کد خبر : 71428
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 252 بازدید

شاهرخی : سلامت انتخابات و صیانت کامل از آراء مردم رکن اصلی انتخابات است

  معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت : سلامت انتخابات و صیانت کامل از آراء مردم رکن اصلی انتخابات است . به گزارش میرملاس ؛  سعید شاهرخی در نخستین جلسه ستاد انتخابات این استان ضمن تبیین سیاستهای ستاد انتخابات برای برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری افزود :مسوولیت […]

IMG_0616

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت : سلامت انتخابات و صیانت کامل از آراء مردم رکن اصلی انتخابات است .

به گزارش میرملاس ؛  سعید شاهرخی در نخستین جلسه ستاد انتخابات این استان ضمن تبیین سیاستهای ستاد انتخابات برای برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری افزود :مسوولیت برگزاری انتخابات، مسوولیتی بسیار مهم و حائز اهمیت است و مسوولان برگزاری انتخابات هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی می بایست به دقت به وظیفه خود عمل کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با تشریح تاکیدات ریاست محترم جمهور جهت برگزاری شکوهمند دو انتخابات پیش رو ، افزود: شاخصه اول برگزاری انتخابات برای ما، صیانت از آراء مردم و پیروی از دستور مقام معظم رهبری مبنی بر حق الناس بودن رأی مردم است و لازم است مجریان برگزاری انتخابات،با جدیت تمام تلاش خویش را برای صیانت از رأی مردم و زمینه سازی برای حضور حداکثر مردم در این حماسه ملی به کار گیرند.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی را بسیار واجد اهمیت دانست و گفت: حضور مردم در تعیین سرنوشت خود در انتخابات پشتوانه عظیم ملی و لبیک گفتن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هر چه بستر حضور آحاد مردم در صحنه انتخابات فراهم تر شود ، قدرت نمایی بیشتری از مردمی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی را شاهد خواهیم بود.

شاهرخی با بیان اینکه لازم است فضای سیاسی جامعه به گونه ای مهیا شود که هم انتخاب کنندگان و هم انتخاب شوندگان فرصت مناسب و برابر برای معرفی و شناخت متقابل پیدا کنند، گفت: مردم ما در طی انتخابات های برگزار شده در دوران نظام شکوهمند انقلاب اسلامی، همواره حقانیت و حضور پرثمر خود را در صحنه نشان داده اند و پس از هر انتخابات، مشارکت حداکثری مردم در سرنوشت خویش ، موجب سربلندی و عزت کشور در عرصه بین المللی شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات زمانی اتفاق می افتد که اعتماد سازی افکار عمومی انجام پذیرد گفت: لازم است کلیه اعضاء ستاد انتخابات استان بی طرفی کامل در روند برگزاری انتخابات داشته و به عنوان امانت دار مردم، تنها به وظیفه اصلی خود بپردازند.

رئیس ستاد انتخابات استان تاکید کرد که همه مجریان انتخابات مکلفند در جهت سلامت و صیانت کامل از آراء مردم تلاش کنند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

با سلام
اقاي شاهرخي جنابعالي و همه اعضاء ستاد انتخابات را به خون شهدا قسم ميدهيم، آخرت خودتان را براي دنياي ديگران نسوزانيد و نهايت تلاش خود را براي برگزاري انتخابات سالم بكارگيريد.

[پاسخ]

حامی دولت تدبیر و امید و نا امید از مدیران فعلی پلدختر در گفته :

انتظار از مدیران ارشد استانی : بعضی از مدیران که از مدیران دولت قبلی هستند .بقای خود را در بقای نمایندگان فعلی میبینند از همین حالا دارن تبلیغات میکنند و بعضی از همکاران را وادار میکنند تا برای فلانی جلسه بگیرند .انتظار میرود در قالب بخشنامه ای به تمام ادارات کل در این خصوص حسیاسیت موضوع اطلاع رسانی شود و با موارد برخورد قاطع صورت گیرد .چون این رفتارها باعث نارضایتی و نا امیدی به دولت تدبیر و امید میشود . متشکرم

[پاسخ]

محمدی در گفته :

جناب شاهرخی مقهور فشار افراد لا ابالی و بی قید نشو و از رای مردم صیانت کن . جدت کمکت بده

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :