کد خبر : 7108
تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 99 بازدید

دكتر کائیدی : جاده‌های پلدختر در انتظار بهره‌برداری کارآمد

  به گزارش ميرملاس نيوز ؛ نماینده مردم پلدختر درمجلس، گفت :توسعه حمل ونقل جاده ای نقطه اولیه استارت توسعه روابط تجاری در کشور به شمارمی آید واین در حالی است که با بهره برداری از جاده های پلدختر- خرم آباد- و پلدختر -اندیمشک می‌توانیم شاخص اقتصادی این حوزه انتخابیه را به نحو مطلوبی افزایش […]

 

به گزارش ميرملاس نيوز ؛ نماینده مردم پلدختر درمجلس، گفت :توسعه حمل ونقل جاده ای نقطه اولیه استارت توسعه روابط تجاری در کشور به شمارمی آید واین در حالی است که با بهره برداری از جاده های پلدختر- خرم آباد- و پلدختر -اندیمشک می‌توانیم شاخص اقتصادی این حوزه انتخابیه را به نحو مطلوبی افزایش دهیم.

 علی کائیدی در گفت وگو با خانه ملت،افزود: بیکاری معضل اجتماعی است که درمان آن در دستان دولت است ؛به همین علت دولت باید راه های ارتباطی این حوزه انتخابیه را به  نحوی  مطلوب به دیگر استان ها متصل کند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توسعه راه‌های ارتباطی  یک مشکل زیرساختی است که نیاز به اجرای سیاست‌های راهبردی  و عمرانی ازسوی دولت دارد.

کائیدی افزود: سرمایه‌گذاری دربخش عمرانی و حمایت ازسرمایه‌گذاران از جمله راهکارهای مهم در راستای توسعه رونق اقتصادی و اشتغالزایی دراین حوزه انتخابیه به شمارمی‌آید.

نایب رییس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، یاد آورشد: دولت باید با نگاه عمرانی جاده های این حوزه انتخابیه را توسعه دهد این امر موجب می‌شود به زودی شاهد کاهش حجم  ترافیک  و تصادفات در استان لرستان باشیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جودکی در گفته :

ضمن عرض تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی جناب آقای دکتر کائیدی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :