کد خبر : 71393
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,944 بازدید

شاهرخی قبادی ؛در مصاحبه اختصاصی با میرملاس : حضورم در انتخابات قطعی است / حکمیت جامعتین را می پذیرم

  به گزارش اختصاصی میرملاس ؛ پس از حرف و حدیث هایی در مورد گزینه ی نهایی جریان اصولگرایی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شایعات ضدونقیض بر آن شدیم گفت و گویی با حجت الاسلام شاهرخی قبادی نماینده پیشین شهرستان کوهدشت و یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان […]

0-221

 

به گزارش اختصاصی میرملاس ؛ پس از حرف و حدیث هایی در مورد گزینه ی نهایی جریان اصولگرایی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شایعات ضدونقیض بر آن شدیم گفت و گویی با حجت الاسلام شاهرخی قبادی نماینده پیشین شهرستان کوهدشت و یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان داشته باشیم که در ادامه آمده است :

 

میرملاس :  جناب آقای شاهرخی قبادی بدون هیچ مقدمه ای بفرمایید وحدت اصولگرایان در کوهدشت به کجا انجامید؟

در مورد وحدت باید عرض کنم در دیداری که اوخر آذرماه سال کذشته با جناب آقای  دکتر بادامچیان داشتم ، ایشان عنوان نمودند “وحدت شما وآقای امامی راد در انتخابات آینده مجلس ، موجب موفقیت اصولگرایان کوهدشت خواهد شد” و پیشنهاد کردند که یکی از ما دو نفر با حکمیت جامعتین در در این حوزه نامزد شویم واعلام داشتند که آقای امامی راد این پیشنهاد را پذیرفته است.

بنده نیزاین پیشنهاد خیر خواهانه را پذیرفتم  النهایه عرض کردم باید موضوع خیلی طولانی نشود ومن تا آخراردیبهشت ماه سال 94 منتظر نتیجه بررسی می مانم.

توصیه بعدی ایشان این بود که برای نیل به مقصود شما آقایان باید فضا را به سمت وسوی وحدت سوق وتلطیف نمایید.

به دنبال این توصیه بود که بنده پس از شرکت در مراسم یوم الله 9 دی درکوهدشت، طی نشستی خبری با رسانه های محلی به صورت جدی، دوستانه و صادقانه بحث وحدت را تبیین نمودم که قاطبه مردم وجناب آقای بادامچیان که پیگیرموضوع وحدت هستند ، درجریان آن قرار گرفتند.

بنده برای حرمت گذاشتن هر چه بیشتر به نظریه مرقوم ،بعد از آن مصاحبه هیچگونه رفت و آمدی به حوزه انتخابیه نداشته حتی سفرهایی را که به مناسبت های دیگری عرفاً ضرورت داشت نیز برای پرهیز از هر گونه شائبه ، انجام ندادم به نحویکه از این بابت مورد انتقاد وگله به حق بعضی اقوام و دوستان قرار گرفته ام. با همه این تفاصیل با گذشت حدود دو ماه از مهلت مقرر تا کنون نتیجه ای عاید و واصل نگردید است.

میرملاس : چند روز قبل خبری در یکی از سایت های خبری تازه وارد و حاشیه ساز کوهدشت منتشر وبلا فاصله هم تکذیب شد در این مورد چه نظری دارید؟

افکارعموی این گونه رفتارها را مصداق بارز بد اخلاقی رسانه ای ویا سوء استفاده برخی عوامل پشت پرده، از رسانه ها با هدف جلوگیری از وحدت مورد نظر،ارزیابی می نماید.

میرملاس : از صحبت های شما اینگونه استفاده می شود که وحدتی در کار نیست؟

بررسی موضوع معرفی اصلح از طریق حکمیت ، بیش از حد انتظار طولانی شد است. ادامه بلا تکلیفی بیش از این ، جریان اصولگرایی را ، دچارسردرگمی و زیان می نماید. لذا با احترام فراوان به طراح محترم وحدت وتشکر از حسن ظن و دلسوزی ایشان ، به نظر می آید درشرایط کنونی راه حل منطقی این باشد که ما ضمن آمادگی کامل برای از سرگیری بحث وحدت وپیگیری آن از هرطریق ممکن ، کارمان را به صورت قانونی ،شروع کنیم. اگروحدتی حاصل شد که فبها المراد واگر چنین اتفاقی رخ نداد ، در وضعیت فعلی نیز با توجه به  سوابق امر، فضای موجود وتکثر کاندیدا وآرایش سیاسی انها  در این دوره ، برای حقیر شانس موفقیت وجود دارد.

میرملاس : به نظر می رسد قصد کاندیدا شدن دارید؟

دوستان اصولگرا به هیچ وجه من الوجوه عذربنده را نپذیرفته اند وبر این امراصرا رو پا فشاری می کنند. بی توجهی به نظراین عزیزان را که نوعاً قصدی جز انجام وظیفه و ادای تکلیف نداشته وندارند دورازانصاف ومروت می دانم.

میرملاس : اگر شما کاندیدای واحد اصولگرایان شوید، تعامل شما با سایر جریان اصولگرایی چگونه است؟

اولاً تاکنون که در این خصوص رسماً مطلبی به من اعلام نشده است ولی به هر حال در صورتی می توان در این کارموفقیت کسب کرد که شایبه حذف یک بخش  به نفع بخشی دیگر وجود نداشته باشد یعنی باید همه عزیزان اصولگرا در فرایند انتخابات ،قبل ، حین وبعد انتخابات مشارکت نمایند وبه عبارت روشن تر وحدت واقعی صورت گیرد.

ما در حال حاضر سه طیف اصولگرا داریم که متاسفانه ازهم فاصله گرفته اند. بخشی از آنها که حامی بنده بوده وهستند بخشی دیگربه آقای امامی راد وبخشی نیز در دوره گذشته به دیگری رای داده اند. ما همه از یک خانواده هستیم اگر یک همگرایی بین طیف های اصولگرا ایجاد گردد ، توفیق بزرگی نصیب این جریان خواهد شد که اثرات آن فراتر از انتخابات مجلس ونتیجه آن است.من هر کاری لازم ومقدور باشد در جهت تحقق این وحدت انجام خواهم داد.

میرملاس : انتخابات دوره قبل حرف وحدیث هایی به دنبال داشت چه تضمینی هست که در دوره آتی آن نگرانی ها وجود نداشته باشد؟

اعتقاد من این است که در کوهدشت همیشه دو کاندیدای اصلی ازمیان جریان های اصلاح طلب واصولگرا معرفی می شوند چون این دو جریان در کوهدشت دارای ریشه ونفوذ سیاسی هستند که از ویژگیهای آنها داشتن نیروهای خبره و کار آمد برای برگزاری انتخابات است.اگر مدیران برگزاری انتخابات به گونه ای برنامه ریزی کنند که صندوق های اخذ رای همسو با یک جریان نباشد ،عملاً سلامت انتخابات برای هر دو جریان حتی سایر کاندیداها تضمین می شود. ما این موضوع را به اطلاع مدیران ذیصلاح رسانده ایم و از مجموع قضایا هم چنین مستفاد می شود که به امید خدا مشکلی درپیش رو، نداشته باشیم.

میرملاس : به عنوان آخرین سوال نقاط ضعف وقوت تان در دوره ای که نماینده بودید چه بود؟

من از کاری که برای معشوره شد راضی هستم بالاخره کار اجرایی شد مصوبات ارزشمندی هم برای عمران وآبادانی کوهدشت اخذ شد که برخی از آن ها شروع شد ،برخی ردیف ملی گرفت وبرخی نیز درحد مصوبه باقی ماند که می بایست توسط نماینده پس ازمن، پیگیری میشد.  

نقطه ضعف ما این بود که کمتر مشکلات مان را برای مردم توضیح میدادیم این مسئله مورد انتقاد بعضی حتی دوستان بود.

از طرفی تمامی نیروهای اصولگرا بدون استثناء در مقاطعی با من مرتبط بودند ، خود یا خانوادهایشان به من لطف داشته ورای داده اند شایسته بود یک همگرایی ایجاد می گردید واز تفرق جریان اصولگرایی جلوگیری می شد اما متاسفانه در این زمینه قصوری صورت گرفته واین امر محقق نگردید.

حقیقت امر این است که بنده و آقای ابراهیمی فرماندار محترم وقت آنچنان  درگیر امور توسعه و پیگیری مصوبات اخذ شده برای شهرستان ونحوه اجرای آن ها و ملاقات با مسئولین کشوری واستانی بودیم که این مورد ، مغفول ماند.

البته ما مهمترین وموثرترین کار برای مردم وفرزندان آنهارا ، پیگیری همین امور به خصوص سد معشوره می دانستیم  و تصور می شود که ما در اولویت دادن به این مسائل اشتباه نکرده ایم هر چند باید اذعان کرد که وجود این اولویت قصور یاد شده را ، توجیه نمی نماید .

خلع دیگری که متاسفانه وجود داشت این بود که رقابت ها و گرایشهای سیاسی در کوهدشت باعث گردید که با رقبا و طرفداران صاحب نظرشان ، در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و عمرانی ارتباط و همکاری موثری نداشته باشیم.

به نظرم با توجه به لطف و حسن ظنی که مردم شریف کوهدشت با اندیشه های سیاسی مختلف نسبت به این بنده ناچبز دارند می توان فارغ از سلایق سیاسی حد اقل برای توسعه شهر ها وروستاهایمان ، وحدت و برنامه ای تدارک نماییم لیکن در گذشته از این موضوع پر اهمیت ، غفلت شده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رومشکانی زاده در گفته :

جناب حاج افا قبادی عزیز سلام این دوره با وجود تعدد کاندیداهایی جون کلای کورانی فر و ملکشاهی و علی امامی راد و محمدی ازادبخت و طهماسب علیپوریان و فردین گراوند و حمزه فیضی و مصطفی ازادبخت و یونس امرایی و…بنظرم هر کس 20هزار رای بیاره به مجلس میره ضمن اینکه در کوهدشت تابوی چپ و راست دیگه از بین رفته مردم دنبال اشتغال و رفع مشکلات هستند از چپ و راست خیری ندیدن با تشکر از بچه های خوب سایت میرملاس و امین عزیز

[پاسخ]

رضایی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۰۰:۲۸:

امامی
قبادی
……………………………………………
امامی
قبادی
…………………………………………………………….
امامی
قبادی……………………………………………………………………………………………
امامی
قبادی
……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

[پاسخ]

قاسمی در گفته :

باسلام ضمن احترام به نظرم وقت آن رسیده که آقایانی که به نوعی خود را نماینده اصول گرایی می دانند و خود را در چند دور به آزمایش گذاشتن وقت آن رسیده جای خود را به جوانان جوان وبادرایتیهمچون آقایان یونس امرایی بدهند ووبگذاريم جوانان باتلاش و خلاق وباسواد همچون شهرهای توسعه یافته سکان طرهان بزرگ رو بدست بگیرند و کسانی که دیگرتوان این کار را ندارننقش مشاوران امین این مرز بوم را برایشان انجام دهند باتشکر از مدیریت سایت وزین میرملاس

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ تیر , ۱۳۹۴ ۲۲:۳۲:

فقط شیخ صادق

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰:

فقط دکتر علیپور

[پاسخ]

کوهدشتی مقیم تهران پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۳۱ تیر , ۱۳۹۴ ۲۳:۴۹:

رای نه نه بیگونه علیپور برا وژمونه

[پاسخ]

رضایی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۰۰:۲۰:

موافقم با نظرتون

[پاسخ]

امرایی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶:

آقای امرایی رو به عنوان یک انسان پاک قبول دارم. ولی ایشان فعلا تجربه کافی در همه زمینه های انتخاباتی، عمرانی و غیره ندارند و ممکن هست همین بی تجربه بودن باعث دخالت دیگران در امورات و وظایف محوله به ایشان باشد. ونیز ایشان باید با صداقت بیشتر وارد این عرصه بشوند…………..

[پاسخ]

علی در گفته :

خوش امدی حاجاقای عزیز

[پاسخ]

اکبری در گفته :

الان بیشتر قدرت را میدانیم

[پاسخ]

حسینی در گفته :

درود بر شیخ صادق

[پاسخ]

امرایی در گفته :

منظرت بودیم

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

انصافاصیحبت های صادقانه ایی بود

[پاسخ]

قاسمی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۷:۵۶:

تشکر ..

[پاسخ]

امرایی ازرومشگان در گفته :

تشریف بیار حاج آقا مگر خودت کوهدشت ورومشگان را به طرف عمران وآبادانی ببری/ وگرنه بی همگان بسر شود /بی توبسر نمیشود/داغ تو دارداین دلم جای دگر نمیشود/ما مخلص روحانیتیم

[پاسخ]

حسینی در گفته :

باسلام.به نظرم جامعتین جواب نمیده چون امامی هرروزبیانیه میده آقای شاهرخی هم کوتابیانیست واین یعنی شکست اصولگرایان درشهرستان کوهدشت.

[پاسخ]

سوری لکی در گفته :

ای کاش مردم وهمین جوانها قدر شما رو بیشتر بدونند شما خیلی در کارهای عام المنفعه موفق عمل کردی

[پاسخ]

بازوند در گفته :

به خدا مردم رومشگان با شما بودند ولی عده ای خدانشناس نگذاشتند

[پاسخ]

حیدری در گفته :

اینطور به نظر حاجاقا با دست پر اومدند

[پاسخ]

عباسی در گفته :

امامی باید به نفع شیخ صادق کنار بکشد چون اقای قبادی بزرگ و بنیان گذار جریان راست بوده وهستند

[پاسخ]

روحانیت در گفته :

ما روحانیت کوهدشت حمایت قاطع خود را از حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی قبادی اغلام میکنیم

[پاسخ]

قبادی در گفته :

ای کاش مردم قدر صداقت شما رو بدونند

[پاسخ]

اسلامی در گفته :

در خدمت بودیم هستیم خواهیم بود

[پاسخ]

خوشناموند در گفته :

خیلی جالبه همین اقای کاییدی نماینده پلدختر که الان مخالف معشوره هستند در دوره حاجاقای شاهرخی به عنوان نماینده های استان برای حمایت از معشوره امضا کرده اند این یعنی نقش اقای شاهرخی قبادی در تعامل سازنده با سایر نماینده در راستای منافع مردم کوهدشت

[پاسخ]

محمد در گفته :

خوش آمدی شیخ صداقت

[پاسخ]

سعید قبادی در گفته :

سلام بنده بعنوان سرباز کوچکی از جریان اصولگرایی معتقدم تنها راه پیروزی این جریان در انتخابات آینده در گرو اتحاد حاج اقا قبادی و آقای امامی راد هستش و امیدوارم با هم متحد بشن که جریان اصولگرایی بیش از این ضربه نخوره

[پاسخ]

امرایی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰:

موافقم…….احسن…

[پاسخ]

امرایی در گفته :

حاج آقا شما عامل وحدت هستید وحضورتان شور انتخاباتی رابیشتر خواهد کرد

[پاسخ]

واقع بین در گفته :

آقای قبادی به نظرم با توجه به صحبتهایی که از مردم میشنوم شما بهتر است وارد انتخابات نشوی چرا که انتخابات و سیاست از دین و ایمانت کم میکند شما که کمبودی نداری و با محاسن سفید آخرای عمر به موعظه مردم مشغول باشی اثر بیشتری دارد و خودت را به خاطر زیاده خواهی دیگران خراب نکن . من حقیر قبلا” حساب دیگری روی شما باز کرده بودم ولی اکنون نظرم در مورد شما داره عوض میشه چرا که نمایندگی آن هم توی کوهدشت دین و ایمانت را میسوزاند. در ضمن امامی به هیچ چیزی راضی نمیشود . و اصلاح طلبان هم مدعی برد هستند و ملکشاهی هم که تا حدودی بیشتر مورد توجه مردم است خود را برای 4سال آینده آماده کرده امیدوارم نصیحت این حقیر را ملاحظه بفرمایید .دوست دار روحانیت معزز.

[پاسخ]

کوهدشتی اصل پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶:

واقع بین
میشه بفرمایید اقای ملکشاهی چطور خودشو برای دور بعد اماده کرده
1-دادن طرح جدایی رومشگان از کوهدشت و الحاق ان به پلدختر
2-عدم پیگیری سد معشوره و عدم اختصاص بودجه در وزارت نیرو برای سد معشوره در سال 94
3-پتروشیمی کوهدشت

[پاسخ]

رضا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲:

حاج اقا ٦٣ سال سن دارند كه اتفاقا يك فرد با تجربه وصادق بهتره براي مردم تا يك …

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱:

سياست ما عين ديانت ماست(شهيدمدرس) بنده كاملا بانظرات واقع بين مخالفم چراكه معتقدم نمايندگي مجلس امانتي است كه كه بايد به دست انسان صادق وامانتدار داده شود
ان الله يومركم ان تؤدوالامانات الي اهلها

[پاسخ]

امرایی در گفته :

اگه بدون تعصب قضاوت کنیم در بین اصولگرایان کسی به اندازه امامی راد محبوبیت ندارد الان هم رای اول است بدون شک البته در بین اصولی ها هر چند بنده به ایشان تمایلی برای رای دادن ندارم این کاملا فاحش است وهمه اذعان دارند هر چند پیش بینی نتیجه انتخابات بسیار دور از ذهن نیست اما در کل موفقیت اصولگرایان بسیار اندک است اکه چند دسته گی ایجاد شود که این احتمال به صفر میرسد وشک نکنید انتخابات به نفع اعتدال رقم می خورد به خصوص که این دولت هم پرونده هسته ای را هم دارد به سرانجام می رساند

[پاسخ]

طرفدارصداقت در گفته :

صداقت اقاي قبادي ستودني است

[پاسخ]

جانم فدای رهبر در گفته :

باسلام
اولین چیزی که باید مد نظر شما کاندیداتورا باشه مصلحت طرفداران اصولگرا را در اولویت قرار دهید وبه خاطر مشکلات خودتان طرفدارانتان را فدا نکنید
اتحاد داشته باشید، در انتخابات مجلس وریاست جمهوری کسی به فکر طرفداران اصولگرا نبود وشجاعت از خود گذشتگی نداشتید
لطفا، حتما راه چاره ای بیاندیشید ویکی شوید

[پاسخ]

کوهدشتی اصلاح طلب پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴:

در کوهدشت بچه حزب الهی ها و جبهه رو ها بیشتر اصلاح طلب بودن تا اصول گرا فراموش نشود

[پاسخ]

نصرت اله عزیزی در گفته :

باعرض سلام وقبولی طاعات همشهریان عزیز…احتراماباستحضارمیرسانددرطول سه دورگذشته کسانیکه باعث تفرق جریان اصولگرابوده اند ازنظر مادیگرصلاحیت کاندیاشدن راندارنددرثانی مردم این دیارخوب می فهمندچکار کنند شماهی بگید جامعتین جامعتین مایین که خوب میدونیم چکارکنیم ثالثاجریان اصولگرای شرق سه دوره پیاپی به اذعان موافق ومخالف سرنوشت انتخابات این شهر رارقم زده است لذاباادای احترام …باستحضار میرساند که این جریان که متشکل از کلیه اقشارمحترم وباحقوق مساوی وبدون کدخداوقیم می باشدفعلادرخصوص هیچ نامزدی اظهارنظرنکرده است ضمنا کلیه اخبارونظریات ما به صورت اطلاعیه رسمی منتشرخواهد شد هرگونه اظهارنظرشفاهی ازقول این جریان وجاهت قانونی ندارد باارزوی سلامتی وطول عمرباعزت برای مقام عظمای ولایت ومرجعیت

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۰۰:۵۱:

دوست عزیز از حالا ساز تفرقه کوک نکن لطفا منیت ها را کنار بزنید این جریان شرق کی پیدا شده ما خبر نداریم حتما به دنبال اختلاف به نفع ملکشاهی هستید اصولگرایی فقط یک کاندید یک رای تمام

[پاسخ]

چهارقلا پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴:

حالا تو چه کاره ای که بیانیه میدی ؟

[پاسخ]

ازادبخت پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴:

این جریان که همان جریان سوم هست که اقای قبادی در کمال تواضع ان را بخش سوم ومهم جریان اصولگرا نام برده

[پاسخ]

کونانی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۱۳:۲۶:

جناب آفای عزیزی میشه بفرمایید شما چه سمتی در جریان اصولگرایی دارید که اینجوری نسخه شفابخش میپیچید؟

[پاسخ]

نادر قلی افشار ع پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۳ تیر , ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵:

آقای عزیزی لطفا شما در کار بزرگان دخالت نکنید اصلا چطور به خودتان اجازه می دهید در مورد جریان اصولگرایی صحبت کنید جنابتان با همفکری وهم رایی اصلاحطلبان موفق شدید چندماهی بر منصب بخشداری یک بخش جلوس زنید در ثانی اصولگرایان شما را اصلا از خودشان نمی دانند .

[پاسخ]

عزیز پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۴ تیر , ۱۳۹۴ ۱۶:۳۶:

البته نیروهای شاخص اصلاح طلب همگی به قبادی رای دادند اگر رای اصلاح طلبان بداست پس برای آن جناب نیز خیلی بدتراست

[پاسخ]

امیر پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۹ تیر , ۱۳۹۴ ۰۰:۵۷:

آقای عزیزی نظر شخصی خود را به اصولگرایان شرق نسبت ندهید شرق بطور واحد با حاج آقا شاهرخی می باشند و شما هم به یاری خدا به زودی به ما می پیوندی

[پاسخ]

حمید در گفته :

حاج اقا آدم سلیم النفسی است اما تعداداندک نزدیکان شما دور قبل فرصت را ازتان گرفتند ووارد این وادی شدن به صلاح نیست

[پاسخ]

اصولگرا در گفته :

درود بر شیخ صادق

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اولا اقاي قبادي أولين نماينده ايي هستند كه به برخي اشتباهات خود شان. اعتراف كرده / ثانيا اگر انتخابات سالم باشه وكسي هم رد صلاحيت نشه قبادي و كوراني فر به مرحله دوم ميرند

[پاسخ]

سلام حاجي خدا قوت … حاجي اگر ا منه مشنوي ناي هم بنفع وژته هم ايمه…

[پاسخ]

معصومی در گفته :

فقط حاج علی امامی راد .

[پاسخ]

سوري در گفته :

شيخ علي قبادي داراي سابقه سياسي بيشتري ، ونزد اصولگرايان محبوبيت بيشتري دارند پس از منظر واقع گرايان قبادي نيازي با اءتلاف با امامي وهركس ديگري ندارند وتحليل سياسي اراء اين را اثبات مي كند كه قبادي نماينده است حتي با 20هزار راي خواهشن ما دلسوزان واقعي انقلاب را سر در گم نكنيد

[پاسخ]

سوری رومشگان در گفته :

فقط دکتر ملکشاهی

[پاسخ]

اميري در گفته :

باتوجه به برداشتي كه از فرمايشات آقاي شاهرخي مي شود احتمالا نظر جامعتين كس ديگري باشد در هر صورت آقايان بايد به نظر بزرگان ا زجامعتين تمكين كنند وگرنه اصولگرايان باهيچ كسي عقد ماندگاري براي هميشه نبسته اند قحط رجال كه نيست اين آقايان به خاطر مسايل شخصي خودشان باعث انشقاق وشكاف ميان اصولگرايان شده اند .اصولگرايان بي كينه بايد فارغ ازاين مسايل خودشان تصميم بگيرند، تاجايي كه من اطلاع دارم اين آقايون هنوز كسي سراغشون جهت اعلام كانديداتوري نرفته چرا برطبل تفرقه مي زنند مگه سند اين موضوع بصورت شش دانگ به نام ايشون ثبت شده است كه ديگري حق حضور ندارد

[پاسخ]

میثم فیضی (دانشجو) در گفته :

خدا ترس بودن ، صداقت داشتن ، کار عمومی انجام دادن و … خصوصیات بارز حاج آقا شاهرخی است

اصلحیت ایشان برای همگان آشکار است قطعا ورود روحانی صادق به نفع آحاد مردم می باشد

انشاالله مردم در رای خود مسئول بودن در قبال انتخاب صالح ترین فرد را لحاظ کنند .

[پاسخ]

شهریار گراوند در گفته :

سلام ودرود بر حاج اقا شاهرخی قبادی احساس می کنیم ورود شما به انتخابات موجبی است برای به صندوق انداختن یک رای با خیال راحت و بدون نگرانی از اینده چون می دانیم هم امین هستید و هم به نحو احسن پیگیر حقوق موکلین خود هستید . خداوند نگهدارتان

[پاسخ]

گلاره پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹:

خداقوت آقاي گراوند

[پاسخ]

با سلام خدمت آقای قبادی عزیز.فدای داری
در ضمن آقای آزادبخت متن پر از غلط املایی است لطفا اصلاح گردد.

[پاسخ]

کونانى در گفته :

اى کاش مردم بازنده کوهدشت قدر شىخ را بىشتر بدانند.

[پاسخ]

گراوند در گفته :

حاج اقا درصورت اتحاد واتلاف با اقای امامی بیا و گر نه رای نمی دیم

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

ضمن آرزوی سلامتی برای آقایان شاهرخی قبادی واما می راد تا زمانی باهم متحد نشوید مردم از شما حمایت نخواهند کرد

[پاسخ]

رشنو در گفته :

ماطایفه بزرگ رشنودفاع قاطعانه خودت راازحسن قبادی فرزند شیخ صادق اصولگرا اعلام مینماییم

[پاسخ]

امرایی ارشیا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۵:۰۳:

برادر تو این زمانه سیاست کاری کرده پسر وپدر تو یه خانواده تو دو مسیر ند با هم جمع نمی شن جنابعالی از طرف قوم بزرگ رشنو بلند گو به دست می گیری و میگی ……………………

[پاسخ]

قاسمی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۷:۳۶:

برادر عزیز رشنو جان بهتراست فقط به اسم خودت کامنت بگذاری وخودت رو بدون هیچ هویتی به جای طایفه بزرگ رشنو امرایی جا نزنی تا جای که من ازرشنو دیده ام و می شنوم طایفه بزرگ رشنو امرایی به اتفاق اکثریت عزم خود را برای پیروزی برادر دکتر یونس امرایی جزم کرده اند باتشکر ازمدیریت سایت

[پاسخ]

شهرام رشنو پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۸:۴۱:

ما اصلاح طلبیم حاجی….

[پاسخ]

دوست در گفته :

زنده باد حاج آقا قبادی، چون گذشته بل بهتر بخاطر درس گرفتن از اشتباهات و اصلاح آنها اما پیگیر، صادق و پرتلاش وصدالبته جوابگو
به انید پیروزی حاج اقا،

[پاسخ]

مهرداد امرایی از رومشگان در گفته :

حاج آقا اجازه بدهید یا صیداحمد طاهری یا علی امرایی(کوچکعلی)اینبار بیایندبه میدان وشما هم حمایت بفرمایید حتما برد با جبهه اصولگرایی خواهد بود

[پاسخ]

کوهدشت 1404 پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ تیر , ۱۳۹۴ ۱۸:۱۰:

جناب مهرداد امرایی برکسی پوشده نیست که ما فقط دنبال برد نیستیم بلکه دنبال توسعه کوهدشت و رومشگان هستیم و این حاصل نمی شود مگر با حضور افراد برجسته وباسواد همچون دکتر یونس امرایی

[پاسخ]

امرايي در گفته :

شما را به خداي واحد قسم ميدم الكي كامنت ننويسيد.با حاج آقا چكار داريد. وجداني خودتون ميدونيد آقاي ملكشاهي اين بار هم نماينده است .چرا مردم اذيت مي كنيد .

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

سلام حاج اقا خوش امدید ، منتظر اعلام ورود تان بودیم .

[پاسخ]

رومشکانی در گفته :

سلام از قبادی وامامی یکی راضی شوید این صحیح تر است تاهر دو

[پاسخ]

صابر نوريان در گفته :

سلام حاج آقااز صداقت شما بسيار خرسندوخوشحال شديم كمافي السابق از ارادتمندان وحاميان حضرت عالي هستيم اما يك نكته را ياداور شويم شما دربيانات خود اظهار داشتيد طيف اصولگرايي به سه دسته تقسيم شده است وحال اينكه طيف اصولگرايي دوشاخه است يك طيف از طرفداران حضرتعالي براين اعتقاد استوارند وطيف ديگر وابسته به اقاي امامي راد هستند وطيف سومي وجود ندارد كه به افراد غير راي بدهند چونكه اعتقاد قاطبه مردم كوهدشت براين راي استوار است كه طيف سوم وكانديداي مورد نظر انها هيچ سنخيتي با جريان اصولگرايي ندارد علي ايحال محبوبيت شما در قلوب مومنين وولايتمداران شهرستان تثبيت شده و پا برجاست

[پاسخ]

صابر نوريان از كوهدشت در گفته :

سلام حاج آقااز صداقت شما بسيار خرسندوخوشحال شديم كمافي السابق از ارادتمندان وحاميان حضرت عالي هستيم اما يك نكته را ياداور شويم شما دربيانات خود اظهار داشتيد طيف اصولگرايي به سه دسته تقسيم شده است وحال اينكه طيف اصولگرايي دوشاخه است يك طيف از طرفداران حضرتعالي براين اعتقاد استوارند وطيف ديگر وابسته به اقاي امامي راد هستند وطيف سومي وجود ندارد كه به افراد غير راي بدهند چونكه اعتقاد قاطبه مردم كوهدشت براين راي استوار است كه طيف سوم وكانديداي مورد نظر انها هيچ سنخيتي با جريان اصولگرايي ندارد علي ايحال محبوبيت شما در قلوب مومنين وولايتمداران شهرستان تثبيت شده و پا برجاست

[پاسخ]

گراوند هم آبادی در گفته :

فقط خدا

[پاسخ]

حاج آقا پاتون روچشم ؛ خوش آمدید

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

در مورد نظرتون کاملا موافقم

[پاسخ]

حقیقت در گفته :

نیت داشتم به امامی رای بدهم و برایش زحمت زباد بکشم ولی از زمانی صداقت و صبوری و سخاوت شما را دیدم و با احترام به مردم تکروی نکردید حسن نیت خود را نشان دادید

[پاسخ]

شهروند در گفته :

حاج آقا شما که خودت انگیزه نداری چرا به توصیه دوستانی وارد صحنه میشوید که فقط برای عقده خودشان نسبت به امامی شمارا وارد این بازی میکنن تا جریان اصولگرایی رو به شکست بکشانند

[پاسخ]

آدینه وند در گفته :

امامی راد در صدر نظرسنجی افکار عمومی می باشد بنظرم می بایست برای رای مردم ارزش قایل بود

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۲۳:۲۵:

آدینه‌وند‌عزیز‌درست‌میگن‌اما‌کو‌گوش‌شنوا

[پاسخ]

مرادی در گفته :

بر اساس گفته و جلساتی که برگزار شده احتمال زیاده گزینه وحده اصلاح طلبان جناب آقای محمد آزادبخت هست.

[پاسخ]

رشنو امرایی در گفته :

فقط برادر ارزشی و با سواد و دلسوز و بادرایت و با برنامه دکتر حاج یونس امرایی

[پاسخ]

م فلاح در گفته :

ضمن تشکر از سایت میر ملاس بابت مصاحبه با کاندیدای احتمالی به نظر می رسد با توجه به ظرفیت علمی و فرهنگی شهرستان کامنتهای ارائه شده در جهت تضعیف یا تقویت شخص خاصی نباشد و بیشتر مطالبات واقعی که قابلیت کاربردی و اجرایی داشته باشد و بدور از تخیل گرایی باشد تا در پایان با جمع بندی مطالبات کار گروهی جهت اجرایی شدن ان تشکیل شود که در نوع خود یک گام به جلو محسوب شده شاید بتواند دوای دردی از این همه درد مردم را که همیشه حضور فعال در انتخابات دارند و در پایان سر خورده می شوند باشد با تشکر

[پاسخ]

محمد مهدی در گفته :

ملکشاهی برنده میدان است شک نکنید

[پاسخ]

بیطرف در گفته :

به امید موفقیت وپیروزی جنابعالی ،همه مردم فهیم کوهدشت قدردان دلسوزی های شما هستند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

به خداوندی خدا کوهدشت نماینده ایی به کارامدی وصداقت حاجاقا قبادی نداشته است

[پاسخ]

چراغی در گفته :

ما تا الان با امامی بودیم ولی الان با شیخ هستیم

[پاسخ]

مرزنشین پایدار در گفته :

یقینا امامی راد ادم بادرایتی است و به وحدت می اندیشد اما اگر باز کوهدشتیهای مقیم تهران بگذارند

[پاسخ]

جمعیتی خیلی کثیر از مردم شریف کوهدشت رومشگان در گفته :

سلام
همه کاندیداها از امامی گرفته تاشیخ قبادی وتا ملکشاهی همه امتحان شدن بدانید در این دوره اولا الحمدالله انتخابات استانی که هم رد شد دیگه شما خدا نگهدار بگذارید شخص لایق کارکن دولتی بیاید ومی آید،ودیگه اینقدر خودتان برای هم اینقدر سه نفرات برای هم شاخ نشونه نکشید خدانگهدارتآن بگذارید جوان تازه نفس کاردانی بیاید می آید انشاالله

[پاسخ]

محمد در گفته :

حیف که اصلاح طلبا با دلشوره وارد انتخابات میشن بخاطر عدم و تایید صلاحیتشان و گرنه نشان میدیم که اکثریت با اصلاح طلبان همیشه بوده. درود بر مومنی

[پاسخ]

انلاین در گفته :

سلام بر روحانی صبور، صادق و زحمتکش
ورود شما را به انتخابات به فال نیک میگیریم، با تمام وجود درخدمت شما هستیم
اما تنها مشکل اتحاد بین شما وآقای امامی ضروری است، حتما چاره اندیشی شود
حاج آقا تمام نیروهای ارزشی کنار زدند ومدیران نالایقی وناکارآمد مردم بیچاره کردند
لازم است اتحاد راحفظ کنید، اگه این کار نکنید اصولگرایان واسه شما ارزش ندارند

[پاسخ]

فرهنگی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۰۰:۵۲:

دمت گرم

[پاسخ]

امیررضا در گفته :

ب قطع یقین میگویم نماینده مورد نظر اصلاحات حاج مصطفی آزادبخت با برادر عزیز ایشان یونس آزادبخت هست ب امید پیروزی اصلاحات

[پاسخ]

نسل سوم در گفته :

وامصیبتا بر این شهر بی کس و کار

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

آقای قبادی وامامی با سلام بر هر دوی شما -جریان اصولگرایی به دنبال وحدت است ودر صورت وحدت شما دو نفر وارد عرصه خواهد شد لطفا اگر به فکر اصولگرایی وپیروزی هستید در صورت وحدت بیایید در غیر این صورت خواهشا هیچ کدوم نیایید تا مردم هم راحت تر برا خودشان تصمیم بگیرن دیگر توان باخت نداریم وشریک باخت نیستیم یادتون نرفته که بخاطر اختلاف شما دونفر این جریان چها که نکشیدن به حرفهای الکی چند نفر که خود را عقل کل میدانند وبا تحلیل های الکی وصرفا به دلیل اغراض شخصی تیشه بر ریشه وحدت میزنن توجه نکنید درتهران خودتان بشینید ومشکلات واختلافها را حل کنید اختلاف وکدورتهای شما از ایران آمریکا یا ایران وعراق وووووبدتر که نیست الان دارن مذاکره میکنن تابه را حل برسن پس شما هم گوش به حرف دیگران که به اسم طرفدارو هرچی صرفا تلاش میکنن که بجای وحدت تفرقه بکارن توجه نکنید وحدت تنها راه پیروزی است برای جریان اصولگرایی قبادی با امامی هیچ فرقی ندارن ما شما را در یک راه ویک سنگر میخواهیم نه روبروی هم پس شما را بخدا به فکر طرفداران باشید نگذارید این اختلاف بیخودی ریشه ای شود وبه طرفداران که همه دوست ورفیق وهمکار هستن سرایت کنداگر یکی شدید ما هم هستیم اگر نه شما را بخیر وما هم خدایی داریم

[پاسخ]

طرهانی پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۴ تیر , ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲:

سلام و دورد بر شما

[پاسخ]

ره گذر در گفته :

درودبرحاج اقاقبادی.اگه بیاداینبارحتما رای میاره بااختلاف چشمگیر.

[پاسخ]

شهروند در گفته :

فقط وحدت اگر وحدت کردید باهم امامی و قبادی ماهم با تمام توان هستیم اگر نه پس وجدانا به حرف افراد سبک فکر که به دلایل عقد های شخصی چه با شما دارن ویا با امامی دارن توجه نکنیدما از تحلیل های اشتباه این استخوان داران بی استخوان زیاد ضربه خوردیم متاسفانه شما هم هر دونفر این افراد را دلسوز فرض میکنیدپس لطفا در پایتخت ودر خفا به هر شکل ممکن وحدت نمایید ما هم حوصله برا باخت نداریم اگر یکی شدید بیاید در کنار هم تبلیغ کنید وگرنه لطفا دغدغه هم درست نکنید

[پاسخ]

مهرداد در گفته :

نماینده اصلاح طلبان از بین حاج مصطفی ازادبخت یا محمدی ازادبخت یکی باید بمونه با محوریت مومنی و اسفندیاری وغضنفری

[پاسخ]

رامین پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۱۵:۳۴:

دوست عزیز آقای محمدی ازادبخت و مصطفی ازادبخت هر دو مثل برادر و هم فکر هستن ولی بنده تا جایی که اطلاع دارم آقای مصطفی ازادبخت قرار است معاون امنیتی استاندار همدان شود. و در انتخاباتثبت نام نکند. و آقای محمدی ازادبخت گزینه وحده اصلاح طلبان هست

[پاسخ]

مریدحقیقت در گفته :

حاج شاهرخی خدا کند که بیایی

[پاسخ]

کارشناس در گفته :

شیخ آدم صادقیست و صداقت هم اساس عملکرد…من یک نوجوان بودم گفتند امامی نماینده کوهدشت است ، پیر شدم ریشم سفید شد گفتند امامی نمایده کوهدشت است …آقای امامی 12 سال نماینده دریغ از یک کار عمرانی با چه عملکردی وارد عرصه میشوید

[پاسخ]

معتقدم معشوره اجرایی نمیشود در گفته :

نماینده پلدختر : با ایجاد سد معشوره در کوهدشت مخالفم / وزارت نیرو سال ۹۴ اعتباری برای معشوره تخصیص نداد / معتقدم معشوره اجرایی نمیشود
نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: ظرفیت سد معشوره به یک ششم کاهش یافته است. به گزارش میرملاس دکتر علی کائیدی در گفت‎وگو با ایسنا ، افزود: در جلسه هیأت دولت در استان با ایجاد سد معشوره در کوهدشت نیز مخالف بودم و این سد با آن کیفیت اولی ساخته نخواهد شد، چراکه ظرفیت […]

نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: ظرفیت سد معشوره به یک ششم کاهش یافته است.

به گزارش میرملاس دکتر علی کائیدی در گفت‎وگو با ایسنا ، افزود: در جلسه هیأت دولت در استان با ایجاد سد معشوره در کوهدشت نیز مخالف بودم و این سد با آن کیفیت اولی ساخته نخواهد شد، چراکه ظرفیت آن به یک ششم کاهش پیدا کرده و تنها آب شرب کوهدشت را تامین خواهد کرد.

وی بیان کرد: در بودجه سال ۹۴ تنها ۵۰۰ میلیون تومان برای سد معشوره اعتبار در نظر گرفته شده و این در حالیست که وزارت نیرو نیز برای امسال هیچ تخصیص آبی‌ برای آن در نظر نگرفته است.

کائیدی گفت: در جلسه هیأت دولت با سازمان‎های ذیربط مکاتبه کردم که ظرفیت سد معشوره به یک ششم ظرفیت اولیه کاهش یافته است و معتقدم که سد معشوره اجرایی نخواهد شد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس اظهار کرد: با توجه به اقتصاد مقاومتی باید مصرف آب مدیریت شود.

[پاسخ]

معتقدم معشوره اجرایی نمیشود پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ تیر , ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹:

جهت استحضار نماینده فعلی جناب ملکشاهی

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

با سلام خدمت کلیه دوستان,, امدن شیخ صادق نشون از امدنی با قدرت میده که در اینده ای نزدیک.نشون میده من بهش رای ندادم اما شکی نیست انتخابات امسال برنده ای جز ایشان ندارد در ضمن اقایون طرفدار یونس امرایی میشه اسم ۱۰نفر از کسانی که تو روستای رشنو ()زادگاهش) بهش رای میدن ببری مثلا….

[پاسخ]

بخش زیادی از فرهنگیان طرهان در گفته :

ما فرهنگیان اصلاح طلب طرهان حمایت قاطع خود را از استاد عزیز محمدی آزادبخت می کنیم.ایشان یکی از اصلاح طلبان خوشنام شهرستان هستند و قطعا وحدت بر سر ایشان شکل می گیرد.

[پاسخ]

شهرستان رومشکان در گفته :

ما مردم ولایتمدار شهرستان رومشکان همچون گذشته حمایت قاطع خود را از جناب آقای دکتر ملکشاهی اعلام میداریم

[پاسخ]

ضرونی در گفته :

اصلاح طلبان روی هیچ گزینه ای به وحدت نمی رسن جز جناب آقای محمد آزادبخت. زیرا هم مورد تایید آقایان مومنی اسفندیاری و سید مهدی موسوی هست. و هم تنها گزینه ای هست که آقای دوستی او را می پذیرد و از ایشان حمایت می کند. خوده آقایان هم به این قضیه پی بردن و احتمال خیلی زیاد جناب ازادبخت گزینه اصلی اصلاح طلبان خواهد بود. با انتخاب محمد آزادبخت وحدت را بعد از چندین سال به اصلاح طلبان هدیه دهیم. به امید پیروزی اصلاح طلبان در سراسر کشور

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

سوادفرهنگی‌را‌ببینید‌(بخش‌زیادی‌از‌فرهنگیان‌طرهان‌حمایت‌قاطع‌خود‌را‌از‌محمدی‌آزادبخت‌میکنیم)آنوقت‌همین‌آقایان‌میخوان‌بشن‌رئیس‌اداره‌جات

[پاسخ]

سعید در گفته :

مااهالی قبرموسی حمایت خود را از حاج اقا قبادی میکنیم خوش امدی برادر ارزشمند

[پاسخ]

جوانان طرهان بزرگ در گفته :

بار دیگر می آیم و ثابت می کنیم که جوانان در تصیمیم های بزرگ نقشی اساسی وراهبردی دارنند وبا اتحاد و با تحقیق و تلاش در انتخاب فردی اصلح وبا درایت وشایسته دست به تحولی جدید در ساختار سنتی سیاسی این مرز و بوم می زنیم ودر راه تلاش در توسعه طرهان بزرگ از برادرانی چون دکتر یونس امرایی حمایت می کنیم .

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

اقای کوهدشتی گل! توجه داشته باش الان قرن بیست ویکه!دوران ارباب رعیتی تمام شده!یک ذره برای نظرمردم ارزش قایل باش. بازی اقای اسفندیاری وو… کی قرار است تمام شود؟کسب تکلیف ازبرخی که فقط در شادیهای سیاسی من وتو شریکند تا کی؟!هم ما وهم اصول گرایان تا وقتی این افراد سنتی وازمون پس داده راارباب خود میدانیم همچنان در ورطه خمودگی درجا خواهیم زد!!!

[پاسخ]

مهرداد پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۴ تیر , ۱۳۹۴ ۱۶:۳۰:

احسنت

[پاسخ]

خووووووووووووش اووووووووومديييييييييييي …….. حماييييييييييت حمايييييييييت………. فداييييييييي داري حاج اقا…………

[پاسخ]

باجوانان در گفته :

جناب اقای قبادی باتمام احترامی که برای حضرتعالی قائلم .خواهش میکنم جابرای جوانان باز بگذارید تاوارد این عرصه بشن .با ایده های نو .باتفکرات جدید .وازشون حمایت کنین .چون این حوزه انتخابیه نیاز دارد که نمایندگانش جوانانی باشند با شور تا درراه ابادانیش تلاش کنند

[پاسخ]

امیر در گفته :

آقا ی عزیزی نظر شخصی خود را به اصولگرایان شرق نسبت ندهید شرق بطور واحد با حاج آقا شاهرخی می باشند و شما هم به یاری خدا به زودی به ما می پیوندی

[پاسخ]

عینی زاده . م در گفته :

افراد آگاه معتقد دلسوز باید باید وضع اصولگرایی و اصول گرایان را نقد کنند اینکه از این نام کاندیداها و حواریون آنها چه استفاده هایی می کنند . این بررسی دفاع از آرمان های انقلاب است و نباید در مرد آن کوتاهی شود . آنها که بیدارند می دانند چه گذشت ؟

[پاسخ]

اسماعیلی:س در گفته :

خدانابودکه،جنابازیتان/اشیخ تادکتر،تاگه قاضیتان/کارکلتان بیه وجنابازی/اجیای پیشرفت.وکویشت سازیتان/

[پاسخ]

سلام به مدیر مسئول میر ملاس من حدود ده سال است که در شهرستان نیستم و به اقتضایی کار به ترک سرزمین مادری خود نموده ام اما این را می دانم و با تمام وجود خود لمس کرده ام که هر نماینده ای در شهرهای که من دیده ام از مرکز کشور تا غرب و جنوب ابتدا با برنامه منسجم وارد عرصه رقابتی انتخابات شده و پس از پیروزی پیگیر وعده های داده شده به مردم می شود نه اینکه بعد از پیروز شدن در انتخابات برنامه نداشته باشد و بعد از اتمام دوره نمایندگی اش تازه برای شرکت در دوره بعد از دوره ای که از ورود به مجلس بازمانده اعلام کند که از داشتن برنامه برای آبادانی شهرها و روستا ها غفلت نموده اند با یک حساب سرانگشتی می توان گفت در طول دوره چهار سال تصدی ایشان با توجه به جمعیت شهرستان چند میلیون ساعت از عمر مردم تلف شده است که هر لحظه از آن اگر مردم را با برنامه ای منسجم برای آبادانی شهر و روستا به یاری می طلبیدن اوضاع الان دگر گونه بود در پایان عزیزان بدون هیچ حب و بغضی فردی را انتخاب کنید که با برنامه در مجلس وارد شود تا آن برنامه را پیگیری نموده و در هنگام تنظیم بودجه در مجلس و طرح های ملی حرفی برای گفتن داشته باشد و از الان به فکر فرزندان نوپای شهرستان باشید وسلام

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :