کد خبر : 71452
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 126 بازدید

نخستین شماره‌ی بلوطستان منتشر شد

    شماره‌ی نخست نشریه‌ی فرهنگی-اجتماعی بلوطستان که بهمن‌ماه سال گذشته از هیأت نظارت بر مطبوعات مجوز انتشار گرفته بود، منتشر شد و بر پیش‌خوان دکه‌ها نشست. به گزارش میرملاس ؛  شماره‌ی نخست بلوطستان دارای ۱۶ صفحه‌ی تمام رنگی با بهای ۵۰۰ تومان و به تاریخ تیرماه ۱۳۹۴ (ژانویه ۲۰۱۵ // رمضان ۱۳۴۶) به زیور […]

baloutestan

 

 

شماره‌ی نخست نشریه‌ی فرهنگی-اجتماعی بلوطستان که بهمن‌ماه سال گذشته از هیأت نظارت بر مطبوعات مجوز انتشار گرفته بود، منتشر شد و بر پیش‌خوان دکه‌ها نشست.

به گزارش میرملاس ؛  شماره‌ی نخست بلوطستان دارای ۱۶ صفحه‌ی تمام رنگی با بهای ۵۰۰ تومان و به تاریخ تیرماه ۱۳۹۴ (ژانویه ۲۰۱۵ // رمضان ۱۳۴۶) به زیور طبع آراسته گردید، این نشریه که در اندازه ی ۳۵×۲۵ سانتی‌متری به صورت مجله‌ای و بگونه‌ای متفاوت از نشریات لرستان انتشار یافته،  دارای مطالب خواندنی، کاربردی و جذابیست که نوید مطبوعه‌ای مستقل و حرفه‌ای را به مخاطبان نشریات استان لرستان می‌هد.

موضوع این مطبوعه فرهنگی-اجتماعی است، مدیرمسئول و صاحب امتیازی بلوطستان را بر عهده‌ی محمد بساطی است، بساطی سابقه‌ی سردبیری دوهفته‌نامه‌ی آساره و بیان‌لر و پایگاه خبری-تحلیلی لکنا را در کارنامه‌ی خود داراست. تارنمای بلوطستان با عنوان نشریه اینترنتی بلوطستان از دو سال پیش فعالیت داشت ولی طی نیم‌سال اخیر جهش قابل ملاحظه‌ای در جذب مخاطب پیدا کرده است.
دفتر مرکزی این نشریه در شهر کوهدشت به نشانی  خ سپاه، جنب ترمینال کوهدشت-خرم‌آباد  قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شماره‌ تلفن‌های  ۳۲۶۴۲۸۲۴   * ۰۹۱۶۹۵۶۸۴۸۰ با عوامل نشریه تماس حاصل نموده و مطالب و پیش‌نهادات خود را به نشانی baloutestan@yahoo.com بفرستند و برای بازدید از سایت نشریه نیز به تارنمایwww.baloutestan.ir سر بزنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آرمان منصوری در گفته :

تبریک به جناب بساطی و همکاران خوبشان در ماهنامه بلوطستان

[پاسخ]

قاسمی در گفته :

آرزوی توفیق همه دست اندرکاران که انشاا..موفق باشین

[پاسخ]

سيد مجتبي حسيني (طرهان) در گفته :

با آرزوي توفيقات روز افزون خدمت برادر بزرگوار جناب آقاي بساطي
بسيار خوشحال شدم
تبريك فراوان

[پاسخ]

احمدی در گفته :

تبریک به جناب آقای محمد بساطی امید است همچنان از توانایی و شهامت خود در بیان حقایق استفاده نموده و همانند گذشته از گزارشات خوبتان بهره ببریم. سربلند باشید

[پاسخ]

بلوطستان در گفته :

از ابراز لطف سروران ارجمند و محبت آقای آزادبخت همکار پرتلاشمان در راستای اطلاع‌رسانی انتشار بلوطستان کمال امتنان را داریم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :