کد خبر : 71433
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 369 بازدید

استاندار لرستان : دولت 12 هزار میلیارد ریال در لرستان سرمایه گذاری می کند

    استاندار لرستان گفت: دولت طی سال جاری حدود 12 هزار میلیارد ریال در استان سرمایه گذاری می کند.  به گزارش میرملاس ، هوشنگ بازوند در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان  با حضور نمایندگان الیگودرز، سلسله و دلفان افزود: جمع کل اعتبارات عمرانی سالجاری شش هزار و 240 میلیون ریال است.  وی […]

 

_MG_0338

 

استاندار لرستان گفت: دولت طی سال جاری حدود 12 هزار میلیارد ریال در استان سرمایه گذاری می کند.

 به گزارش میرملاس ، هوشنگ بازوند در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان  با حضور نمایندگان الیگودرز، سلسله و دلفان افزود: جمع کل اعتبارات عمرانی سالجاری شش هزار و 240 میلیون ریال است.

 وی اظهار داشت: با هدف گذاری جذب حدود پنج هزار  و 500 میلیارد ریال از اعتبارات متمرکز و شناور در وزارتخانه ها، دولت در سال 94 حدود 12 هزار میلیارد ریال برای توسعه و سرمایه گذاری استان سرمایه گذاری خواهد کرد.

 استاندار لرستان یادآور شد: در سفر هیات دولت به لرستان 9 هزار و 300 میلیارد ریال اعتباربرای این استان مصوب شد که در این راستا مقرر شد سه هزار میلیارد ریال در سال 93 و بقیه در سال 94 محقق شود.

 وی با بیان اینکه از این میزان اعتبار سال 93 حدود 99 درصد تخصیص یافته است گفت : در مجموع در سال گذشته میزان اعتبارات ملی استانی شده ،استانی اعتبارت سفر حدود شش هزار و 40 میلیارد ریال بوده است.

 وی اظهار کرد : همچنین میزان اعتبارات ملی در لرستان حدود چهار هزار و 40 میلیارد ریال بوده است .

 وی تصریح کرد : در سال گذشته 10 هزار میلیارد ریال اعتبار به سرمایه گذاری استان اختصاص یافته است که از این میزان 86 درصد محقق شده است .

 بازوند گفت : در سال گذشته میزان اعتبارات تخصص یافته به استان حدود سه سال قبل بوده چراکه تخصیص اعتبارات استان در سه سال گذشته به طور متوسط از 18 تا 24 درصد بوده است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خدا قوت استاندار…خدايا اگر ما طي اين دهه ها گذشته اين چنين استانداري داشتيم بدون شك وضعيت لرستان بهشت برين بود.

[پاسخ]

محمد در گفته :

جناب مهندس بازوند ای کاش به فکر تغییرات مدیرانت هم بودی.مدیران دوران دولت قبل با 8و 10 سال مدیرت باز هم در راس حضور دارند.ای کاش …مثه مدیر برق .راه و شهرسازی.آب.شرکت غله.و…

[پاسخ]

غلامرضا صالح در گفته :

جناب اقای بازوند از زحمات شما متشکریم ان شاءاله موضوع سد معشوره را فراموش نکنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :