کد خبر : 71156
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 598 بازدید

استخدام 23 رفتگر لیسانس و فوق لیسانس در شهرداری خرم آباد

  به گزارش میرملاس ؛ شهردار خرم آباد گفت: 150 نیروی جدید توسط بخش خصوصی برای رفتگری و خدمات تنظیف این شهر بکار گرفته شده اند که در بین آنها 23 نفر دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس هستند. یحیی عیدی بیرانوند روز سه شنبه به ایرنا گفت: امسال درمجموع حدود 200 نفر در […]

 

به گزارش میرملاس ؛ شهردار خرم آباد گفت: 150 نیروی جدید توسط بخش خصوصی برای رفتگری و خدمات تنظیف این شهر بکار گرفته شده اند که در بین آنها 23 نفر دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس هستند.

یحیی عیدی بیرانوند روز سه شنبه به ایرنا گفت: امسال درمجموع حدود 200 نفر در بخش خدماتی و رفتگری شهرداری مشغول بکار شده اند که با توجه به وسعت شهر بکارگیری 200 نفر دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: نیروهایی که برای تنظیف شهر به کارگیری شده بودند از هفته گذشته فعالیت خود را آغاز کرده اند.

برخی سایت های خبری به نقل از مدیرعامل شرکت خصوصی طرف قرارداد با شهرداری خرم آباد از متقاضی شدن چندین فوق لیسانس برای رفتگری در شهر خرم آباد خبر داده بودند.

شهر خرم آباد مرکز استان لرستان بیش از 450هزار نفر جمعیت دارد.

استان لرستان طی چند سال گذشته در رتبه نخست بیکاری در بین استانهای کشور قرار داشت که در بهار امسال دو رتبه تغییر کرده است.

بر اساس آمارها 120 هزار جویای کار در 15 مرکز کاریابی این استان نام نویسی کرده اند. 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

قاسمی در گفته :

متاسفم ……

[پاسخ]

افرین بر غیرت نمایندگان و مسولان شهر خرم ایاد یکی مثل مرتضی محمودوند حلال مشکلات است

[پاسخ]

نوری نظری طبا در گفته :

واقعا جای تاسف دارد و برای وکلای مردم متاسفم

[پاسخ]

محمود مهکی در گفته :

احتمالا این دوستان تبدیل وضعیت را نشانه رفته اند

[پاسخ]

دراول لازم می دانم به غیرت کسانی که با این مدرک در این شغل استخدام شده اند احسنت بگویم چون به هر حال ه ر کاری مخصوص قشر خاصی نیست بلکه همه افراددر چنین مشاغلی می توانند مشغول شوند دوم اینکه از لحاظ جامعه وعرف وقوانین مدیریتی به شکلی هست که باید هرکسی را در سطحی منصوب کرد که توانمندی آن بخش با توجه به تخصص وسواددر آن بخش بالاتر باشد ولی از آنجا که اینکار تقریبا به تخصص وسواد پایین هم جواب می دهد برای استان خود متاسفم که چنان باید آمار بیکاری بالا باشد که کسانی که به هزار امید دنبال درس رفتند به امید کارهایی که شاید در15سال پیش قبل از کنکور ودرس نیز می توانستند به آن دست یابند حالا سر وکله خرد می کنند….واین یعنی تاسف از نوع سازمانی وانسانی…بخاطر اینکه این جوانان بدلایل اشتباه و بیلیاقتی مسئولین 15 سال از زندگی عقب مانده اند ولی بخاطر آبرو وزندگی حاضرند لقمه حلال کسب کنند تحت هر شرایطی وبا هر دیدگاهی نسبت به این اشخاص…امیدوارم مسئولین لااقل همانند فرزندان خود بفکر دیگر زحمتکشان این مرزو بوم باشند…

[پاسخ]

محسن گراوند در گفته :

به این میگن خدمات شهری رفته گر تحصیل کرده

[پاسخ]

هم استانی در گفته :

واقعا درد اور است……..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :