجيو لوس نكن لطفاً موفق و مؤيد باشى برادر

[پاسخ]

سيد محمد حسينى رزمنده و جانباز در گفته :

من دولت تعيين ميكنم من به پشتيبانى اين ملت دولت تعيين ميكنم
هميشه اين حرف امام خمينى (ره) توى گوشم نجوا ميكرد كه امام ميگفت من به پشتيبانى اين ملت ملت ملت دولت تعيين ميكنم نه به پشتيبانى حزب و گروه
وقتى كه اين خبر را خواندم اشك شوق در چشمانم حلقه زد و لازم ديدم كه درد دلى كنم
درود بر برادر بسيجى حاج مرتضى محمودوند كه هنوز كه هنوز است پيرو خط امام و رهبرى هستند و فرياد ميزنند زنده باد ملت
بنده تا الان فكر ميكردم ديگر كسى پيدا نميشود كه فرياد بزند فقط ملت نه حزب و دسته، ولى كنون به خود ميبالم كه سربازهاى امام هنوز كه هنوز است هستند تا براى احقاق حق مردم فرياد براورند.
آرزوى موفقيت براى دلسوزان نظام مخصوصاً برادر حاج مرتضى محمودوند

[پاسخ]

محمود بيرانوند در گفته :

سلام اين مطلب را جهت روشن شدن اذهان خوانندگان عرض مي نمايم:مراسم افطار المومنين كه هر ساله در تهران بر گزار مي گردد هم امسال و هم سال هاي قبل به همت چندين نفر از عزيزان لرستاني ساكن تهران انجام شده و حاج مرتضي محمودوند نيز يكي از اين افراد ميباشد .حال عنوان نمودن نام ايشان به عنوان باني مجلس ضايع نمودن حق زحمت كشاني است كه در برگزاري اين مراسم شركت نموده بودند.

[پاسخ]

فقط افتخار لرستان دکتر عباسی فرد

[پاسخ]

ولی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۷ تیر , ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱:

………کجا .کی .چه وقت….

[پاسخ]

رضا ص در گفته :

سلام مجدد
گویا خیلی ها کاسه داغ تر از آآآآش شده اند….متاسفانه
این یا آن یکی چه فرقی به حال من وشما دارد؟؟؟!!!
متاسفانه عده ای خود را وارد عمل کرده و جز اینکه عرض خود را میبرند هیچ کار دیگری نمیکنند
نه یک بار بلکه صد بار

[پاسخ]

عدم وجود احزاب يعني از آب گل آلود ماهي گرفتن .آيا كاركرد احزاب درسته بوده .آيا احزاب بدرستي خودشون معرفي كردند آيا احزاب پايند به قوانين خاص حزب داري بودند تا سودي براي مردم داشته بشند..عدم وجود حزب يعني اينكه مردم بدون شناخت كافي به پاي صنوق آمدن و از اين بين كساني بدون كار درست حزبي ، بدون اينكه هيچ تعهدي در قبال اعتمادي كه مردم به آنها مي كنند از زير بار مسئوليت فرار كردند. اگر حزب نباشه فرد انتخاب شده كوچكترين مسئوليتي نداره .احزاب باعث مي شوند كه نماينده قول و وعده هاي خودشو عملي كنه و يا هيچ قول بدون پشتوانه اي به مردم ندهد.
بنده خودم را مي گويم از هيچ حزب درست حسابي نديم . اين آقاي محمودوند فكر كرده كه ذهنيت مردم نسبت به حزب توي لرستان منفيه و با اين حرف خواسته نظر مردم را جلب كنه .ما تا كنون كاركرد درست احزاب را نديدم كه سود و يا زيان آنها را بدانيم .اتفاقا وجود احزاب مستقل و متعهد موجب مي شود از حيف ميل اموال مردم جلوگيري شود . رقابت بين احزاب موجب رقابت بهتر و در نتيجه امور مملكت بهتر جاري مي شود.

[پاسخ]

رزمنده در گفته :

دوستان کسی که از حال روز ما لرها خبر نداره برای پست مقام لرستان راترک کرده حال برای ما تعین تکلیف میکند

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۶ تیر , ۱۳۹۴ ۱۹:۵۳:

همه جای ایران سرای من است
رزمنده عزیز اصل رزمندگی به اینه که دفاع از کیان سرزمین و ناموس وطن نه تنها در ایران بلکه در خارج از مرزها مدنظر باشد و این افتخار بزرگی است و نیز داعیه خدمت کردن و داشتن اهداف متعالی با مرتبط شدن با افراد با نفوذ کشور و تصمیم ساز کشوری میسر است و این مهم با محدود کردن خود منافات دارد و اتفاقا این از امتیازات ویژه حاج مرتضی محمودوند می باشد که او را در پایتخت به نیکی می شناسند و دارای جایگاه است و در صورت بسترسازی مناسب می تواند از این اهرمها برای خدمت رسانی مناسب بهره گیرد

قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری
در پناه حق

[پاسخ]

رزمنده در گفته :

درود بر حاج مرتضي محمودوند فقط تو به فكر اين ديار هستى وگرنه سياسيون فقط منافع خود را مد نظر دارند

[پاسخ]

جوان خرم آبادی در گفته :

باکمال احترام به جناب محمودوند عرض می کنم انتخاب شما یک آزمون وخطای دیگری خواهد بود وبهتر است خود را مدیون مردم نکنید.

[پاسخ]

جمع کردن بزرگان به دور هم فارغ از مسایل ودیدگاهای جناحی وفقط به خاطر توسعه وپیشرفت استان هنر مردانی که بدور از حاشیه دلشون برای دیار و عشقه مردمشون میتپه وبا درد وناراحتی اونها به درد واز خوشحالیشون شاد میشن .عزیزان با یک نگاه کلی به استانهایی که به رشد وتوسعه رسیدند ویه کم تحقیق میبینیم در مسیر توسعه دیارشون اختلافات حزبی وجناحی رو کنار میزنن ویک صدا از شهر واستانشون دفاع میکنند همین کاری که اقای محمودوند ودیگر دلسوزان انجام میدند و دور هم جمع کردن بزرگان سیاسی استان باعث شده بعد از سی وچند سال حداقل به چشم بیایم وحساب ویژه روی مدیران استان کنند .وبعد ازسالها از مدیریت بومی استفاده کردن از برکات همین نشستها وهم فکری هاست..خدارو شکر الان مدیریت عالی استان از برادران توانمند ودلسوز این استان وکمترینش این که با رسوم فرهنگ وزبان ما اشناست.اگر ماهم این رو نهادینه کنیم واولویت اول سیاسیون رشد وتوسعه استان باشه میتونیم از تمام ظرفیتها ونیروی انسانی توانمند به دور از هم جناح وهم حزب بودن برای پیشرفت استان بهره بگیریم ..با تشکر

[پاسخ]

من لرم در گفته :

سلام و درود خدمت خوانندگان ميرملاس
حاج مرتضى عزيز راه تو راه خدا است و خدا پشتيبان توست به اميد خدا در انتخابات آينده حماسه اى ديگر مى آفرينيم به عشق مولا علي(ع) و پيرو راه على
تو تنها اميد شهر مظلوم منى در اين شب قدر دعا گوى شما هستم

[پاسخ]

من به دعوت هيئت عشاق العباس لرستانيهاي مرکز به اين افطاري رفتم البته به سخنراني اين اقا نرسيدم وموقعي مه اقاي عباسي صحبت از برکات گلوني ميکردند وارد سالن شدم .بهرحال دعاي اين افطاري رو به جان حسين اقا سلوک دوست قديمي وهم محلي خوذم در کوچه ارزاق کرذم .حالا اين اقا ميخواد ازکدوم حوزه انتخابيه کانديد بشه. ..

[پاسخ]

نه باایشان نسبتی دارم ونه اگر قصدکاندیداتوری داشته باشندبه ایشان رای میدهم.اماواقعیت برای من به این موضوع ختم نمیشود .اگرایشان به گفته هایشان اعتقاد داشته باشنداولین لرستانی هستند که واقعیت راازدیدگاه یک لردرکسوت مقامات بلند پایه مدیریتی کشوربیان میکنند.مگرغیرازاین است که همیشه یک دوره نمایندگی وکلای ماصرف جابجاییهای بیهوده وناروا میشود..هرکس باورنداردمروری داشته باشدبه تلاشهای نمایندگان لردراین روزهابرای عمران وابادی لرستان .این اقایان سال قبل چرااینگونه نبودند…محرومیتهای استان ما حاصل غفلت کدامشان بوده ویاهست ازاقای عباسی فردنماینده دوراول گرفته تا اقایان حال….بخواهیم تااین نمایندگان درمناظرات تلویزیونی استانی حاضر شده وپاسخگوباشند..همه نمایندگان ازدوراول تا به حال …اقای محمودوندچنین خواسته هایی را عنوان کنندوازصداوسیمای لرستان بخواهندبابرگداری چنین مناظراتی این نمایندگان پاسخگوی این همه مشکلات استان باشند….

[پاسخ]

اصلح مردمی راستگو حاج مرتضی محمودوند

[پاسخ]

دوره چگنی د در گفته :

به نظر میاد ضرورت دارد به دو جهت به آقای محمودوند تبریک بگوییم اول از این جهت که طرفدران محکم و کثیری دارند آن هم عامه مردم جهت دوم تعدادی از کامنت های مخالفین حکایت از موقعیت سیاسی اجتماعی خوب ایشان دارد چون نوشته های آنها مغرضانه است و احساس خطر و شکست می کنند
در پناه حق

[پاسخ]

رضا ص در گفته :

کجایند مردان بی ادعایی که جان خود را روی مین های دشمن از دست دادند تا گروهان راه خود را ادامه دهند….
هرکس به فکر خویش است……
دوای درد هیچ خلق خدایی نمیشود

[پاسخ]

کاملا یک عکس تبلیغاتی…. نماینده فقط دکتر عبدی

[پاسخ]

محمد سام نظرى در گفته :

سلام و درود خدمت حاج مرتضى محمودوند شما زمان جنگ خودتونو ثابت كردين كه در سن ١٣ سالگي از ناموس من دفا كردين الان بنده ٢٢ سال سن دارم و خجالت ميكشم از گل روي شما. به شما قول ميدهم بنده و خانواده محكم از شما و آرمانهايتان دفاء خواهيم كرد به شرفم قسم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :