کد خبر : 71430
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 921 بازدید

اعضاء ستاد انتخابات لرستان معرفی شدند

  به گزارش میرملاس  ؛ در جلسه ستاد انتخابات استان، محمد روز پیکر سرپرست دفتر امور سیاسی و انتخابات به‌عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات و بهرام رشیدی نیا مشاور استاندار لرستان و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل به‌عنوان عضو و مسئول کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات معرفی شدند. در این جلسه کامبیز پورسیف مدیرکل فناوری اطلاعات […]

13931206092841654815274

 

به گزارش میرملاس  ؛ در جلسه ستاد انتخابات استان، محمد روز پیکر سرپرست دفتر امور سیاسی و انتخابات به‌عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات و بهرام رشیدی نیا مشاور استاندار لرستان و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل به‌عنوان عضو و مسئول کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات معرفی شدند.

در این جلسه کامبیز پورسیف مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری لرستان به‌عنوان مسئول کمیته فناوری اطلاعات انتخابات، احسان جهانیان مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری به‌عنوان عضو و دبیر ستاد امنیت انتخابات معرفی شدند.

همچنین در این جلسه مسعود رستمیان مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری به‌عنوان مسئول کمیته استعلامات و حراست انتخاب و حمید کشکولی مشاور استاندار لرستان و مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری لرستان نیز به‌عنوان مسئول کمیته حقوقی انتخابات معرفی شدند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

قاسمی در گفته :

باسلام وآرزوی طاعات وعبادات همه عزیزان وآرزوی موفقیت برای همه ی کسانی که در راه خدمت به مردم به دور از تعصب و جناح وباند تلاش می کنند امیدوارم در این مقطع حساس با صیانت از آرا وبه دور از جریانات مخرب شاهد اعتلا و پیشرفت استان عزیزمان به خصوص حوزه شهرستانهای کوهدشت ورومشگان باشیم باتشکر از مدیریت سایت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :