کد خبر : 71262
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 450 بازدید

جسد جوان غرق شده ازنایی از آب بیرون کشیده شد

  فرماندار الیگودرز گفت: پس از دو ساعت تلاش غواصان سازمان آتش‌نشانی الیگودرز جسد جوان 20 ساله ازنایی از دریاچه سد دره حیدر الیگودرز بیرون کشیده شد. به گزارش میرملاس ، ولی‌‌الله میرزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: عصر امروز داوود محرابی که به همراه دو نفر از دوستان خود برای شنا در […]

images

 

فرماندار الیگودرز گفت: پس از دو ساعت تلاش غواصان سازمان آتش‌نشانی الیگودرز جسد جوان 20 ساله ازنایی از دریاچه سد دره حیدر الیگودرز بیرون کشیده شد.

به گزارش میرملاس ، ولی‌‌الله میرزایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: عصر امروز داوود محرابی که به همراه دو نفر از دوستان خود برای شنا در دریاچه سد دره حیدر الیگودرز عزیمت کرده بود در حین شنا غرق شد.

وی افزود: پس از دو ساعت تلاش غواصان سازمان آتش‌نشانی الیگودرز و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر و همکاری ماموران انتظامی پاسگاه خمه جسد جوان 20 ساله که اهل شهرستان ازنا بود از اعماق دریاچه سد بیرون کشیده شد و تحویل خانواده وی شد.

فرماندار الیگودرز با هشدار به خانواده‌ها و مسافران و شهروندان گفت: متاسفانه علی‌رغم نصب علائم هشداری در حاشیه دریاچه سدهای خان‌آباد، دره حیدر، حوضیان و کزنار بازهم عده‌ای بدون توجه به این علائم اقدام به شنا کردن می‌کنند و همواره شاهد حوادث تلخی هستیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رضایی در گفته :

خدا رحمتش کنه!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :